Psk. Kemale Günhan

Psikoloji - Antalya

Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı

Randevu Al 0 (850) 474 62 54 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Arapsuyu Mahallesi, 666 Sokak 81.Yıl Apartmanı, K:2 D:5 (Akdeniz Dondurma Karşısı)  Konyaaltı, Antalya
Özel Mavi Yaprak Aile Danışma Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kemale Günhan Hakkında

Kemale Günhan Kimdir?

Psk.Kemale Günhan, lise öğreniminin ardından Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü başarı ile tamamlayarak psikolog olmuştur. Lisans eğitimi sırasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri klinik ve polikliniğinde staj programlarına katılmıştır ve Uzm.Psk. Birgül Aydın’ın yönettiği bu staj programında psikolojik rahatsızlıklar ve tedavi süreçleri ile deneyimsel anlamda tanışmıştır.

Mezun olduktan sonraki iki yıl özel eğitim kurumu ve rehabilitasyon merkezlerinde çalışmış olup bu süreçte, otizmli çocukların eğitimi, gelişimsel bozukluğu olan çocukların ailelerine psiko-eğitim ve danışmanlık ve çocukların bireysel davranış değiştirme programlarını yürütmüştür. Aynı dönemde, zekâ ve projektif testlerin uygulanması, dikkat eksikliği ve öğrenme güçlüğü giderici etkinlikler üzerinde tecrübe kazanmıştır. Ayrıca, bu kurumlarda çocuk sanat terapisi, psikodrama uyguamaları, ailelere yönelik seminer sunumları gibi grup çalışmaları da yürütmüştür.

2010’da Antalya Medikalpark Hastahanesi’nde Neurofeedback Ünitesi hasta takibi ve danışmanlık hizmetlerinde hizmet vermiştir.

2011 yılında Antalya’da Özel Mavi Yaprak Aile Danışma Merkezi’ni kurmuştur. Halen kurucusu olduğu merkezde yetişkin bireylerde yaşanan duygusal sıkıntılar ile baş etme, gençlerin sosyal gruplara uyumu, aile çatışmalarını çözümleme, iletişim bozuklukları, evlilik ve cinsellik meseleleri üzerine danışmanlık vermektedir.

Diploma aldığı kurum
  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Aile Danışmanlığı
  • Yas Danışmanlığı
  • Travma
  • Takıntı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 62 54

Kemale Günhan Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

jde sena ..ri
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok memnun kaldım 01-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ma..�ır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Daha önce psikologa hic gitmemistim. Hic pisman olmadim. Daha ilk gorüşmede kendimi rahatlamiş hissettim. Kemale hanım sabırla, yargısız dinleyen, profesyonel bir uzman. 11-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 08-05-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Kemale Günhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Kemale Günhan ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Kemale Günhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 62 54

Psk. Kemale Günhan için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Kemale Günhan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Kemale Günhan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Kemale Günhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Kemale Günhan Özel Mavi Yaprak Aile Danışma Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Kemale Günhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Kemale Günhan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Travma, Takıntı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Kemale Günhan için muayene ücreti nedir?
Psk. Kemale Günhan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Kemale Günhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Kemale Günhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Kemale Günhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.