Psk. Büşra Nergis

Psikoloji - Bursa
5.0

Davranış Bozuklukları, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Dürtü Kontrol Bozukluğu

5.0

“Hayatımın son dönemlerinde kaygılarım daha çok artmıştı bunlardan dolayı sıkışmış ve çaresiz hissedi...” Devamı

Psk. Büşra Nergis

Psk. Büşra Nergis, İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden Şeref  öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans sürecinde 17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi’nde "Maskeler:Ben ve Biz" adlı sözlü sunumunu yapmıştır. "Üniversite Öğrencilerinde Benlik Değeri ve Ilımlılık Alt Boyutları Arasındaki İlişki" konulu bitirme projesiyle lisansını tamamlamıştır. Daha sonra Endüstri ve Örgüt Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmıştır. Özel bir kolejde çalışmaya devam ederken Aile Danışmanlığı Sertifikası ve bunun yanında Prof. Ebru Şalcıoğlu'ndan Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimini tamamlamıştır.

Christopher Germer ve Kristin Neff'ten Öz Şefkatin Gücü: Duygusal Dayanıklılık eğitimini de almıştır. Mehmet Teber'den Çocuk Odaklı Oyun Terapilerini aldıktan sonra uygulamaya başlamıştır. 

Psk. Büşra Nergis, pandemi sürecinde gönüllü olarak danışan alımına başlamış ve şuan Bursa'da yüz yüze seanslarının yanında online olarak da terapi hizmeti vermektedir.

Mail; busranergis92@gmail.com

 

Morita Danışmanlık
İhsaniye Mah. Kartallar Sokak No:4/1 Nilüfer Nilüfer/Bursa

Hakkında

Psk. Büşra Nergis, İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden Şeref  öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans sürecinde 17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi’nde "Maskeler:Ben ve Biz" adlı sözlü sunumunu yapmıştır. "Üniversite Öğrencilerinde Benlik Değeri ve Ilımlılık Alt Boyutları Arasındaki İlişki" konulu bitirme projesiyle lisansını tamamlamıştır. Daha sonra Endüstri ve Örgüt Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmıştır. Özel bir kolejde çalışmaya devam ederken Aile Danışmanlığı Sertifikası ve bunun yanında Prof. Ebru Şalcıoğlu'ndan Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İZMİR ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Davranış Bozuklukları Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Dürtü Kontrol Bozukluğu Kardeş kıskançlığı Kaygı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖA
Öme*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Morita Danışmanlık

Hayatımın son dönemlerinde kaygılarım daha çok artmıştı bunlardan dolayı sıkışmış ve çaresiz hissediyordum ve artık uyumakta çok güçlük çekiyordum. Bir arkadaşımın yönlendirmesiyle tanıştım Büşra hanımla. Birçok kaygımın üstesinden gelmemi sağladığı ve hayatımda yeni bir bakış açısı kazandırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.

BO
Bet*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Birçok sorun üst üste gelmişti ve artık kaldıramıyordum. arkadaşım online seanstan bahsetti ve beni Büşra hanıma yönlendirmişti. görüşmelerimiz hala devam etmesine rağmen birçok konuya karşı değişebildiğimi gördüm. kendisiyle her seansımızdan sonra büyük bir rahatlama ve huzur hissediyorum.

JS
Jül*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendimi çok mutsuz, depresif hissettiğim bir dönemde Büşra Hanımı tanıdım. İlk seanstan sonra bile kendimi çok daha pozitif hissetmeye başladığımı fark ettim. Birkaç seans sonrasında ise o depresif halimden tamamen kurtuldum. Kendisine bir de buradan tekrardan teşekkür ediyorum.

Küb*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Evlilik hayatımda yaşadığım bazı sıkıntılarım vardı. Kendim aşamayınca arkadaşımın önerisi ile Büşra Hanımla görüşmeye başladık ve bir kaç seansta yaşadığım krizleri aşmama yardımcı oldu. İyiki Büşra Hanım ile tanışmışım, çok faydası oldu bana.

FK
Faz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Artan takıntılarımla çocuklarım eşime hayatı daha zorlaştırıyordum. Destek alma konusunda iyiki ısrar etmişler ve yolumuz Büşra hanımla kesişmiş. ben hazır olmadıkça üstüme gelmediği ve hep anlayışlı yaklaştığı için tüm bu takıntıların üstesinden gelmemi kolaylaştırdığı için teşekkür ediyorum.

ZY
Zeh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlişkilerimin hep aynı şekilde bittiğini ve hüsrana uğradığımı fark ettiğimde bi destek almalıyım diye düşünmüştüm. çok iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Şimdi ihtiyaçlarımın daha çok farkındayım ve daha sağlıklı seçimler yapabiliyorum. Yardımları için büşra hanıma çok teşekkür ediyorum

TA
Tan*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eşimin ısrarı ile destek almaya başlamıştım. İş yerinde ve evimde biriken sorunlara karşı kendimi daha iyi ifade edebiliyorum. Desteğinden dolayı teşekkür ederim.

ZK
Zey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatımda artık birçok şeyin üstüme geldiğini hissettiğim o sıkılmış, bıkmış ve yaşamın artık anlamsız olduğunu düşündüğüm dönemimde Büşra hanımla denk geldik. hissettiğim tüm bu karmaşanın beni yeni bir yola sokmakta olduğunun farkına varmamı sağladığı ve cesaretimi ortaya çıkardığı için çok teşekkür ediyorum. 🌸

AB
Ayc*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bir çok başarısız görüşmemin ardından Büşra hanımla tanıştım. Kendisi ılımlı yaklaşımı ve sıcak iletişimi ile ilk günden itibaren bana çok faydalı oldu. İşini ticari amaçların gerisinde yapan biri olduğunu söyleyebilirim. İyi ki yollarımız kesişmiş.

AK
Ayş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Büşra hanımın ilgisinden çok memnun kaldım, daha önce terapi almakla ilgili önyargılarım vardı ancak Büşra hanım sayesinde bunu aştım,her şey için teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Büşra Nergis ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Büşra Nergis için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Büşra Nergis nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Büşra Nergis Morita Danışmanlık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Büşra Nergis hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Büşra Nergis Psikoloji uzmanıdır. Davranış Bozuklukları, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Dürtü Kontrol Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube