Psikologun Adresi

Avcılar Sok. Çamlıyayla Villaları C Blok No:52/6 Şenliköy  Küçükçekmece, İstanbul
Nev Aile Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülşah Alcan Çapraz Hakkında

Gülşah Alcan Çapraz Kimdir?

Psk. Dan. Gülşah ALCAN ÇAPRAZ, 1989 yılında Rize'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini yurtdışında bitirdikten sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde başladığı lisans eğitimini 2011 yılında tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi sonrasında mesleki çalışmalarına özel bir okulda başlamış olan Psk. Dan. Gülşah ALCAN ÇAPRAZ, 5 yıldır aynı kurumda hizmet vermekte aynı zamanda danışmanlık merkezinde danışan kabul etmektedir. Kendisi, aktif olarak okul öncesi ve ilkokul çocukları ile duygusal zorluklar ve akademik zorluklar üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

Psk. Dan.Gülşah ALCAN ÇAPRAZ, üniversite eğitiminin yanı sıra; Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi (Yr. Doç. Dr. NEVİN DÖLEK), Aile Danışmanlığı (KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ), Arabuluculuk Eğitimi (KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ), RORSCHACH &CAT & TAT Testleri ile Çocuğun Ruhsal İşleyişinin Değerlendirilmesi (Yrd. Doç. Dr. NESLİHAN ZABCI - Halen devam etmekte), PASS Müdahale Programı – PREP (Yr. Doç. Dr. TAMER ERGİN), PASS Müdahale Programı Süpervizyon – Özel Eğitim (Yr. Doç. Dr. TAMER ERGİN) ve Theraplay Oyun Terapisi ve Marschak Etkileşim Metodu (SAARA SOLA PhD, KLİNİK PSİKOLOG) gibi pek çok eğitim almıştır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Gülşah Alcan Çapraz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kişilik bozuklugulum

  Merhaba gülşah hanım ben nasıl başlasam bilemiyorum ben 20 yaşındayım ve karşı koyamadıgım birisi var ilişki anlamın da değil aşk anlamın da ama o evli ne uzak durabiliyorum ne de çöl yakın olabiliyorum evet evli uzak durmam gerekiyor ama olmuyor psikolojik durumdan çökmüş durumdayım seviyorum isti... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Gülşah Alcan Çapraz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Temizlik hastasi

  Hocam iyi gunler ben cok suya giriyorum sudan çıkmıyorum banyo yapıyorum 3 saat çıkıyorum.banyo yapsamda birisi bana diyorki yıkamamısin kapıyı kilitlersem zannediyorum kilitlememisim çamisir makinaya atamiyorum evi temizleyemiyorum yemek yapamıyorum cook strese giriyorum bulanıka giriyorum hacam y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Gülşah Alcan Çapraz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.