Psk. Dan. Ziya Ünlütürk, Eskişehir, Psikoloji

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk

Psikoloji - Eskişehir

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Evlilik öncesi danışma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi (2)

Hoşnudiye Mah. Hacet Sok. No: 2/8 (Doktorlar Şekerbank Karşısı, Çapa Ortapedi Üstü)  İnönü, Eskişehir
MorMavi Psikolojik Testler ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit
Meşrutiyet mah. Şehit Armağan Sok Migros üstü. kat. 3  Şişli, İstanbul
Ziya Ünlütürk

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ziya Ünlütürk Hakkında

Ziya Ünlütürk Kimdir?

Psk. Dan. Ziya ÜNLÜTÜRK, lisans eğitiminin ardından mesleği ile ilgili pek çok farklı eğitime, seminere ve sertifika programına katılmış, sertifika sahibi olmuştur. Bunlardan bazıları şöyledir;

EMDR 1 (Temel Duzey)- Davranış Bilimleri Enstitüsü - Udi OREN

EMDR 2 (İleri Düzey))- Davranış Bilimleri Enstitüsü - Udi  OREN

HİPNOTERAPİ (1-2-3 Modül)- MTI (Mind Traning Institute) - Adil MAVİŞ

SCID 1-2 - Doç. Dr. Selçuk ASLAN

Farkındalık Terapisi - Prof. Dr. Kültegin ÖGE

EMDR Sempozyumu - EMDR Türkiye Derneği

EMDR ve Bilişsel Müdahaleler - Davranış Bilimleri Enstitüsü

EMDR’nin Aile ve Çiftlerde Kullanılışı - Davranış Bilimleri Enstitüsü

Çocuklarda EMDR - Prof. Dr. Ümran KORKMAZLAR

Aile ve Çift Danışmanlığında Çözüm Odaklı Terapi Dr. Nevin DÖLEK

Cinsel Terapi Eğitimi - Uzm Psk. Gökhan GÖKSU (PDD Kurucu Başkanı)

Psikolojik Destek Derneği (PDD) Aile Danışmanlığı Eğitimi

EFT - Önder ERGİN - Henüz Kelimeler Yokken: Örtülü Bellekteki Erken Travma ve İhmali, EMDR ile Yeniden İşleme - KATEİ O’SHEA

Psk. Dan. Ziya ÜNLÜTÜRK, 2007 - 2008 yılları arasında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Öğrenme Güçlüğü, Otizm, Hafif-Orta-Ağır Mental Retardasyon, Dikkat Eksikliği ve Dikkat Dağınıklığı olan öğrencilerle ve aileleriyle birlikte çalışmalar yapmıştır. 2009 - 2010 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığında Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olarak okul öğrencilerine yönelik psikolojik hizmetlerin yanı sıra rehberlik hizmetleri konusunda çalışmalar yapmıştır. Ayrıca Halk Eğitim Müdürlüğüyle işbirliği içerisinde Ailelere yönelik 50'nin üzerinde eğitim vermiştir. Ocak 2010 ve Aralık 2010 tarihleri arasında 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı RDM Birimde RDM Amiri olarak Er - Erbas, Sivil Memurlar, İşçiler, Askeri Personel ve ailelerine yönelik psikolojik hizmetler ve eğitimler vermiştir.

Psk. Dan. Ziya ÜNLÜTÜRK, 2011 yılından bu yana kurucusu olduğu MorMavi Aile Danışmanlığı ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde Psikolojik Danışman olarak Ergen - Yetişkin ve Aile - Çift danışmanlığı yapmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. Dan. Z Ünlütürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. Z Ünlütürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Ziya Ünlütürk MorMavi Psikolojik Testler ve Danışmanlık Merkezi Ziya Ünlütürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Ziya Ünlütürk Psikoloji, uzmanıdır. Boston adlandırma testi, Varoluşçu psikoterapi, Şema terapi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Sanat terapisi, Transaksiyonel analiz, Draw a person, Metropolitan okul olgunluğu testi, Koçluk hizmetleri, Psikodinamik psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Evlilik öncesi danışma, Yaşam Doyumu, Evlilik Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Ziya Ünlütürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. Dan. Z Ünlütürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Dan. Ziya Ünlütürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. Z Ünlütürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.