Psk. Merih Ünsal, Ankara, Psikoloji

Psk. Merih Ünsal

Psikoloji - Ankara

Aile danışmanlığı, Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Sinir Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Ziyabey Cad. 1412.Sok.4/6 Balgat  Çankaya, Ankara
Pusula Psikodrama Enstitüsü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Merih Ünsal Hakkında

Merih Ünsal Kimdir?

Psk. Merih Ünsal  Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Psk. Merih Ünsal Çankaya'da yer alan Pusula Psikodrama Enstitüsü ve Danışmanlık Merkezi'nde danışanlarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Merih Ünsal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Merih Ünsal kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. M Ünsal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Merih Ünsal için nasıl randevu alabilirim?
Psk. M Ünsal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Merih Ünsal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Merih Ünsal Pusula Psikodrama Enstitüsü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Merih Ünsal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Merih Ünsal Psikoloji, uzmanıdır. Evlilik terapisi, Psikodrama, Kişisel gelişim, İlişki terapisi, Hafıza Tekniği, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Psikoterapi, Kaygı bozuklukları, Hipnoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Aile danışmanlığı, Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Sinir Hastalığı, Psikoz, Psikoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Merih Ünsal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Merih Ünsal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Merih Ünsal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. M Ünsal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Merih Ünsal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. M Ünsal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.