Psk. Duygu Yakupoğlu, İstanbul, Psikoloji

Psk. Duygu Yakupoğlu

Psikoloji - İstanbul

Hamilelik Psikolojisi, Ruh Sağlığı, Antisosyal Kişilik Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. NishIstanbul Residance No:44/B B Blok K:11 D:138  Bahçelievler, İstanbul
Psychother Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Duygu Yakupoğlu Hakkında

Duygu Yakupoğlu Kimdir?

Duygu Yakupoğlu lise eğitimini İstanbul da Bakırköy Anadolu lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu olarak bitirmiş, aynı zamanda lisans eğitimine devam ederken ikinci üniversite olarak Sosyal Hizmetler bölümünü okumuştur. Lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra psikolojik test eğitimleri almıştır. Lisans eğitimi sırasında pek çok yerde staj görmüştür. Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde sabahları poliklinik ve serviste visitlere katılıp, öğleden sonraları hastaları gözlemlemiş ve seanslara gözlemci olarak katılmıştır. Şizofreni ve borderline kişilik bozukluğu, paranoid kişilik bozukluğu gibi birçok kişilik bozuklukları bunun yanında majör depresif, bipolar gibi birçok duygu durum bozuklukları tanısı almış hastaları da görme ve onlarla çalışma fırsatı yakalayarak stajını tamamlamıştır. Bir sonraki stajını Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, gelen danışanların seanslarına ve psikolojik test uygulamalarına gözlemci olarak katılmış, danışan değerlendirmelerinde bulunmuştur. Bu hastanede depresyon, panikatak, anksiyete, bipolar, obsesif-kompülsif bozukluk, uyku bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite gibi tanıları alan danışanlar ile çalışmıştır. Bakırköy Adalet Sarayında Aile mahkemelerinde bulunmuş, boşanmış ya da boşanmak üzere olan eşlerin çocukları ile çalışmış ve seanslara gözlemci olarak katılmıştır. Bunların yanı sıra Reem Nöropsikiyatri merkezinde Dr. Mehmet Yavuzun nöropsikolojik muayenelerine katılmış, klinikte bulunan psikologlar ile danışan değerlendirmeleri yapmıştır ve kliniğe gelen danışanlara psikolojik testler uygulamıştır. Klinikte EEG, EMG, TMS, MAGNOTERAPİ gibi tedavi yöntemlerinde gözlemci olarak bulunmuş ve uygulamada eşlik etmiştir. Psychother psikolojik danışmanlık merkezi kadrosuna dâhil olmadan önce Mehmet Akif Ersoy Hastanesinde özel bir proje içerisinde hasta ve çalışan ilişkilerini, diyaloglarını iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmıştır.

Uyguladığı Sertifikalı Testler;

WİSC-R zeka testi

Beier cümle tamamlama testi

SCID-II Kişilik bozuklukları testi

SCID kişilik envanteri

Benton görsel bellek testi

Bender Gestalt görsel motor algılama testi

CATTEL zeka testi

Porteus labirent testi

Peabody kelime testi

Gesel gelişim testi

Metropolitan okul olgunluğu testi

Ankara gelişim envanteri

Kuder ilgi alanları testi

KOPPİTZ insan çizim testi

Frostig gelişimsel görsel algı testi

SCL-90R Testi

Beck depresyon ve Beck anksiyete testi

Panik agorofobi ölçeği

Tranva sonrası stres bozukluğu ölçeği

MICHIGAN alkolizm tarama ölçeği

YOUNG Mani değerlendirme ölçeği

ALZHEİMER hastalığı derecelendirme ölçeği

YALE-BROWN OBSESYON-KOMPÜLSİYON ÖLÇEĞİ

Yeme tutumu testi

Standardize mini mental test

Teksas yas envanteri

Arizona cinsel yaşantılar ölçeği

HAMİLTON mevsimsel duygu-durum bozukluğu testi

LEİBOWİTZ Sosyal kaygı ölçeği

EDİNBURGH doğum sonrası depresyon ölçeği

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Duygu Yakupoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Duygu Yakupoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. D Yakupoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Duygu Yakupoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Psk. D Yakupoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Duygu Yakupoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Duygu Yakupoğlu Psychother Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Duygu Yakupoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Duygu Yakupoğlu Psikoloji, uzmanıdır. Emdr terapi, Regresyon terapisi, Transaksiyonel analiz, Wechler bellek testi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Hamilelik Psikolojisi, Ruh Sağlığı, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Ereksiyon Sorunu, Somatoform Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Duygu Yakupoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Duygu Yakupoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Duygu Yakupoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. D Yakupoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Duygu Yakupoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. D Yakupoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.