Psk. Kübra Eriş

Psikoloji - İstanbul

Panik Atak, Okul Başarısızlığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.)

Psk. Kübra Eriş

Dyt. Kübra ERİŞ, lisans öncesi eğitimini 2008 yılında Çemberlitaş Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Ardından üniversite sınavına girmiş, burslu olarak İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanmıştır.  2013 yılında ise lisans eğitimimi tamamlayarak psikolog unvanı almıştır. Mezuniyetinin ardından 2014 yılı itibariyle üniversitedeki klinik master programına başlamıştır. Halen İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Anabilim Dalı'nda master eğitimine ve tez çalışmalarına devam etmektedir.

Dyt. Kübra ERİŞ, Umutlar Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Erkek - Kadın Psikoz Servisi, Umut Fono Anaokulu, Çocuk ve Aile Gelişim ve Eğitim Merkezi ve İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Psikiyatri Servisi (Nevroz) gibi birçok kurumda stajlarını tamamlamıştır. Psikoloji Eğitimleri ve Terapileri Derneği'nde, Umutlar Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, Esser Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde ve Arel Koleji Anaokulu Rehberlik Birimi'nde (Ağustos 2014 -  Halen) danışanlarına hizmet vermiştir.

Dyt. Kübra ERİŞ, üniversite hayatı boyunca insan psikolojisine, insana verilmesi gereken hümanistik bir çerçevede yaklaşılması doğrultusunda bir bakış geliştirmeye çabalayıp, danışanları ile kuracağı ilişkide esas alınması gereken noktaların koşulsuz kabul, saygı ve empatik iletişim olması doğrultusundaki ideolojilerle beslenmiştir. Pek çok seminer, staj programlarına katılmış olup, alanındaki son gelişmeleri, yerli yabancı konferansları büyük bir ilgiyle takip etmektedir. Yaklaşık 3 yıldır alanında aktif olarak özel eğitim merkezinde ve 4-6 yaş çocuklarıyla özel bir kolejde çalışmakta, özel bir klinikte de part time zaman olarak süpervizyon eşliğinde danışanlarını kabul etmektedir. Ayrıca, "Çocuklarımızı Tanıyalım (Umutla Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi , Aile İçi İletişim (Arel Koleji Anababa Okulu), Çocukta Cinsel İstismar ve Cinsel Bilincinin Gelişmesi (Arel Koleji Anababa Okulu), Okul Öncesi Çocukta Sorumluluk Bilincinin Gelişmesi (Arel Koleji Anababa Okulu), Çocukta Özgüven Gelişimi (Arel Koleji Anababa Okulu) ve Otizm/Dehb/Öğrenme Güçlüğü ve Kronik Hastalıklarla Baş etme Psikolojisi (Öğretmenlere yönelik)" Dyt. Kübra ERİŞ'in vermiş olduğu eğitim ve seminerlerden bazılarıdır.

Pek çok dergi yazıları hazırlamakta, birçok konuda öğretmenlere ve ailelere seminerler vermektedir. Dyt. Kübra ERİŞ, ileri derecede İngilizce bilmekte ve makale taramalarını yabancı yayınlardan da yapabilmektedir.

Arel Koleji
Merkez Mah. Selahattin Pınar Sok. No: 3 Yenibosna Bahçelievler/İstanbul
Esser Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Bahçelievler Mah. İstanbul Şehitleri Cad. No: 21 Birlik Apt. D:10 Bahçelievler/İstanbul

Hakkında

Dyt. Kübra ERİŞ, lisans öncesi eğitimini 2008 yılında Çemberlitaş Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Ardından üniversite sınavına girmiş, burslu olarak İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanmıştır.  2013 yılında ise lisans eğitimimi tamamlayarak psikolog unvanı almıştır. Mezuniyetinin ardından 2014 yılı itibariyle üniversitedeki klinik master programına başlamıştır. Halen İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Anabilim Dalı'nda master eğitimine ve tez çalışmalarına devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Diğer

İlgi Alanları

Panik Atak Okul Başarısızlığı Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.) EMDR Terapisi Taciz-İhmal Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Kübra Eriş ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Kübra Eriş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Kübra Eriş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Kübra Eriş Arel Koleji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Kübra Eriş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Kübra Eriş Psikoloji uzmanıdır. Panik Atak, Okul Başarısızlığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube