Uzm. Dr. Gonca Çoban

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gonca Çoban Hakkında

Gonca Çoban Kimdir?

Uzm. Dr. Gonca Çoban, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Gonca Çoban, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 20.05.2010)
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 20.05.2010)

Gonca Çoban Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gonca Çoban tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gonca Çoban kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Çoban ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gonca Çoban için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Çoban şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gonca Çoban ile anlaşmalı?
Gonca Çoban kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gonca Çoban nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gonca Çoban Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma MerkeziT.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gonca Çoban hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gonca Çoban Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gonca Çoban için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gonca Çoban muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gonca Çoban hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Çoban ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gonca Çoban hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Çoban hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.