Uzm. Dr. Cem Keskin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Adana

Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Yenidoğan Hastalıkları, Üşütme

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Cumhuriyet Cad. No: 66  Seyhan, Adana
Acıbadem Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı
Tahsilli Mah. Kozan Cad. No: 321 (Tren Yolu Yanı)  Yüreğir, Adana
Özel Altınkoza Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Cem Keskin Hakkında

Cem Keskin Kimdir?

Uzm. Dr. Cem KESKİN, 1974 yılında Adana’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Adana’da tamamlamasının ardından 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1997 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1998 yılında Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğinde asistan doktor olarak görev yapmaya başlamıştır. 2002 yılında ihtisasını tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2003 yılında Mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Osmaniye Bahçe Devlet Hastanesi’ne tayin olmuştur. Bir sene sonra vatani görevini KKTC Girne Askeri Hastanesi’nde yerine getirip Adana’da özel bir klinikte Pediatrist olarak çalışmaya başlamıştır. 2007 yılında ortağı da olduğu Özel Yeni Boğaziçi Tıp Merkezi’nde Yönetici ve Uzman Hekim görevlerini sürdürmüştür. 2009 yılından beri ise Adana Acıbadem Hastanesi’nde yarı zamanlı olarak görev yapmakta olan Uzm. Dr. Cem KESKİN, tam zamanlı olarak Altınkoza Hastanesi’nde de hastalarını kabul etmektedir.

2009 yılında Dt. Sevinç BÜLBÜL ile evlenmiş olan Uzm. Dr. Cem KESKİN’in Cenk Demir ve Şerife Rengin isimlerinde 2 çocuğu bulunmaktadır. Ayrıca kendisi, profesyonel olarak masa tenisi oynamakta ve sualtı sporlarına ilgi duymakta olup 2005 yılında tek yıldız dalgıç unvanı almıştır. Bunların yanında iyi derecede gitar çalmakta olan Uzm. Dr. KESKİN, 2006 yılında Cenk EROĞLU’nun Grounded isimli Amerika'da çıkardığı albümünde “All Alone” isimli parçasına akustik gitarla eşlik etmiştir. 2014 yılında ise “Eller Aldatır” adlı İlker KABAYEL albümünün prodüktörlüğünü yapmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuklarda Gelişme Bozuklukları
 • Yenidoğan Hastalıkları
 • Üşütme
 • Kronik Bronşit
 • Kabızlık
Tedaviler
 • Kalp kateterizasyonu
 • Prematürite
 • Çocuk beslenme bozuklukları
 • Yeni doğan
 • Çocuklarda egzema

Cem Keskin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cem Keskin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cem Keskin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Keskin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cem Keskin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Keskin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cem Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Cem Keskin Acıbadem Adana Hastanesi Özel Altınkoza Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cem Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Cem Keskin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Kalp kateterizasyonu, Prematürite, Çocuk beslenme bozuklukları, Yeni doğan, Çocuklarda egzema, Apgar skoru, Aşı takibi, Büyüme hormonu testi, Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Yenidoğan Hastalıkları, Üşütme, Kronik Bronşit, Kabızlık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Cem Keskin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cem Keskin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cem Keskin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Keskin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cem Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Keskin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.