Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı, Sakarya, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı

Dahiliye - İç Hastalıkları - Sakarya

Diyare (İshal), Ağız Kokusu (Halitosis), Dalak Büyümesi (Splenomegali)

Takvim talep etDeğerlendir

A. Tuncay Kancı Hakkında

A. Tuncay Kancı Kimdir?

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Tuncay Kancı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Kancı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Kancı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Splenektomi, Melanom alınması, Bitkisel Tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Diyare (İshal), Ağız Kokusu (Halitosis), Dalak Büyümesi (Splenomegali), Behçet Hastalığı, Akustik Travma (Gürültüye Bağlı İşitme Kaybı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Kancı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. A. Tuncay Kancı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Kancı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.