Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz

Psikoloji - İstanbul
5.0

Psikoterapi, Oyun Terapisi, Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma)

“Merve Hanım şu zamana kadar tedavi aldığım en iyi doktorlardan biri.Hiç tereddüt etmeden başlayabili...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz

    Psikolog, Merve YILMAZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Aydın üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Bahçelievler Rehberlik Araştırma Merkezi'nde Stajyer Psikolog, Bakırköy ve Küçükçekmece Adliyeleri'nde Stajyer Adli Psikolog, son olarak Küçükçekmece Mustafa Pars İlkokulu'nda Stajyer Rehber Öğretmen olarak danışan kabulü yapmıştır.

    Psikolog, Merve YILMAZ, Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda ulusal psikoloji öğrencileri değişim programları koordinatörü ve denetim kurulu üyesi olarak faaliyetlerde bulunmuştur. 2 yıl Konya’da özel bir aile danışma merkezinde sorumlu müdür ve psikolog poziyonlarında çalışmıştır.  Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz, Şubat 2022 tarihinde lise öğrencilerinde Covid -19 fobisinin üst biliş sorunları ve bilinçli farkındalık düzeyi ile ilişkisinin incelenmesi başlıklı Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır.  Danışanlarını ise Bakırköy An Terapi ve Bağdat Caddesi Psikohome Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde görmektedir.

KATILDIĞIM EĞİTİM VE SEMİNERLER
____________

-Çocuk Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi\ Vahdet GÖRMEZ

- Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi | Reyhana SEDAT
- Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Düzey Eğitimi | Nilüfer DEVECİGİL
- Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulayıcı Eğitimi | Psikoloji Akademisi
-Sistemik Aile Terapisi Eğitimi | Gözde BİLENSER
- Pedagojik Formasyon Sertifikası
- DENVER 2 Gelişimsel Tarama Envanteri Uygulayıcı Sertifikası | Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği
- İstismarda Travma Eğitimi | Psikologos Bilimsel Araştırmalar ve Psikolojik Danışma Merkezi
- Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulayıcı Eğitimi | Psikoloji Akademisi
- 21. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi | Çağ Üniversitesi
- 21. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Çocuk ve Ergenlik Dönemi Depresyonu Çalışma Grubu | Uzm. Dr. Alper YILMAZ
- Aşk ve Kimlik | Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ

Psikohome
Suadiye, Bağdat Cd. No:483/9, 34740 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı
İstanbul An Terapi Psikolojik Danışmanlık ve Konuşma Merkezi
Kartaltepe mah. Cumhuriyet meydanı. Belediye hekimi Sok. No 4 D 7 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

    Psikolog, Merve YILMAZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Aydın üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Bahçelievler Rehberlik Araştırma Merkezi'nde Stajyer Psikolog, Bakırköy ve Küçükçekmece Adliyeleri'nde Stajyer Adli Psikolog, son olarak Küçükçekmece Mustafa Pars İlkokulu'nda Stajyer Rehber Öğretmen olarak danışan kabulü yapmıştır.

    Psikolog, Merve YILMAZ, Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda ulusal psikoloji öğrencileri değişim programları koordinatörü ve denetim kurulu üyesi olarak faaliyetlerde bulunmuştur. 2 yıl Konya’da özel bir aile danışma merkezinde sorumlu müdür ve psikolog poziyonlarında çalışmıştır.  Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz, Şubat 2022 tarihinde lise öğrencilerinde Covid -19 fobisinin üst biliş sorunları ve bilinçli farkındalık düzeyi ile ilişkisinin incelenmesi başlıklı Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır.  Danışanlarını ise Bakırköy An Terapi ve Bağdat Caddesi Psikohome Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde görmektedir. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

ISTANBUL AYDIN UNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2014
Deneyim: 9 Yıl

İlgi Alanları

Psikoterapi Oyun Terapisi Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) Travma Sonrası Stres Bozukluğu Öfke Kontrol Bozukluğu Devamı

Deneyimler

Klinik Psikolog Merve YILMAZ (2019 - Devam ediyor)
Optimum Aile Danışma Merkezi (2018 - 2019)
Küçükçekmece 5. aile mahkemesi (2017 - 2018)
Bakırköy mazhar osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesi (2016 - 2017)
Bakırköy Adalet Sarayı (Stajyer ) (2016 - 2016)
Bahçelievler Rehberlik Ve Araştırma Merkezi (2014 - 2014)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 42 90

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
..
. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Merve Hanım şu zamana kadar tedavi aldığım en iyi doktorlardan biri.Hiç tereddüt etmeden başlayabilirsiniz.Hasta-doktor ilişkisini güvenli ve rahat bir ortamda tutarak size gereken tedaviyi en iyi şekilde sunuyor.Çok memnun kalmıştım.

Sb
Ser*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Kızım için kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Yaklaşık 2 yıl devam ettik. Şimdi kızım sağlıklı ve mutlu üniversiteye başladı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum ve çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Sevgiler saygılar

KC
Küb*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Oldukça ilgili bir danışman ile çalışmak büyük bir keyif…

Bus*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Öncelikle sizin tanışanınız olduğum için çok şanslı olduğumu dile getirmek istiyorum. Ben aldığımız terapi süresince gayet memnundum herhangi bir sıkıntı olmadı kendimi gayet rahat hissettim

MB
Mer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Çok güleryüzlü,çok anlayışlı ve tatlı biri. O kadar memnunum ki kelimelerle anlatamam. Her konuda danışabilirsiniz. Yıllardır ağır depresyon çekiyordum ve şuan Merve Hanım sayesinde atlatmaya başladım. Kesinlikle tavsiye ederim...

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kızım için başvurdum ve ilk seanstan itibaren doktorumuz merve yılmaz, kızım ve ben birlikte olumlu sonuçlar elde ettik ve güzel yollar kat ettik. Kızım bir sonraki seansı iple çekmeye başladı. Doktorumuzla tavsiye üzerine tanıştık ve iyiki tanıştık. Emekleriniz ve profesyonel özveriniz için çok teşekkür ediyoruz.

S.
Sel*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merve hanımla çalışmaya başlayalı 8 seans oldu. Kendisini bir psikologtan daha çok, o aradığınız sizi anlayan sizi doğru yönlendiren bir arkadaş olarak görüyorum. Konuştukça rahatlıyorsunuz kesinlikle. Sizi doğru noktaya yönlendiriyor ve hiç tahmin etmediğiniz gerçek sorunlarınızı buluyorsunuz. Bir aydınlanma yaşıyorsunuz. Onun verdiği bir rahatlık oluyor üzerinizde. Çünkü gerçek sorunu bilmek sizin daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Merve hanımla henüz çalışmamız bitmedi, çalışmaya devam edeceğiz. Merve hanımı sadece psikolojik bir rahatsızlığı olanlara değil, yaşam kalitesini arttırmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletiyorum.

EY
Efe*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merve Hanım'ı okul yıllarından tanıyorum, kendini geliştirmek için gösterdiği çabaları gözlemleme fırsatım oldu. Bu süreçten en çok etkilendiğim kısmı olaylara bakış açısı ve soğuk kanlılığını bilgi birikimiyle harmanlamasıyla ortaya çıkan sonuçlar oldu. Danışanları konusunda titiz ve ön çalışmasını yaparak seanslarına hazırlanmakta onlara bazı konularda aslında olması gerekenin daha başka olduğunu fark etmelerini sağlamakta. Hocamın kariyerinde daha bir çok başarıya imza atarak insanların ruhlarını arındırıp, sorunlarına çözüm olacağına inancım tam. Çocuklarla arasının çok iyi olduğunu eklemekte fayda görüyorum. Çocuk yetiştirme konusunda kendisinden sık sık tavsiyeler almaktayım.

Gam*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Psikolog Merve Hanım'a internet araciliğiyla ulaştım.Kızımda konusması ile ilgili sorun olmuştu.Kendisi ile ilk tanistigimizda öncelikle beni anne olarak duydugum kaygı için çok rahatlatmişti.Merve hanım'ın güleryüzü samimiyeti ve özverili calismasindan dolayı kendisinden çok memnun kaldık.Merve Hanım'ın çocuklarla iletişimi cok iyi cok sevecen tam bir oyun ablasi ķizimla kisa surede iletisim kurdu kizim onu cok seviyor seanslarla gitmekten cok mutlu olmustu.Bız kendisini cok seviyoruz hocamizi tanimaktan dolayi cok mutlu olduk herkese ictenlikle tavsiye ediyorum.Hocam'a meslek hayatinda başarilar diliyorum ve bize katkilarindan dolayi cok teşekkür ediyoruz...

MD
Mer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merve hanımla optimum aile danışma merkezinde birlikte çalışıyoruz. Merve Hanım hem yetişkinlerle hem çocuklarla ilgilenmektedir. Çocuklarla daha yoğun olarak çalışan Merve hanım ilgisi,güleryüzü ve sevecenliği ile danışanlarıyla çok güzel bir iletişim sağlıyor. Çocuklara uyguladığı terapilerden çok güzel dönütler almakta, aynı zamanda ebeveynler de kendisini oldukça taktir etmektedir. Çocuklarında meydana gelen değişim ebeveynleri oldukça mutlu ve huzurlu yapmaktadır. Sizinde çocuğunuzla ilgili gözlemlediğiniz sıkıntılar varsa Merve hanımı güvenle tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334290

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz Psikohome bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Merve Yılmaz Psikoloji uzmanıdır. Psikoterapi, Oyun Terapisi, Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube