Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara
5.0

Bel sağlığı, Omurilik Tümörleri, Omurilik içi tümör

“HOCAMIN BİR ARKADAŞI VASITASIYLA MR LARIMI DEGERLENDİRDİ AMELİYAT ÖNERMİŞ İNŞLLAH YAKIN ZAMANDA KEN...” Devamı

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar

Prof. Dr. Yusuf Şükrü ÇAĞLAR, 20 Aralık 1963 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1981 yılında Üniversitelerarası Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda Türkiye 34. sü olarak birincilikle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini yine birincilikte tamamlayarak 1987 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl yapılan TUS sınavında ilk tercih yaptığı Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bişim Dalı'nda asistanlığa başlamış 1994 yılında tezini tamamlayarak, Uzmanlık sınavını başarılı bir şekilde tamamlamış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

İngiltere Birningham Üniversitesi'nde beyine hücre nakli konusunda araştırmalar yapmış ayrıca İsviçre, Zürih Üniversitesi'nde Prof. Dr. Gazi Yaşargil'in yanında Mikrocerrahi eğitimini tamamlamıştır.

1994 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bilim Dalı'nda Nöroşirürji Uzmanı - Öğretim Görevlisi olarak atanmış, 1997 - 1997 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri, Arkansas Üniversitesi'nde Prof. Dr. Gazi Yaşargil'in yanında ''Spine & Microsurgical Research Fellow'' olarak çalışmıştır. Bu süre içerisinde burs kazanarak Omurga Biyomekaniği konusunda araştırmalar yapmış Türkiye'ye döndükten sonra 17 Kasım 1999 yılında yapılan sınavda başarılı olarak ''Doçent Doktor'' unvanını almıştır.

Prof. Dr. Yusuf Şükrü ÇAĞLAR, 17 Haziran 2005 yılında bilimsel ve akademik faaliyetleri başarılı bulunmuş ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirurji Ana Bilim Dalı'nda Nöroşirurji Profesörlüğü kadrosuna atanmış, 2005 yılında Amerika Nöroşirurji Akademisi'ne aday gösterilmiş ve üyeliği kabul edilmiştir. Öğretim üyesi olduktan sonra Finlandiya - Helsinki Üniversitesi ve Amerika Birleşik Devletleri - Arkansas Üniversitesi'ne davet üzerine misafir öğretim üyesi olarak gitmiştir. 

Ulusal ve uluslararası bilimsel dergi ve kitaplarda yayınlanmış 118 makale, ayrıca ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş 83 sözlü, 68 poster bildirimi bulunmakta, 20 Nisan 2007'de “Great Minds of the 21st Century” kitabında yer almam için davet almıştır.

Prof. Dr. Yusuf Şükrü ÇAĞLAR, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Prof. Dr. Yusuf Şükrü ÇAĞLAR Muayenehanesi
Tunalı Hilmi Cad. No: 114/31 Kavaklıdere (Mado Pastanesi ve Kuğulu Park Yanı) Çankaya/Ankara
Hizmetler
Bel Fıtığı Tedavisi Omurga ameliyatlarında revizyon Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) Omurga ve beyin biyopsisi Stereotaktik Beyin Biyopsisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Yusuf Şükrü ÇAĞLAR, 20 Aralık 1963 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1981 yılında Üniversitelerarası Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda Türkiye 34. sü olarak birincilikle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini yine birincilikte tamamlayarak 1987 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl yapılan TUS sınavında ilk tercih yaptığı Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bişim Dalı'nda asistanlığa başlamış 1994 yılında tezini tamamlayarak, Uzmanlık sınavını başarılı bir şekilde tamamlamış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Bel sağlığı Omurilik Tümörleri Omurilik içi tümör Omurilik felçleri Omurilik Felci Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 80 32

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
mk
Mur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

HOCAMIN BİR ARKADAŞI VASITASIYLA MR LARIMI DEGERLENDİRDİ AMELİYAT ÖNERMİŞ İNŞLLAH YAKIN ZAMANDA KENDİSİ İLE BİZZAT GÖRÜŞECEGİM SAYGILAR,,TEVAZU VE ALÇAKGÖNÜLLÜĞÜNE MÜTEŞEKKİRİM BÖYLE HOCALARIMIZ HER ZAMAN TAKDİRE ŞAYAN DIR SELAMLAR SAĞLIKLI VAZİFELER DİLERİM,

LK
Lat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzunca bir süre farklı doktorlarda tedavi girişimleri oldu teşhisler konuldu ama hiçbir sonuç alamadım. En sonunda bir tanıdığımızın tavsiyesi ile Yusuf Şükrü Çağlara başvurdum ve sonunda bir tedaviden yanıt almaya başladık. Yusuf bey sayesinde tedavim şuan devam ediyor ve çok güzel gidiyor. Teşekkür ediyorum kendilerine. En kısa sürede sağlığıma kavuşacağıma eminim.

SE
Sev*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yusuf bey kendisini geliştirmiş oldukça bilgili bir doktor. Rahatsızlığımla ilgili olarak beni açıklayıcı bir şekilde bilgilendirdi ve tedavimin nasıl gerçekleşeceği hakkında bilgiler verdi.Çok teşekkür ediyorum kendilerine hızlı bir tedavi ve iyileşme süreci geçirdim, hiçbir sorunla da karşılaşmadım allaha şükür. Yusuf Şükrü Çağlar tavsiye edebileceğim bir doktor.

AM
Ayl*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Doktor Bey 9 ay önce eşimin Beyin Tümörü ameliyatını gerçekleştirdi ameliyat çok başarılı geçti kontrol ve tetkiklerimiz düzenli devam ediyor kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118032

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar Prof. Dr. Yusuf Şükrü ÇAĞLAR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yusuf Şükrü Çağlar Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Bel sağlığı, Omurilik Tümörleri, Omurilik içi tümör alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı Tedavisi, Omurga ameliyatlarında revizyon, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 80 32

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube