Psk. A. Pınar Erkmen, Gaziantep, Psikoloji

Psk. A. Pınar Erkmen

Psikoloji - Gaziantep

Anksiyete Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon

Takvim talep etDeğerlendir

Psikologun Adresi

Alleben Mah. Atatürk Bulvarı ( Gaziantep Lisesi Karşısı) Durucu Rezidans Kat 1 No 1 Şahinbey / Gaziantep  Şehitkamil, Gaziantep

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. A. Pınar Erkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. A. Pınar Erkmen kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. A Erkmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. A. Pınar Erkmen için nasıl randevu alabilirim?
Psk. A Erkmen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. A. Pınar Erkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. A. Pınar Erkmen bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. A. Pınar Erkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. A. Pınar Erkmen Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Bilişsel davranışçı terapi, Şema terapi, Psikolojik danışmanlık, Çift terapisi, Ağlama ve öfke nöbetleri, Bireysel psikoterapi, Evlilik terapisi, Fobilerden kurtulmak, Kaygı bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon, Aile Terapisi, Aile Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. A. Pınar Erkmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. A. Pınar Erkmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. A. Pınar Erkmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. A Erkmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. A. Pınar Erkmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. A Erkmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.