Uzm. Dr. Erhan Özel

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul
5.0

Mide Hastalıkları, Hırıltılı Solunum, Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği)

5.0

“Dr Erhan Bey, cidden eski bildiğimiz nazik,ilgili, çözüm sunan ve her şeyden önemlisi hastayı gerçek...” Devamı

Uzm. Dr. Erhan Özel

Uzm. Dr. Erhan ÖZEL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1990 yılında Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

1990 - 2005 Yılları arasında Özel Doğan Hastanesi'nde, İç Hastalıkları Uzmanı ve yöneticisi olarak hasta kabulü yapan Uzm. Dr. Erhan ÖZEL, mesleki çalışmalarına İstanbul Bakırköy'de bulunan Özel İdem Polikliniği'nde devam etmektedir.

İdem Bakırköy Check Up Merkezi
Fişekhane Cad. Sporcu Sok. İpek Apt. No:1 D:1 Bakırköy/İstanbul
Hizmetler
Diyabet tedavisi Enfeksiyonlar ve tedavisi Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi Şeker yüklemesi Manuel terapi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Erhan ÖZEL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1990 yılında Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Mide Hastalıkları Hırıltılı Solunum Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) İdrar Yolu Enfeksiyonu Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SA
Sib*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
İdem Bakırköy Check Up Merkezi

Dr Erhan Bey, cidden eski bildiğimiz nazik,ilgili, çözüm sunan ve her şeyden önemlisi hastayı gerçekten dinleyen nadir bulunan bir hekim. Kendisine sibo hastalığı şüphesiyle gittim, faydasını gördüm. Çok teşekkür ediyorum. Tavsiye eder, sevgilerimi sunarım.

AA
Ayş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Erhan beyi araştırmaklardan sonra buldum. Önce bir sürü başka doktorlara annemi götürdüm. 20 doktordan fazla doktor gezdik, fakat hepisi birbirinden ayrı degerlendirdi, ve birisi bile sahiplenmedi. Biz Tokat dan İstanbul'a gittik ve Erhan bey bütün muayeneleri yaptı, ve gerektiğı yerde başka uzmanlara yaptırdı. Her muayene katıldı ve öbür uzmanlarla sonuçları değerlendirdi. Annem çok memnun kaldı. Sağlık sorunları şimdi uygun ilaçlarda tedavi oluyor, ve hayat kalitesi yükselmesinden dolayı, mutlu. Biz Erhan bey den ve kadrosundan çok memnunuz. A. Altunoğlu

se
Sel*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 8 senedir ağız kokusu şikayeti çekiyordum. Tüm sosyal yaşantım sekteye uğradı özellikle ramazan ayında ağzımı açmıyordum insanlar rahatsız olmasın diye.Kulak burun boğaz, akciğer, mide vs... baktırmadığım organ gitmediğim hekim kalmadı. endoskopiler testler kanlar vs. yıllardır yaptırmadığım tahlil de kalmadı. bu sitede yorumları görüp 1,5 ay önce Erhan Hocaya muayene oldum ve sorunun bağırsaklarımda olabileceğini öngördü. Ne tahlil ne ne test ne bir şey! sadece iki dakika şikayetlerimi dinledi ve bir kaç ilaç yazdı. Sonuç: Yıllar sonra bu illetten kurtuldum. Bundan sonra dahiliye haricinde bir şikayetim bile olsa önce Erhan Hocama danışacağım ve kendisinin tavsiye ettiği doktora görüneceğim.

EI
E. I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor Erhan Bey, profesyonel hekimlik hayatımda tanıştığım en iyi hekimlerden biri. Tam bir Aile Hekimi. Genel Dahiliye bilgisi ve tecrübesiyle, hastasına sonuna kadar sahip çıkan, tanı ve tedavilerini takip eden güvenilir bir hekim. Kendisini tanıma şansına kavuştuğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Kendinizi ve ailenizi güvenle teslim edebileceğiniz güvenebileceğiniz bir hekimdir.

M. İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

yıllardır hızlı ve doğru teşhis konusunda en güvendiğim doktordur. tüm ihtimalleri değerlendirip abartısız tetkik ve tedavi yöntemlerini her zaman takdir etmişimdir. güvenilir bir hekim olması yanı sıra samimiyeti ve candanlığı dikkat çekicidir.

AV
A. V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tavsiye üzerine gittiğim bir doktor. Tedavi süresince çok ilgili ve güler yüzlüydü, kendisine bu nedenle çok teşekkür ediyorum. Güvenilir, kıymetli bir hekim ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

ER
E. R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Erhan bey şuana kadar gördüğüm en iyi doktorlardan birisi.Hasta ve hekim arasında iyi bir iletişim olduktan sonra tedavi edilemeyecek hiç bir hastalığın olmadığını bizlere gösterdi.hiç çekinmeden gidip kendinizi ve yakınlarınızı emanet edebileceğiniz çok kaliteli bir doktor.

AN
A. N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun zamandır tanıdığımız çok saygıdeğer bir abimiz ailemizin doktorudur. Bugüne kadar doğru teşhis koyamadığı veya iyileştiremediği hasta hatırlamıyorm. Hatta mucize denebilecek düzeyde iyileştirdiği hastalar tanıyorum. Allah uzun ömürler versin. Başarılarının devamını dilerim.

CN
C. N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

saygıdeğer ERHAN hocamızı cok seviyoruz çok iyi bir hekim teşhisi ve tedavisi mükemmel daima uyguladığı tedaviler çok iyi sonuc veriyor.zatürre olduğumda ilaç tedavimi çok iyi bir şekilde düzenledi.ve sağlığıma kavuştum .kendiisine nekadar teşekkür etsem azdır .başarılarının devamını diliyorum.herkese tavsiye ediyorum ....

CN
C. N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dr.Erhan Özel,Tanrının sağlık dağıtan bir eli olsaydı herhalde bu Erhan bey aracılığıyla olurdu.Tam anlamıyla gerçek doktor,doğru dürüst düzgün insan...Mesleki başarısı,üstün önsezisi ve kesin tedavi yöntemleri ile çok uzun yıllardır tüm ailemizin sağlık konusunda tek başvurduğu ve sonuç aldığı merkez.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erhan Özel ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Erhan Özel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Erhan Özel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Erhan Özel İdem Bakırköy Check Up Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Erhan Özel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Erhan Özel Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanıdır. Mide Hastalıkları, Hırıltılı Solunum, Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet tedavisi, Enfeksiyonlar ve tedavisi, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube