Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ordu
5.0

Böbrek Hastalıkları, Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Diyabet

“” Devamı

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam

Uzm. Dr. Hüseyin SAĞLAM, 1957 yılında Trabzon'da doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1980 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1988 yılında İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

1989 - 2009 yılları arasında Ordu Devlet Hastanesi'nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak hizmet veren SAĞLAM aynı zamanda Ordu İlinde Tüm Merkezlerde Hemodiyaliz Sorumlu Uzmanı olarak görev yapmıştır. Özel Nefrodiyaliz merkezinde Sorumlu Uzman olarak görev yapmış ve bununla birlikte Ordu Devlet Hastanesi'nde Kemoterapi ünitesi kurulumu ve işletilmesi Organ ve Doku Nakil koordinatörlüğü görevlerini de yerine getirmiştir.

Uzm. Dr. Hüseyin SAĞLAM, Ordu Merkez'de bulunan Medical Park Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hocam lütfen

Hocam merhaba 24 haftalık gebelikte şeker yüklemesi testinde açlık şekerim 109 tokluk şekerim 194 çıktı ne tavsiye edersiniz bana bilgi verirseniz çok sevinirim

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun,açlık kan şekeriniz normalin üzerinde,ancak tam değerlendirme yapabilmem için yükleme t... Cevabı görmek için tıkla.

28 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Magnezyum takviyesi

Merhaba hocam kendimi iyi hissetmemem üzerine seker degerlerime bakildi aclik şekerim 95 aclik insulin 11 tokluk 2saatlik 78 3saatlik 90 çıktı hbca1 5.2 36 yasinda bel çevremde 84 ince zayif bir yapım var hipoglisemi mevcutmu bende neyapmam gerek magnezyum 1.7 d vitamini 33 bunlar için takviyeye gerek varmi

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam tarafından cevaplandı

Cihan Bey,geçmiş olsun,3 saatlik kan şekeri bakılması standart olarak yapılan bir tetkik değil ve öz... Cevabı görmek için tıkla.

15 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Basdonmesi

Basdonmesi saygılar oglum21 yaşında bir süredir yemekten sonra iki saat icindebasdonmesi ve bayılacakmış gibi hissediyor bu durumun sebebi ne olabilir genelikle tok karna iki saat sonra oluyor şeker düşüklüğü olabilirmi tecrübeli bir uzman olarak öneriniz yokmu tok karna olması neyi gozterir kilo fazlaligi var10 bu hastalığın ilacı yokmuş ne yapilabilir

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam tarafından cevaplandı

Öncelikle geçmiş olsun,yemek sonrası ortaya çıkması öncelikle yemeklerin özelliğine bağlı olarak ins... Cevabı görmek için tıkla.

29 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Medical Park Hastanesi
Akyazı Mah. Şht. Ali Gaffar Okkan Cd. No:9, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye Merkez/Ordu
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Böbrek ultrasonu Diyabet tedavisi Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi Kolesterol testi Enfeksiyonlar ve tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Hüseyin SAĞLAM, 1957 yılında Trabzon'da doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1980 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1988 yılında İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce, Fransızca

İlgi Alanları

Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Diyabet Guatr Anemi (kansızlık)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 10 83

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
Ahm*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

ÖG
Özg*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hipertansiyon rahatsızlığından şikayetçi birisi olarak internetten hipertansiyon ile alakalı yaptığım araştırmaların sonucunda belirtilerin birçoğunun bende olduğunu öğrenmemle beraber hemen yanına gittiğim iç hastalıkları uzmanı. Halsizlik, yorgunluk, burnun kanaması, kulaklarda çınlama, merdiven çıkmada zorlanma, bazı dönemler çok sık idrara çıkma, yine bazı dönemler gece uykudan uyanıp idrar yapma gibi belirtiler bende de vardı. Muayene esnasında yaşadığım her sıkıntıyı a'dan z'ye dinleyen ve teşhisi ona göre koyan Hüseyin hoca hipertansiyon olduğunu zaten belirtti tetkik sonuçlarıyla beraber ve tedaviye başladık. Hem ilaç tedavisi hemde günlük hayatımdaki bi takım değişikiklerle 3 ay gibi bir sürede kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım ve en son kontrolümde değerlerim de gayet iyiydi artık hipertansiyon yoktu. Bu ilgisi ve yaklaşımı için iç hastalıkları uzmanı Hüseyin SAĞLAM'a çok teşekkür ediyorum. Ordu'da iç hastalıkları uzmanı arayan hipertansiyon vb. hastalığı olan herkese acil şifalar diler, Hüseyin Sağlam hocayı öneririm.

VY
Vur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar. Babamın diyabet hastalığı var. Uzun yıllardır bu şeker hastalığından şikayetçi haliyle. Ani acıkmalar, doymama hissi, yorgunluklar, uyku hali birçok sıkıntı yaşıyordu. İç hastalıkları uzmanı Hüseyin Sağlam hocamdan önce birçok doktora gittik ve yapılan muayene sonrası babamın şeker hastalığının değerleri kullanılan ilaçlarla beraber aniden düşüyordu ama bu durum çok kısa sürüyordu. Diyabeti tamamen olmasa da çok büyük oranda hayatından çıkarmak isteyen babama iyi bir iç hastalıkları uzmanı ararken Hüseyin hocayı tavsiye üzerine bulduk ve randevuyu alıp gittik yanına. Öncelikle önceki kontrollere göz atan hocam sonrasında kendi muayenesini yaptı ve uzunca bir kontrolden sonra tedaviye başladık. Tedaviden sonra diyabetin değerleri yine düştü ve düşüş o düşüş. Hüseyin hocaya gittikten sonra bir daha ani acıkma, yorgunluk, doymama hissi vs. gibi durumlardan hiç şikayetçi olmadı babam. Diyabeti, yani halk dilinde şeker hastalığını bu sayede yendik. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim. Alanında çok uzman kaliteli harika bir insan. Çok ilgili ve güler yüzlü, sıcakkanlı... Herkese şiddetle tavsiye ederim. Özellikle şeker hastalığı konusunda sıkıntısı olanlara.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741083

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam Medical Park Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hüseyin Sağlam Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanıdır. Böbrek Hastalıkları, Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Diyabet alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek ultrasonu, Diyabet tedavisi, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube