Uzm. Dr. Esen Özmen

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hacettepe Mh, Talatpaşa Blv, 06230 Samanpazarı/Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dr.zekaı Tahır Burak Kadin Sağliği Eğıtım Ve Araştirma Kadin Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esen Özmen Hakkında

Esen Özmen Kimdir?

Uzm. Dr. Esen Özmen, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Esen Özmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esen Özmen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Esen Özmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Esen Özmen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Özmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Esen Özmen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Özmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esen Özmen ile anlaşmalı?
Esen Özmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Esen Özmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Esen Özmen Ankara Dr.zekaı Tahır Burak Kadin Sağliği Eğıtım Ve Araştirma Kadin Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Esen Özmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Esen Özmen Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Esen Özmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Esen Özmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Esen Özmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Özmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Esen Özmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Özmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.