Uzm. Dr. İhsan Başpınar, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. İhsan Başpınar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Alerji, Astım, Bağışıklık Sistemi Problemleri

Randevu Al 0 (850) 474 04 47

Doktorun Adresi

Atakent, 4. Cd. No:36, 34307  Küçükçekmece, İstanbul
BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

İhsan Başpınar Hakkında

İhsan Başpınar Kimdir?

Uzm. Dr. İhsan Başpınar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İÜ İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Trakya Üniversitesi'nde tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Çatalca Devlet Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanesi, Batı Bahat Hastanesi'nde görev almiş olan Uzm. Dr. İhsan Başpınar mesleki çalişmalarına şu an BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Alerji
 • Astım
 • Bağışıklık Sistemi Problemleri
 • Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)
 • Büyüme Ve Gelişme Geriliği

Tedaviler

 • Astım Tanı ve Tedavisi
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması
 • Transözofageal ekokardiyografi (töe)
 • Tüberkülin deri testi(tdt)

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 47

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Güneş Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..şunlu

Ailemizin İhsan dayısı Allah size sağlıklı upuzun ömürler nasip etsin ailenizle birlikte eyüpten ikitelliye dr gidiyoruz çünkü gerek mesleki yeterliliği, gereksiz ilaca boğmaması; gerekse yüksek enerjisi, ilgisi ve çocuklara yaklaşımıyla mükemmel bir doktor. Haliyle meslektaşlarına göre açık ara yoğunlukta fakat hastalarına bunu hissettirmeyecek kadar pozitif bir insan. Bu kadar yoğun çalışan bir doktorun, acil durumlarda gece gündüz demeden ulaşılabilir ve çok yardımcı olması ise ona çok saygı duymamıza bir başka sebep. Sizi çok seviyoruz 23-12-2017

..a

Mükemmel bir doktor.çok nayif bir insan hiç bir soruyu geri çevirmez. Odasına girdiğinizde güleryüzle dost gibi karşılar sizi.allah razı olsun ondan... 30-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İhsan Başpınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İhsan Başpınar ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 47

Uzm. Dr. İhsan Başpınar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. İhsan Başpınar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. İhsan Başpınar hangi kurumlar İhsan Başpınar ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Ziraat Bankası , Aselsan , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta )

Uzm. Dr. İhsan Başpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. İhsan Başpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Astım Tanı ve Tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri, Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Tüberkülin deri testi(tdt), Çocuklarda egzema, Bronşit tanı ve tedavi, Yenidoğan sarılık, Kalp kateterizasyonu, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve Alerji, Astım, Bağışıklık Sistemi Problemleri, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Büyüme Ve Gelişme Geriliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. İhsan Başpınar için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İhsan Başpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. İhsan Başpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. İhsan Başpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.