Psk. Eda Görevin

Psikoloji - Adana
5.0

Kaygı, Panik Atak, Ölüm Ve Yas

“Yasadigim cinsel sıkıntılarla ilgili başvurdum Eda Hanıma, ilgisi alakası takibi ve güleryüzüyle der...” Devamı

Psk. Eda Görevin

Psk Eda Görevin 1987 Adana doğumlu, ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana ilinde bitirmiş olup; lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nü başarıyla tamamlamış, Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mezun olduktan hemen sonra özel eğitim alanında çalışmış, zihinsel ve ruhsal engelli bireylere ve yakınlarına psikososyal destek vermiştir. Ankara ilinde Dil ve Konuşma Bozuklukları ( artikülasyon bozuklukları, sesletim-fonem bozukluğu, akıcı konuşma bozukluğu, kekemelik, gecikmiş konuşma bozukluğu...) alanında faaliyet gösteren bir merkezde, uzman odyologlar tarafından verilen eğitim ve seminerler ile bu alanda hizmet vermektedir. Özellikle akıcı konuşma bozukluğu ve kekemelik konusuna özel ilgi duymakta ve bireye ve ailesine psikolojik destek sağlamaktadır.

Psikolog Eda GÖREVİN, iş yaşamı boyunca çeşitli kurumlarda, farklı konumlarda çalışmıştır. Şu anda Adana Kariyer Danışmanlık Merkezinde, yetişkinlere (bireysel danışmanlık, aile, evlilik, çift terapileri, psikolojik testler...), ergenlere (ergenlik çatışmaları, iletişim bozuklukları, sınav kaygısı, yeme bozuklukları...) ve çocuklara ( uyum bozuklukları, tik bozuklukları, konuşma bozuklukları, alt ıslatma, tırnak yeme, dil ve konuşma bozuklukları...) psikolojik destek sağlamaktadır.

    Aile Danışmanı olarak, ailelere, aile içi sorunlara, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak, uygun teknik ve yöntemlerle, bireysel ve bütün olarak, problem ve çözümlerine farkındalık sağlayarak danışmanlık hizmeti vermektedir. 

   Eda GÖREVİN, yaşam boyu gelişim gerekliliğine inanmakta, mesleki gelişimini ve mesleki yeterliliğini, eğitim ve projelerle desteklemektedir.

Özal Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi
Çınarlı mahallesi Atatürk Caddesi Özel Adana Hastanesi Üzeri Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:14 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psk Eda Görevin 1987 Adana doğumlu, ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana ilinde bitirmiş olup; lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nü başarıyla tamamlamış, Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mezun olduktan hemen sonra özel eğitim alanında çalışmış, zihinsel ve ruhsal engelli bireylere ve yakınlarına psikososyal destek vermiştir. Ankara ilinde Dil ve Konuşma Bozuklukları ( artikülasyon bozuklukları, sesletim-fonem bozukluğu, akıcı konuşma bozukluğu, kekemelik, gecikmiş konuşma bozukluğu...) alanında faaliyet gösteren bir merkezde, uzman odyologlar tarafından verilen eğitim ve seminerler ile bu alanda hizmet vermektedir. Özellikle akıcı konuşma bozukluğu ve kekemelik konusuna özel ilgi duymakta ve bireye ve ailesine psikolojik destek sağlamaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kaygı Panik Atak Ölüm Ve Yas Öfke Kontrol Bozukluğu Oyun Terapisi Online terapi Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Obsesif Kompulsif Bozukluk Konuşma Terapisi Konuşma Bozuklukları Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Kekemelik Panik Bozukluğu Kardeş kıskançlığı Kadın-Erkek Cinselliği
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 44 37

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KA
Ker*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Yasadigim cinsel sıkıntılarla ilgili başvurdum Eda Hanıma, ilgisi alakası takibi ve güleryüzüyle derdime derman oldu sağ olsun.tesekkurler Eda hocama ve merkezde çalışan herkese

EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Eda hocama çift terapisi için yakın zamanda başvurduk, eşimle aramızda yaşanan güven problemi için. Daha doğrusu problemimizin bu olduğunu seanslar ilerledikçe kendisinden öğrenmiş olduk :) doğru iletişimi nasıl kuracagimizi öğrenerek birbirimizi henüz tanımaya başladığımızı farkettik, süreç devam ediyor ve ilişkimizdeki değişimler hayatımızın her alanını olumlu etkiledi, iyi ki bulmuşuz kendisini, teşekkürler hocam

MK
Mev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Eda Hanım’ın yanında kendimi çok rahat hissediyorum. Kendisi hem sıcak kanlı hem de alanına hakim birisi. Herkese tavsiye ederim.

KD
Kor*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Eda Hanım'a seanslara başladıktan yaşadığım problemlere daha iyi bakabilmeye başladım. Kendisi karşısındaki kişiyi aktif olarak dinleyen duygularını anlayan ve doğru yaklaşabilen birisi. Teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Eda Görevin ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Eda Görevin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Eda Görevin için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Eda Görevin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744437

Psk. Eda Görevin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Eda Görevin Özal Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Eda Görevin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Eda Görevin Psikoloji uzmanıdır. Kaygı, Panik Atak, Ölüm Ve Yas alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube