Psk. Merve Dikmen, Antalya, Psikoloji

Psk. Merve Dikmen

Psikoloji - Antalya

Anksiyete Bozuklukları, Sosyal Anksiyete, Psikoterapi

Randevu Al 0 (850) 811 96 61Soru Sor

Adres

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Merve Dikmen Kimdir?

Psk, Merve Dikmen, 1996 yılında Antalyada doğmuştur. İstanbul Gelişim Üniversitesi psikoloji bölümünü başarıyla tamamlayarak Psikolog ünvanını almıştır.

Lisans eğitimi devam ederken 2017 yılı Haziran ayında Antalya Terapi Tıp Merkezinde 2 ay mesleki stajını yapmış, staj sürecinde uzman psikologlarla birlikte aktif olarak yetişkin ve çocuk testlerinde bulunmuştur. Test süreciyle ilgili önemli bilgi ve tecrübeler edinmiş olan Psk. Merve Dikmen lisans eğitimi boyunca gerekli eğitim ve seminerlere katılarak Aşk Ve Şizofreni(2016) -Cinsel Psikoloji (2017) -Kendilik Psikolojisi Ve Narsisizm(2017) -MMPI(2018) -Yetişkin Testleri/2018(SCL 90-R, Beck,PANSS, KENT EGY, Porteus Labirent, ACE-R) -WISC-R (Zeka testi eğitimi 2018) testleri sertifikası sahibi olmuştur.

Psk. Merve Dikmen, lisans eğitimi bittikten sonra 2018 yılı Ağustos ayında Uzman klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan ile tanışarak Psikoloji Antalyada çalışmaya başlamış, burada yetişkinlerle birlikte bireysel ve çift terapilerini gerçekleştirmiştir. PsikolojiAntalya ekibi ile birlikte gerekli vaka toplantıları ve seminerlere katılmiş ve burada çalıştığından beri kurumla ve mesleğinle ilgili tüm eğitimlere katılarak -Duygu Odaklı Çift Terapisi(Yücel Sözer) -Duygu Odaklı Bireysel Terapi(Yücel Sözer)- İMAGO(Erhan Özden) -ACT (Kabul Ve Kararlılık Terapisi/ Sevinç Ulusoy, Hasan Turan Karatepe) sertifikaların sahibi olmuştur. Mesleki gelişim anlamında eğitimlerini sürdüren Psk. Merve Dikmen, Şu anda da PsikolojiAntalyada Psikolog olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • Gelişim Üniversitesi

İlgilendiği Hastalıklar

 • Anksiyete Bozuklukları
 • Sosyal Anksiyete
 • Psikoterapi
 • İlişki Problemleri
 • Fobiler

Tedaviler

 • Louisa duss
 • Wisc-r-çocuklar için zeka testi
 • Gessell gelişim testi
 • Metropolitan okul olgunluğu testi
 • Porteus labirentleri testi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 96 61

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İşini düzgün ve iyi yapan doktorlardan bir tanesi. Kendinizi çok rahatlamış hissediyosunuz seanstan sonra başarılı gerçekten.. 20-02-2020

rat..kmak

Konuya İlk Seansta İtibaren Çok Başarılı Bi Şekilde Destek Oldu ve Çözüm Odaklı Yaklaştı Çok Teşekkür Ederim. 17-01-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Merve Dikmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Merve Dikmen ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Merve Dikmen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 96 61

Psk. Merve Dikmen için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Merve Dikmen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Merve Dikmen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Merve Dikmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Merve Dikmen Psikoloji Antalya / Antalya Klinik Psikoloji Enstitüsü Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Merve Dikmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Merve Dikmen Psikoloji, uzmanıdır. Louisa duss, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Gessell gelişim testi, Metropolitan okul olgunluğu testi, Porteus labirentleri testi, Aile Terapisi, Bireysel psikoterapi, Çift terapisi, Denver gelişim testi, Depresyon tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete Bozuklukları, Sosyal Anksiyete, Psikoterapi, İlişki Problemleri, Fobiler hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Merve Dikmen için muayene ücreti nedir?

Psk. Merve Dikmen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Merve Dikmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Merve Dikmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. Merve Dikmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.