Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu, Mersin, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Mersin

Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı), Böbreğin Damarsal Hastalıkları, Böbrek Yetmezliği

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mahalle, Cemalpaşa Cad., 5314 Sokak  Akdeniz, Mersin
Toros Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Kutlay Naci Tutucu Hakkında

Kutlay Naci Tutucu Kimdir?

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Kutlay Naci Tutucu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..ler

Mersin/ Erdemli devlet hastanesi ve merkez şehir hastanesi dahil hastane hastane annemin hipertansiyon rahatsızlığı konusunda tüm ilgili birimlere başvurduğumuz halde kontrol altına alınamayan yüksek tansiyon nedeniyle son durağımız olan ve son şüphemiz üzerine Nefroloji polikliniğine başvurmakta en doğru kararı verdiğimizin kanısına vardık. Allah'ım binlerce kez razı olsun Uzman Doktor Sayın Kutlay Naci TUTUCU hocamızdan. Bizim en çaresiz animizda kiymetlimiz gözbebeğimiz annemizin kontrol altına alınamayan tansiyonu sayın Kutlay hocamız sayesinde normale döndü. Öncelikle bir hekimden çok annem için bir kardeşi bir evladı gibi ilgilendi kendileri, gerekli tetkikler, kullandığı ilaçlar, tansiyon skalası, yapılan kan ve idrar tahlili neticesinde derin bir araştırma sonucu vermiş olduğu ilaçların olumlu sonucunu nihayetinde gördük. Kendim de tansiyon rahatsızlığım bulundugumu söylediğim an asla ilgisiz kalmadı, kendi ailesinden biriymisim gibi gerekli tüm tetkik ve incelemeleri ihmal etmeksizin hepsini gerçekleştirdi. Ben sayın doktorumuz Uzman Doktor Kutlay Naci TUTUCU hocamıza annem Zeynep Güler adina ve şahsım Evren Güler olarak çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki kontrol tarihinde bir abi kadar sevgimizi kazanan doktorumuzu görmek için gün sayıyor, kariyerinde başarılarının devamını diliyorum. Tüm hastalara acil şifalar diliyorum. Sağlıcakla kalın.. 02-01-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Tutucu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Tutucu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu Toros Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Keratinin kan testi, Böbrek ultrasonu, Abdominal ultrasonografi alanlarında hizmet veriyor ve Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı), Böbreğin Damarsal Hastalıkları, Böbrek Yetmezliği, Renal Hipertansiyon (Böbrek Hastalığına Bağlı Tansiyon Yüksekliği), Hipovolemi-Hipervolemi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Tutucu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kutlay Naci Tutucu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Tutucu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.