Psk. Kübra Eriş, İstanbul, Psikoloji

Psk. Kübra Eriş

Psikoloji - İstanbul

Panik Atak, Okul Başarısızlığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi (2)

Merkez Mah. Selahattin Pınar Sok. No: 3 Yenibosna  Bahçelievler, İstanbul
Arel Koleji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Bahçelievler Mah. İstanbul Şehitleri Cad. No: 21 Birlik Apt. D:10  Bahçelievler, İstanbul
Esser Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Kübra Eriş Hakkında

Kübra Eriş Kimdir?

Dyt. Kübra ERİŞ, lisans öncesi eğitimini 2008 yılında Çemberlitaş Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Ardından üniversite sınavına girmiş, burslu olarak İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanmıştır.  2013 yılında ise lisans eğitimimi tamamlayarak psikolog unvanı almıştır. Mezuniyetinin ardından 2014 yılı itibariyle üniversitedeki klinik master programına başlamıştır. Halen İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Anabilim Dalı'nda master eğitimine ve tez çalışmalarına devam etmektedir.

Dyt. Kübra ERİŞ, Umutlar Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Erkek - Kadın Psikoz Servisi, Umut Fono Anaokulu, Çocuk ve Aile Gelişim ve Eğitim Merkezi ve İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Psikiyatri Servisi (Nevroz) gibi birçok kurumda stajlarını tamamlamıştır. Psikoloji Eğitimleri ve Terapileri Derneği'nde, Umutlar Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, Esser Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde ve Arel Koleji Anaokulu Rehberlik Birimi'nde (Ağustos 2014 -  Halen) danışanlarına hizmet vermiştir.

Dyt. Kübra ERİŞ, üniversite hayatı boyunca insan psikolojisine, insana verilmesi gereken hümanistik bir çerçevede yaklaşılması doğrultusunda bir bakış geliştirmeye çabalayıp, danışanları ile kuracağı ilişkide esas alınması gereken noktaların koşulsuz kabul, saygı ve empatik iletişim olması doğrultusundaki ideolojilerle beslenmiştir. Pek çok seminer, staj programlarına katılmış olup, alanındaki son gelişmeleri, yerli yabancı konferansları büyük bir ilgiyle takip etmektedir. Yaklaşık 3 yıldır alanında aktif olarak özel eğitim merkezinde ve 4-6 yaş çocuklarıyla özel bir kolejde çalışmakta, özel bir klinikte de part time zaman olarak süpervizyon eşliğinde danışanlarını kabul etmektedir. Ayrıca, "Çocuklarımızı Tanıyalım (Umutla Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi , Aile İçi İletişim (Arel Koleji Anababa Okulu), Çocukta Cinsel İstismar ve Cinsel Bilincinin Gelişmesi (Arel Koleji Anababa Okulu), Okul Öncesi Çocukta Sorumluluk Bilincinin Gelişmesi (Arel Koleji Anababa Okulu), Çocukta Özgüven Gelişimi (Arel Koleji Anababa Okulu) ve Otizm/Dehb/Öğrenme Güçlüğü ve Kronik Hastalıklarla Baş etme Psikolojisi (Öğretmenlere yönelik)" Dyt. Kübra ERİŞ'in vermiş olduğu eğitim ve seminerlerden bazılarıdır.

Pek çok dergi yazıları hazırlamakta, birçok konuda öğretmenlere ve ailelere seminerler vermektedir. Dyt. Kübra ERİŞ, ileri derecede İngilizce bilmekte ve makale taramalarını yabancı yayınlardan da yapabilmektedir.

Psikolog Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ilay Göksel..n

Kübra hocam, işinde gayet başarılı ve kişinin varlığına değer veren aynı zamanda problemi iyi analiz ederek çözüme ulaştıran bir meslektaşımdır. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Sevgilerimle.. 08-07-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Kübra Eriş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Detaylara takılıyorum

  Üniv de önceden böyle değildim şimdi derslerde okulda falan en küçük bir hata yapsam bile onu büyütüyorum eyvah diyorum bunu nasıl yaparsın önceden olsa bunu yapmazdın sınavlarım iyi geçmeyince saçımı başımı yoluyorum kimseye göstermeden ağlıyorum gözlerim kan çanağına dönüyor çok üzülüyorum mükemme... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Kübra Eriş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Detaylara takılıyorum

  Üniv de önceden böyle değildim şimdi derslerde okulda falan en küçük bir hata yapsam bile onu büyütüyorum eyvah diyorum bunu nasıl yaparsın önceden olsa bunu yapmazdın sınavlarım iyi geçmeyince saçımı başımı yoluyorum kimseye göstermeden ağlıyorum gözlerim kan çanağına dönüyor çok üzülüyorum mükemme... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Kübra Eriş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Kübra Eriş kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. K Eriş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Kübra Eriş için nasıl randevu alabilirim?
Psk. K Eriş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Kübra Eriş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Kübra Eriş Arel Koleji Esser Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Kübra Eriş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Kübra Eriş Psikoloji, uzmanıdır. Grup terapisi, Psikodrama, Cat, Nörodinamik değişim, Duygu odaklı terapi (eft) alanlarında hizmet veriyor ve Panik Atak, Okul Başarısızlığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), EMDR Terapisi, Taciz-İhmal hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Kübra Eriş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Kübra Eriş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Kübra Eriş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. K Eriş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Kübra Eriş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. K Eriş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.