Psk. Çiğdem Polat

Psikoloji - İstanbul

Ölüm Ve Yas, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Okul Başarısızlığı

Takvim talep et Değerlendir

Çiğdem Polat Hakkında

Çiğdem Polat Kimdir?

Psk. Çiğdem Polat, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Polat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Ölüm Ve Yas
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Okul Başarısızlığı
  • Kabus Bozukluğu
  • İktidarsızlık

Çiğdem Polat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Çiğdem Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Çiğdem Polat Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Çiğdem Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. � Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Çiğdem Polat için nasıl randevu alabilirim?
Psk. � Polat şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Çiğdem Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Çiğdem Polat bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Çiğdem Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Çiğdem Polat Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ölüm Ve Yas, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Okul Başarısızlığı, Kabus Bozukluğu, İktidarsızlık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Çiğdem Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Çiğdem Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Çiğdem Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. � Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Çiğdem Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. � Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.