Psk. Ebru Yüksel Erer, Eskişehir, Psikoloji

Psk. Ebru Yüksel Erer

Psikoloji - Eskişehir

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Aile Terapisi, Okul Korkusu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Cumhuriye mah. Cengiz Topel cad. Nadide apt. No.48 K.5 D.9  Tepebaşı, Eskişehir
Psikoloji ve Gelişim Akademisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Oyun Odası Nakit

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..oğlu

Güvenle arkadaşlarıma ve yakın çevreme tavsiye ettiğim işine gönülden bağlı bir psikolog Ebru Hanım. Profesyonellikten ödün vermeksizin sunduğu ilgi, özel olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor çünkü.. 16-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Ebru Yüksel Erer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ebru Yüksel Erer kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. E Yüksel Erer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Ebru Yüksel Erer için nasıl randevu alabilirim?

Psk. E Yüksel Erer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Ebru Yüksel Erer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Ebru Yüksel Erer Psikoloji ve Gelişim Akademisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Ebru Yüksel Erer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Ebru Yüksel Erer Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Bender gestalt motor algı testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Metropolitan okul olgunluğu testi, Ergen terapisi, Dikkat testleri, Denver gelişim testi, Davranış bozuklukları, Davranış bozuklukları, Çözüm odaklı terapi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Aile Terapisi, Okul Korkusu, Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri, Okul Başarısızlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Ebru Yüksel Erer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Ebru Yüksel Erer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Ebru Yüksel Erer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. E Yüksel Erer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Ebru Yüksel Erer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. E Yüksel Erer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.