Psk. Esin Yıldız

Psikoloji - İstanbul

Bilişsel Davranışçı Terapi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres

Randevu Al 0 (850) 474 27 31 Soru Sor

Psikologun Adresi (3)

Barış Mahallesi Mehmetçik Caddesi Westside No:10 A3 Kat:8 Daire:56.  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli)
Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No : 108 K:9, D:335, Kubıst Park Res.  Beylikdüzü, İstanbul
İstanbul Dil ve Konuşma Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
  Beylikdüzü, İstanbul
online görüşme

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Esin Yıldız Hakkında

Esin Yıldız Kimdir?

Psikolog Esin Yıldız, 1990 yılında İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini Koç İlk okulunda, lise eğitimini Recep Güngör Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra kısa süreli olarak Almanya da düzenlenen Volksbund Workcamp programına katıldı. 2010 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümüne girdi. Eğitim sürecinin ilk yıllarında üniversite içerisinde Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü kurucu üyeliğiyle beraber bir çok üniversite içi ve Türkiye genel çapında çeşitli vakıf ve yardım kuruluşlarıyla çalışmalarda bulunmuştur.

Lisans eğitimi sırasında Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladı ve bunun üzerine rehabilitasyon merkezinde stajyer olarak kısa dönemli çalışmış ve bir yandan da Yıldız Teknik Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini almış ve Beylikdüzü Özel Final ortaokulunda stajını gerçekleştirmiştir. Lisans eğitim sürecinin bitmesinin hemen ardından Güneşli Özel Final Fen- Anadolu liselerinde psikolog olarak görev almıştır.

2016 yılında Yetişkinlerde Bilişsel davranışçı terapi üzerine aldığı eğitimle; Sosyal Kaygı Bozukluğu, panik Bozukluk, depresyon, travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk alanlarında eğitimini tamamlamış ve Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamıştır.

2017 yılında İstanbul Dikkat Merkezinde Neurofeedback alanında çalışmaya başlamıştır. ağırlıklı olarak çocuklarda Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı, özel öğrenme güçlüğü, uyku problemleri gibi bir çok alan üzerine yetişkinlerde ise kaygı, uyku bozuklukları, aile tutumları, migren, Dikkat dağınıklığı üzerinde çalışmıştır. 

2019 yılı itibariyle Bursa Pusula Aile Danışmanlığı Merkezinde aldığı eğitimler ışığında mesleki çalışmalarına İstanbul Dil ve Konuşma Merkezi'nde hem ergen hem de yetişkinlere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • İstanbul Arel Üniversitesi
İlgilendiği Hastalıklar
  • Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
  • Stres
  • Sosyal Anksiyete
  • Panik Bozukluğu
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 27 31

Esin Yıldız Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..RMEK
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun korkuları sayesinde tanıştık. Çok ta memnun olduk.oğlumun korkuları tamamen geçti. Kendisi çok ilgili, anlayışlı, işini severek yapan ve bir o kadar da donanımlıdır 12-07-2021

ge..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Esin hanım ile gerçekleştirmiş olduğumuz seanslar sonrasında kendimi çok daha iyi hissediyorum ve kaygılarım daha da azalmış durumda. Kendisi size her zaman destek olmaya hazır ve sizi ilgi ile dinleyip yargılamadan anlamaya çalışıyor, farkındalığınızı arttırıyor. Kendisini herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. 20-05-2021

ili..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

merhaba Pandemi de kendimi çok kapana kısılmış ve çok kaygılı hissediyordum. Sürekli evde olmaktan Evde çalışıyor olmaktan çok bunalmıştım her geçen gün kendimi daha kaygılı hissetmeye başladım. Bundan dolayı bir psikolog arayışına girmiştim ve internetten araştırdığımda online seans olarak Esin Hanım la karşılaştım. Seans süreci boyunca benim bu dönemi daha hafif atlatma mı sağladı ve kendimi eskisine göre çok daha iyi hissediyorum çünkü hem kaygıya sebep olacak hayatımdaki olumsuzlukları keşfettim hem de kendimi keşfettim. Bu süreçte vermiş olduğu destekle işine ciddiyetle yapmasından, seans süreçlerini profesyonel bir bakış açısıyla ilerletmesinden dolayı Esin Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum. 20-05-2021

..rımcan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Esin Hanımın ılımlı yaklaşımı sayesinde açık iletişim kurabildiğimize inanıyorum. Çalışmamız Bir çok noktada farkındalığımı artırdı. Terapinin dışında yaptığı mindfulness seansları da mükemmel.🙏🏻 20-05-2021

in..lı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Esin hanım ile kaygılarım üzerine görüşmeye başlamıştık ve kendisinin bilgi birikimi sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim. Seanslarımız yaklaşık 3 aydır online olarak devam ediyor. Esin hanım seanslar konusunda çok titiz ve dakik biri. Bu süreç içerisinde kendimi keşfetmeme ve kendi isteklerimi doğru bir şekilde anlamlandırmama da yardımcı oldu. Destekleyici ve aynı zamanda profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederim. 16-05-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 27-04-2021

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Esin Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Esin Yıldız ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Esin Yıldız ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 27 31

Psk. Esin Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Esin Yıldız için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Esin Yıldız için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Esin Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Esin Yıldız Özel Muayenehane İstanbul Dil ve Konuşma Merkezi online görüşme Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Esin Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Esin Yıldız Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel Davranışçı Terapi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres, Sosyal Anksiyete, Panik Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Esin Yıldız için muayene ücreti nedir?
Psk. Esin Yıldız muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Esin Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Esin Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Esin Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.