Psk. Dan. Kürşad Polat

Psikoloji - Tekirdağ, İstanbul
4.9

Özgül Fobi, Hipnoz, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar

4.9

“Kürşad hocayla eğitimde karşılaştık. Bilişsel davranışçı terapi anlattı, ve çok keyif aldık. Tüm kat...” Devamı

Online Terapi
Çorlu/Tekirdağ
Online Terapi
tekirdağ çorlu 59000 Çorlu/Tekirdağ
Online Terapi
tekirdağ çorlu Çorlu/Tekirdağ
Ataşehir/İstanbul

İlgi Alanları

Özgül Fobi Hipnoz Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.9
yb
Yah*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Kürşad hocayla eğitimde karşılaştık. Bilişsel davranışçı terapi anlattı, ve çok keyif aldık. Tüm katılımcılarımız adına size çok teşekkür ediyoruz hocam, size yönlendirme yaptığımız danışanlarda çok memnun kalıyorlar tekrardan çok teşekkür ediyoruz.

kb
Kes*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Kürşat bey çorluda gördüğüm en mükemmel terapistlerden birisi.kendisi ile online terapi yaptık. daha önce defalarda terapiste girmiş olmama karşın bu panik bozukluğum ile alakalı bir ilerleme kaydedememiştim. kendisini sosyal medyadan keşfettim ve sağolsun bana çok yardımcı oldu.Şuanda panik ataklarımdan eser kalmadı o kadar güzel şeyler öğrendim ki sizden, çevremde kim var kim yok herkese sizi öneriyorum. çok teşekkür ediyorum kürşat bey. umarım bir gün kliniğiniz olur ve açılışta size merhaba demek isterim

av
Ahm*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

iyiki sizi tercih etmişiz herşey için çok tşekkür ediyoruz çok sağolun

yo
Yas*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kürşat bey merhabaaaa :D sizi gördüğüme çok sevindim.Biricik oğlumuza öyle bir dokunuş yaptınız ki hayatımız değişti.size denk geldiğimize çok seviniyoruz ve meslek hayatınızda sizlere çok çok çok başarılar diliyoruz.Umarım birgün çok başarılı yerlerde olursunuz.

hb
Ham*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çocuğumda gereksiz bir saldırganlık vardı, söz dinlemez sürekli kavga eder ve bizlere karşı bile sürekli baş kaldırma içerisindeydi. Kürşat hocam sağolsun kendisini internetten gördüm yorumları inceledim ve zoom üzerinden malum pandemi var görüşme ayarladık. toplam 5 seans da o saldıran kavga eden çocuğum pamuk gibi birisi oldu çıktı . nasıl yaptı bilmiyorum ama kendisinden allah razı olsun. Çocuğumuzun yanında bizlere de bilgiler verdi aslında doğru bildiğimiz ne kadar da çok yanlış varmış o zaman fark ettim. Bu süreç içerisinde desteğini esirgemeyen ve hızır gibi imdadımıza koşan kürşat hocama çok teşekkür ediyorum.

AE
Ayc*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kliniğinin olmaması eksi bir yön. Ne zaman uşağa gelse ara ara seans yaparız. Gülermyüzlü bir insan. Yıllardır majör Depresyon tanısı ile terapi yaptık. Keşke il dışına yanına gitme fırsatım olsa. Bazen internetten ve telefondan görüşmeler yapıyoruz. İşini bilen bir insan. Sağlıklı bir insan olduğumu hatırlatıyor. Kendim olduğumu fark ediyorum.

Psk. Dan. Kürşad Polat
Psk. Dan. Kürşad Polat 28 Mart 2021
Merhaba aycan bey :) O güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biliyorsunuz telefonum sizlere her zaman açık, ne zaman aramak isterseniz arayabilirsiniz. Mesafeler ne kadar uzak olsa da bir telefon uzağınızdayım unutmayın. Sağlıklı günler dilerim :)
AE
Ayc*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kliniğinin olmaması çok eksi bir yön. Majör Depresyon tanısı ile yanına gittim gülermyüzlü birisiydi. Çok seasns yapamadık kendisi iş dışına gittiği için. Ama depresif düşüncelerimde büyük ölçüde azalma oldu. Farkındalık kazandırdı. Teşekkür ederim kendisine

Psk. Dan. Kürşad Polat
Psk. Dan. Kürşad Polat 28 Mart 2021
Merhaba :) Ne yazık ki kliniğim mevcut değildi. İlerleyen zamanlarda umarım danışmanlık ofisim olur ve sizleri ofisimde misafir olarak ağırlamaktan heyecan duyarım :)
Sal*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kürşad bey ile Uşak ilinde 2017 yılında tanıştım. Kronik anksiyeteye bağlı yıllardır sıkıntılarım vardı. Yıllarca ilaç kullandım terapi gördüm ama hiçbir zaman faydasını görmemiştim. Taki kürşad bey ile tanışana kadar. Anksiyetelerimle yaşamanın ne kadar normal olduğunu gösterdi. Önceden sanki farklı bir kişi gibiydim, anksiyetesi olan ve olmayan iki kişi gibi. Ama şimdi her şeyi kontrol edebiliyorum, ataklarım geldiğinde başa çıkabiliyorum. Genç olduğu için çok tedirgin olmuştum fakat yanılmışım. İşinde uzman ve güler yüzlü. İnternette gezerken rastgele bu siteyi gördüm ve kendisi olduğunu teyit ettiğimde kesinlikle yorum bırakmalıyım diye düşündüm

Psk. Dan. Kürşad Polat
Psk. Dan. Kürşad Polat 28 Mart 2021
Sahil bey merhaba :) Sizin o güzel yorumunuzu görmekten onur duyuyorum. Birlikte çok zorlu bir süreç atlattık ve sağlığınızın yerinde olmasına yürekten mutluluk duyuyorum. Yaş olarak genç olmanın bazı dezavantajları olsa bile genç yaştan olmanın bizlere kazandırdığı atiklik ve enerjik yapı ile sizleri pozitif tutmak bizim görevimiz :) Bazı şeyleri yok etmekten çok onları kontrol altına almayı öğrenmiş olmanız beni memnun etti.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Dan. Kürşad Polat ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Dan. Kürşad Polat için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Dan. Kürşad Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Dan. Kürşad Polat Online Terapi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Dan. Kürşad Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Dan. Kürşad Polat Psikoloji uzmanıdır. Özgül Fobi, Hipnoz, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube