Psk. Dan. Abdurrahman Atalay, İstanbul, Psikoloji

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay

Psikoloji - İstanbul

Okul Başarısızlığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), Psikolojik Bozukluk

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi (2)

Şehreküstü Mah. Cemal Nadir Cad. Özyol Apt. No: 16 Kat: 3 D: 6  Osmangazi, Bursa
BURSAĞLIK Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Sancaktepe Mah. Osmangazi Cad. No:2 D:8 Tezcan Apt.  Bağcılar, İstanbul
A&E Pencere Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Abdurrahman Atalay Hakkında

Abdurrahman Atalay Kimdir?

Psk. Abdurrahman ATALAY, 2013 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler, Uzm. Psk. Elif TERZİKÖY ve İstanbul Psikoloji Enstitüsü gibi alanında uzman kişi ve kurumlardan süpervizyon almıştır.

Psk. Abdurrahman ATALAY, Arel Psikoloji Günleri  2012, 2013, 2014 yıllarında sırasıyla Cinsel Terapi Eğitimi, İnsan Kaynakları Test Bataryası Eğitimi ve Oyun terapisi Eğitimi gibi eğitimler almıştır. Wechsle Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-R) Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi (AGTE, Peabody Resim KelimeTanımaTesti, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Beier Cümle TamamlamaTesti, Duygu Durumu Ölçekleri) Denver II GelişimselTaramaTesti, İnsancıl-varoluşçu psikoterapi yöntemleri; Teorik ve Uygulama Eğitimi almış olduğu eğitimlerden bazılarıdır.

İkra Derneği, Teneffüs Dergisi Derneği, Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG9 gibi bir çok mesleki dernek üyedir.

Psk. Abdurrahman ATALAY, BAYDER (Bağımsız Yaşam Derneği), Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği, İstanbul Psikoloji Enstitüsü, Rasyonel Terapi Merkezi Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi (ortak çalışmalarımız son bulmuştur), FEYYAZ Bilim ve Gelişim Derneği (kurumun mevcut internet sitelerine gelen alanımız ile ilgi soruların yanıtlanmasında ve yardım/destek sağlanmasında  FEYYAZ Bilim ve Gelişim Derneği’ni asiste etmektedir), Teneffüs Derneği (Çocuklar ve ergenler üzerine çalışmalar yürütülen bu dernekte gençlere rehberlik ve danışmanlık desteği sunulmaktadır), İGEM  (İkra Derneği bünyesinde faaliyet gösteren İkra Genliç Merkezi’nde gençlere öğrenci koçluğu ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.) gibi psikoloji alanında yetkin birçok kuruluşla ortak projeler ve çalışmalar yürütmüştür.

Psk. Abdurrahman ATALAY, çocuk ve yetişkinlere sunduğu psikolojik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra gerek İstanbul içi gerekse yurdun çeşitli illerinde psikologlara ve psikoloji talebelerine test uygulama ve klinik gözlem alanında eğitimler vermekte ve koordine etmektedir. Bu eğitim ve koordinasyon çalışmaları ile ilgili materyal ve etkinlik ilanları www.facebook.com/pencerepsikoloji linkinde mevcuttur. Yine psikolojik testler ve çeşitli danışmanlık alanlarında üniversitelerin ilgili bölümünü tamamlamış olan “uzman psikolog”lara da süpervizyon desteği vermektedir. Bunların yanı sıra talep olması halinde ; Pencere Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi salonlarında ve çeşitli okul ve belediyelerin bünyesinde seminerler ve sunumlar gerçekleştirmektedir.

Psikolog Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uz..uz

hocam çok sağolun verdiğiniz değerli bilgiler için hayatınızda başarılar dilerim. 19-11-2015

ma..gut

Eğitim alanında elde ettiği bilgiyi, meslek hayatına cok başarılı bir şekilde yansıtan sevgili meslektaşıma başarılar diliyorum. 16-11-2015

ut..

Samimiyeti,ictenligi ve verdiği güvenle mükemmel bir doktor. 16-11-2015

bra..lay

İnsana farklı bakış açısı kazandıran ve farkındalık oluşturan,mesleğinde başarılı bir insan. Her seansta "hiç bu açıdan bakmamıştım" dedirten birisi. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir psikolog. 15-11-2015

bra..lay

İnsana farklı bakış açısı kazandıran ve farkındalık oluşturan,mesleğinde başarılı bir insan. Her seansta "hiç bu açıdan bakmamıştım" dedirten birisi. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir psikolog. 15-11-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. Dan. A Atalay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. A Atalay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Abdurrahman Atalay BURSAĞLIK Danışmanlık A&E Pencere Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Abdurrahman Atalay Psikoloji, uzmanıdır. Çocuklarda uyku problemleri, Emdr terapi, Çocuklarda yeme problemleri, Bütüncül psikoterapi, Psikoonkoloji, Çocuk terapisi, Nörodinamik değişim, Duygu odaklı terapi (eft), Benton yüz tanıma testi, Çocuk ve ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Okul Başarısızlığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), Psikolojik Bozukluk, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Panik Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Abdurrahman Atalay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. Dan. A Atalay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Dan. Abdurrahman Atalay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. A Atalay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.