Uzm. Fzt. Recep Özcan

Fizyoterapi - Aydın

Pelvik taban hastalıkları, Klinik Pilates, Koruyucu Sağlık Hizmeti

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Recep Özcan Hakkında

Recep Özcan Kimdir?

Uzm. Fzt. Recep Özcan, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Recep Özcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • Tiflis Devlet Tıp Akademisi
İlgilendiği Hastalıklar
  • Pelvik taban hastalıkları
  • Klinik Pilates
  • Koruyucu Sağlık Hizmeti
  • Manipülasyon
  • Manuel Terapi

Recep Özcan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Fzt. Recep Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Recep Özcan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Fzt. R Özcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Recep Özcan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Fzt. R Özcan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Recep Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Fzt. Recep Özcan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Fzt. Recep Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Fzt. Recep Özcan Fizyoterapi, uzmanıdır. Skolyoz Tedavisi, Manuplasyon ve Mobilizasyon Teknikleri, Nörolojik rehabilitasyon, Ortopedik operasyon sonrası erken dönem rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Pelvik Taban Rehabilitasyon, Pelvik Taban Rehabilitasyonu, Siyatik tedavisi, Manuel Terapi ve Bantlama alanlarında hizmet veriyor ve Pelvik taban hastalıkları, Klinik Pilates, Koruyucu Sağlık Hizmeti, Manipülasyon, Manuel Terapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Fzt. Recep Özcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Fzt. Recep Özcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Recep Özcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Fzt. R Özcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Fzt. Recep Özcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Fzt. R Özcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.