Uzm. Dr. Erkan Aslantaş, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Artroz, Diz Eklemi Ağrısı, Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ortaklar Cad. Birlik Apt. No 19 Daire 5  Şişli, İstanbul
Özel Jean D'arcel Polikliniği Mecidiyeköy

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Erkan Aslantaş Hakkında

Erkan Aslantaş Kimdir?

Uzm. Dr. Erkan ASLANTAŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1980 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1984 - 1989 yılları arasında aynı üniversitede yaparak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1989 - 1995 Yılları arasında, Edirne Devlet Hastanesi'nde, Edirne Özel Hayat Hastanesi'nde, 1995 - 2004 yılları arasında İstanbul Yaşam Hastanesi'nde, Bağcılar Hastanesi'nde, JFK Hastanesi'nde, görev almış olan Uzm. Dr. Erkan ASLANTAŞ, 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikası almış 2004 yılından itibaren ameliyatsız varis tedavisi uygulamaya başlamıştır. 

Uzm. Dr. Erkan ASLANTAŞ, mesleki çalışmalarına Özel Jean D'arcel Polikliniği'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hobiler

  • Satranç

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Aslantaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Aslantaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erkan Aslantaş Özel Jean D'arcel Polikliniği Mecidiyeköy bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erkan Aslantaş Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Diz problemleri, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Artroz, Diz Eklemi Ağrısı, Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları, Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi, Omuz Sıkışması Sendromu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erkan Aslantaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Aslantaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erkan Aslantaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Aslantaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.