Psk. Hülya Turan

Psikoloji - Bursa
5.0

Ergenlik Sorunları, Kaygı, Davranış Bozuklukları

5.0

“Bazı insanlar karsiniza öyle bir çıkar ki iyiki çıktı denir. Bizimde öyle oldu Hülya hanımla. Oğlum ...” Devamı

Morita Danışmanlık
İzmir Yolu Bankalar Caddesi Akbank Arası İhsaniye Mahallesi Kartallar Sokak no:4/1 K:1 Nilüfer/Bursa

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Ergenlik Sorunları Kaygı Davranış Bozuklukları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞD
Şer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Morita Danışmanlık

Bazı insanlar karsiniza öyle bir çıkar ki iyiki çıktı denir. Bizimde öyle oldu Hülya hanımla. Oğlum için gitmiştim çok fazla kaygı ve endişe yaşadığım zaman . Bütün endişemin boşuna olduğunu öyle güzel ve açıklayıcı anlattık ki ağlayarak girdiğim odadan kahkaha atarak çıktım. Iyiki gitmişim gidiyorum. Okula başlamadan öncede oğlumla gittik okul öncesi zamana alıştırdı ve sonuç oğlum hiç ağlamadı okul zamanı. Hülya hanım artık pedegogumuz değil ailemizden biri oldu artı sadece seans zamani değil onun dışındaki zamanlarda da telefon ile her zaman ulasabiliyoruz. Eğer bir pedegog ve gerçekten bir anne şefkati arıyorsanız kesinlikle Hülya hanım derim..

zt
Zey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Morita Danışmanlık

kısa bir süre önce tanıştık, birkaç seanstır gidiyorum ama o kadar samimi ve güler yüzlü birisi ki, sanki yıllardır tanıyormuşum gibi. Gerek alanında uzmanlığı gerekse tam tespit adımları ile kesinlikle gitmeniz gereken bir psikolog.

MY
Mer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhabalar ben merve.Sevgili doktorum Hülya Hanım’ı tanıyalı bir kaç ay oldu.Alanında uzman,pozitif enerjiler saçan,konuşmalarında huzurun derinleklerine indiren çok değerli bir insan.Kısa bir sürede sanki Yol gösterenim,sırdaşım oldu kendisi.O kadar memnunum ki kendisinden 3 aydır bana gösterdiği emek ve çabaları sonucu kendi sorunlarımda değişimler görebiliyorum.Kendisiyle ne zaman bir seansta bulunsam huzurlu,mutlu ayrılıyorum.Emeğinize,yüreğinize hayranım.Ki zaten yüreğinizin o temiz güzelliği yüzünüze yansımış.Hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum.Muhteşem doktorum benim sizleri çok seviyorum ve iyi ki sizi tanıdım ❤️

NM
Nal*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhabalar Ben Nalan,Hülya hanımı tanıyalı sadece bir kaç ay olmasına rağmen bende çok gelişmeler oldu 11 yıldır pisikolojik tedavi görüyorum ve son 5 yıldır da bipolar bozukluk hastasıyım günlük 12 tane pisikolojik ilacım var diyodumki Pisikolog luk bı işim yok benim ama Hülya hanımı tanıdıktan sonra çok yanıldığımı anladım.Ben böyle sıcak kanlı arkadaş dost bı abla yani kendime okadar çok yakın hissettim ki onu kimseye asla değişmem.bikere en önemlisi insana acayip güven verio, artk umudumu tam kestim ilaçlarla yaşıycam ben derken çok farklı düşünmeye başladım.Allah ondan binkere razı olsun.Hülya hanım okadar muhteşem bir insanki Rabbim onu çıkarttı karşıma tesadüfen,herkese kesinlikle tavsiye ediyorum kesinlikle muhteşem bir doktor onu çok seviyorum ❤️ saygılarımla HÜLYA TURAN ❤️

Güz*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın Hülya Turan hanımefendiye yaklaşık bir senelik araştırmam sonucunda gitmeye karar verdim. Elbetteki önerilen kişiler oluyordu lakin araştırmayla daha içime sineceğini düşündüm. Gitme tarihini ertelerken ani bir patlama noktasıyla o an saat kaça randevusu varsa hemen alıp gittim. İyi ki öyle yapmışım. O gün odasından büyük bir huzur ve kararlılıkla çıktım. Hülya hanım gerçekten içinize dokunabilen biri. Aileden biri gibi de görebilirsiniz. Kesinlikle kestirip atma yahut zorla kabullendirme huyu yok. Ayrıca ufak sürprizleriyle ve ev ödevleriyle kendisini diğer sıradan psikologlardan ayırıyor :) Diğer çalışanlarla arası oldukça güzel, insana değer verdiğini görebiliyorsunuz. Her an her daim kendisinden destek alabildiğim bir kişidir kendisi. Psikiyatristim sadece ilaçla çözüme kavuşamayacağımı, bir psikologtan destek almam gerektiğini söylerken ne denli haklı olduğunu görüyorum. Bende major depresyon, kaygı bozukluğu ve ciddi bir kararsızlık vardı. Kendisi uyguladığı terapilerle birçok şeyi aşmama vesile oldu. Sınav konusunda yaşadığım stres kilo kaybına da sebep olmuştu ve kendisi hem sınava çalışma teknikleri, hem sınav anında uygulayacağım taktikler hem de kilo alma konusunda çok yardımcı oldu. Şuan sınavı kazandım, kilom artmaya başladı ve kendimi daha iyi hissediyorum diyebilirim. Kendi başınıza çözemediğiniz ve problem olarak gördüğünüz şeyleri kesinlikle bir uzmanla çözmelisiniz. Ve ben bu konuda kesinlikle Hülya Turan hanımefendi diyorum :)

Sık Sorulan Sorular

Psk. Hülya Turan ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Hülya Turan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Hülya Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Hülya Turan Çözüm Psikolojik Danışmanlık Ve Aile Danışmanlığı Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Hülya Turan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Hülya Turan Psikoloji uzmanıdır. Ergenlik Sorunları, Kaygı, Davranış Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube