Psk. Dan. Yusuf Kaya

Psikoloji - İstanbul

Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Majör Depresif Bozukluk, Öfke Kontrol Bozukluğu

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Atatürk cad. Dilkum Sitesi 6. Blok  Kadıköy, İstanbul
Uzlaşı Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Kaya Hakkında

Yusuf Kaya Kimdir?

Lisans eğitiminini İstanbul Üniversitesinde 2005 yılında tamamlayan uzman klinik psikoloji mastırını tamamlamak üzeredir. 2005 yılından sonra birçok özel kurumda psikolijik danışman olarak çalışmış ve bu sürede çeşitli kurumlardan psikoterapi eğitimleri almıştır. Şu anda masterın yanında birde Psikoterapi Enstitüsü'nde Supervizyon aşamasında eğitimlerini devam ettirmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları
  • Majör Depresif Bozukluk
  • Öfke Kontrol Bozukluğu
  • Stres
  • Panik Bozukluğu

Yusuf Kaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lem..al

Psikoterapist Yusuf Kaya ile internette uzun araştırmalarım sonucunda tanıştım. Kendisi ile yaptığımız seansların çok faydasını gördüm ve kendisini çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Onunla görüşmeye başladığımdan beri hayatımı daha kaliteli yaşıyorum ve sorunlarım ile daha kolay başa çıkabildiğimi farkediyorum. Tam bir depresif durumda olduğum bir zamanda kendisi ile tanışmak ve onun desteğini almış olmak benim kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri olduğunu düşünüyorum. Kendisini psikoterapist arayan herkese öneririm. 18-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Yusuf Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yusuf Kaya Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Dan. Yusuf Kaya kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. Dan. Y Kaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Dan. Yusuf Kaya için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. Y Kaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Dan. Yusuf Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Yusuf Kaya Uzlaşı Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Dan. Yusuf Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Yusuf Kaya Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Majör Depresif Bozukluk, Öfke Kontrol Bozukluğu, Stres, Panik Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Dan. Yusuf Kaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Yusuf Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Yusuf Kaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. Dan. Y Kaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Dan. Yusuf Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. Y Kaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.