Psk. Eda Görevin

Psikoloji - Adana - Seyhan

Kaygı, Panik Atak, Ölüm Ve Yas

Randevu Al 0 (850) 474 44 37 Soru Sor

Psikologun Adresi

Çınarlı mahallesi Atatürk Caddesi Özel Adana Hastanesi Üzeri Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:14  Seyhan, Adana
Özal Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Eda Görevin Hakkında

Eda Görevin Kimdir?

Psk Eda Görevin 1987 Adana doğumlu, ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana ilinde bitirmiş olup; lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nü başarıyla tamamlamış, Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mezun olduktan hemen sonra özel eğitim alanında çalışmış, zihinsel ve ruhsal engelli bireylere ve yakınlarına psikososyal destek vermiştir. Ankara ilinde Dil ve Konuşma Bozuklukları ( artikülasyon bozuklukları, sesletim-fonem bozukluğu, akıcı konuşma bozukluğu, kekemelik, gecikmiş konuşma bozukluğu...) alanında faaliyet gösteren bir merkezde, uzman odyologlar tarafından verilen eğitim ve seminerler ile bu alanda hizmet vermektedir. Özellikle akıcı konuşma bozukluğu ve kekemelik konusuna özel ilgi duymakta ve bireye ve ailesine psikolojik destek sağlamaktadır.

Psikolog Eda GÖREVİN, iş yaşamı boyunca çeşitli kurumlarda, farklı konumlarda çalışmıştır. Şu anda Adana Kariyer Danışmanlık Merkezinde, yetişkinlere (bireysel danışmanlık, aile, evlilik, çift terapileri, psikolojik testler...), ergenlere (ergenlik çatışmaları, iletişim bozuklukları, sınav kaygısı, yeme bozuklukları...) ve çocuklara ( uyum bozuklukları, tik bozuklukları, konuşma bozuklukları, alt ıslatma, tırnak yeme, dil ve konuşma bozuklukları...) psikolojik destek sağlamaktadır.

    Aile Danışmanı olarak, ailelere, aile içi sorunlara, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak, uygun teknik ve yöntemlerle, bireysel ve bütün olarak, problem ve çözümlerine farkındalık sağlayarak danışmanlık hizmeti vermektedir. 

   Eda GÖREVİN, yaşam boyu gelişim gerekliliğine inanmakta, mesleki gelişimini ve mesleki yeterliliğini, eğitim ve projelerle desteklemektedir.

Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Kaygı
  • Panik Atak
  • Ölüm Ve Yas
  • Öfke Kontrol Bozukluğu
  • Oyun Terapisi
Fotoğraflar
Hobiler
  • Müzik, sanat
  • Edebiyat
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 44 37

Eda Görevin Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..ıparmak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yasadigim cinsel sıkıntılarla ilgili başvurdum Eda Hanıma, ilgisi alakası takibi ve güleryüzüyle derdime derman oldu sağ olsun.tesekkurler Eda hocama ve merkezde çalışan herkese 07-10-2021

fe..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eda hocama çift terapisi için yakın zamanda başvurduk, eşimle aramızda yaşanan güven problemi için. Daha doğrusu problemimizin bu olduğunu seanslar ilerledikçe kendisinden öğrenmiş olduk :) doğru iletişimi nasıl kuracagimizi öğrenerek birbirimizi henüz tanımaya başladığımızı farkettik, süreç devam ediyor ve ilişkimizdeki değişimler hayatımızın her alanını olumlu etkiledi, iyi ki bulmuşuz kendisini, teşekkürler hocam 01-10-2021

lüt ..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eda Hanım’ın yanında kendimi çok rahat hissediyorum. Kendisi hem sıcak kanlı hem de alanına hakim birisi. Herkese tavsiye ederim. 29-09-2021

ay..ndar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eda Hanım'a seanslara başladıktan yaşadığım problemlere daha iyi bakabilmeye başladım. Kendisi karşısındaki kişiyi aktif olarak dinleyen duygularını anlayan ve doğru yaklaşabilen birisi. Teşekkür ederim. 29-09-2021

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Eda Görevin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Eda Görevin ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Eda Görevin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 44 37

Psk. Eda Görevin için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Eda Görevin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Eda Görevin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Eda Görevin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Eda Görevin Özal Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Eda Görevin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Eda Görevin Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Kaygı, Panik Atak, Ölüm Ve Yas, Öfke Kontrol Bozukluğu, Oyun Terapisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Eda Görevin için muayene ücreti nedir?
Psk. Eda Görevin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Eda Görevin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Eda Görevin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Eda Görevin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.