Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ziraat, İrfan Baştuğ Cad., 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emin Ediz Tütüncü Hakkında

Emin Ediz Tütüncü Kimdir?

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Emin Ediz Tütüncü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emin Ediz Tütüncü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Tütüncü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Tütüncü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emin Ediz Tütüncü ile anlaşmalı?
Emin Ediz Tütüncü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Tütüncü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emin Ediz Tütüncü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Tütüncü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.