Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu, Gaziantep, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Gaziantep

Prematüre Doğum, Ev Tozu Alerjisi, Atrial Fibrilasyon

Randevu Al 0 (850) 474 04 35Soru Sor

Doktorun Adresi

Mücahitler Mah. 52063 Nolu Sok. No:2  Şehitkamil, Gaziantep
Özel Gaziantep Medical Park Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mehmet Erkan Altuncu Hakkında

Mehmet Erkan Altuncu Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ayrıca Çocuk Endokrinolojisi üzerine yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu, mesleki çalışmalarına şu an Özel Gaziantep Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZIANTEP ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca
 • Arapça

İlgilendiği Hastalıklar

 • Prematüre Doğum
 • Ev Tozu Alerjisi
 • Atrial Fibrilasyon
 • Orta Kulak İltihabı
 • Kalp Romatizması

Tedaviler

 • Prematürite
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Gelişimsel bozuklukların erken tanısı
 • Çocuklarda egzema
 • Çocukta gelişimi izleme

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 35

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

it..eydi

Erkan Bey'den memnunuz her gittiğimizde iyi sonuçlar alıyoruz gerek bilgisi gerek duruşu oldukça bizi memnun ediyor kendisine Minnet sevgi ve saygı duyuyoruz?? 20-11-2019

M..MAZ

ÇOCUK DOKTORU OLARAK TEK TAVSIYEM HACAMIZ DIR KENDI ÇOCUĞU GIBI ILGI VE ALAKA DUYUYOR GULER YUZ KESIN ÇÖZÜM KISA SÜREDE ANALIZ VE TEDAVI SAGLIYOR KESINLIKLE TAVSIYE EDRIM 07-02-2019

ice..türk

Erkan Bey gerçekten çok iyi bir hekim. Her yönüyle kendini çok iyi yetiştirmiş.Duruşu , hekimlik bilgisi , pratik zekası gülen ve güler yüzüyle insanı rahatlatan , güven ve rahatlık veren , kendinden emin, empati yapabilen , kibar , karşısındaki anne babayı kucaklayan hoca kalitesinde donanımı ve günceli olan herşeyden önce mükemmel bir insan ve mükemmel bir hekim. Poliklnikteki yoğunluk ve stresi hastasına yansıtmayan sabırlı ve tetkik olanaklarını akıllıca kullanan ve sonuca giden bir hekim.Sizi seviyoruz hocam .İyi ki varsınız...ben daha polikliniği bu kadar kalabalık bir doktor görmedim !!! 21-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 35

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu hangi kurumlar Mehmet Erkan Altuncu ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta )

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu Özel Gaziantep Medical Park Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Prematürite, Tüberkülin deri testi(tdt), Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Çocuklarda egzema, Çocukta gelişimi izleme, Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Yenidoğan sarılık, Çocuklarda astım, Enfeksiyon Tedavileri, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Prematüre Doğum, Ev Tozu Alerjisi, Atrial Fibrilasyon, Orta Kulak İltihabı, Kalp Romatizması hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Mehmet Erkan Altuncu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.