Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Bursa

Fototerapi (Işık Tedavisi), Yenidoğan Sarılığı, Demir eksikliği ve b12 vitamini eksikliği anemisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Beşevler Mh izmir yolu cd No:105 Beşevler /Bursa  Nilüfer, Bursa
Özel Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cemile Demirel Açıkalın Hakkında

Cemile Demirel Açıkalın Kimdir?

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın, 1985 yılında Afyonkarahisar’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ie Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji ve Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Olmuştur.

Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji ve Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Ankara Sami Ulus Çocuk Hastanesi’nde çalışmış olup mesleki çalışmalarına Özel Anadolu Hastanesi'nde devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk annesidir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Güneş Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilgilendirici Videoları

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Demirel Açıkalın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Demirel Açıkalın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cemile Demirel Açıkalın ile anlaşmalı?
Cemile Demirel Açıkalın ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , SGK )

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın Özel Anadolu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocuklarda egzema, Çocuklarda astım, Yenidoğan sarılık, Yenidoğan işitme taraması, Sık Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Geçiren Çocuk, Lenfadenopatili Çocuk Takibi, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi, Enfeksiyon Tedavileri, Çocukta gelişimi izleme alanlarında hizmet veriyor ve Fototerapi (Işık Tedavisi), Yenidoğan Sarılığı, Demir eksikliği ve b12 vitamini eksikliği anemisi, Kulak Ağrısı, Ergenlikte büyüme gelişme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Demirel Açıkalın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cemile Demirel Açıkalın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Demirel Açıkalın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.