Prof. Dr. Volkan Aydın

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
4.9

Beyin Damarlarındaki Problemler, Bel Fıtığı, Genel Beyin Cerrahisi

4.9

“Mehmet Bey. İnanın hakkınızda buraya ne yazsam anlamsız kalır her şey. İşinin ehli, hoşgörülü, güle...” Devamı

Prof. Dr. Volkan Aydın

Prof. Dr. Volkan AYDIN, 1983 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1993-1999 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Nöroşirurji Uzmanı olmuştur.

1999-2004 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirurji Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent olarak görev yapan Prof. Dr. Volkan AYDIN, 2000 yılında Paris ve Brüksel'de Microendoscopic discectomy eğitimi almış olup 2004 yılında Oregon Health and Science University’de (OHSU) Fellowship olarak Portland-Oregon, USA'da çalışmalar yapmıştır. Baskent Universitesi Tıp Fakültesi Nöroşirurji Anabilim Dalı'nda 2006 yılında Doçentlik kadrosuna atanmıştır. 2006-2007 yılları arasında JFK Hospital'da hizmet vermiştir.

Şu anda mesleki çalışmalarına Ethica İncirli Hastanesi'nde devam eden Prof. Dr. Volkan AYDIN, Türk Nöroşirurji Derneği, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği, European Association of Neurosurgical Socities (EANS), American Association of Neurological Surgeons (AANS) ve AOSPINE International üyesi olup iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

SBU Okmeydani Egitim ve Arastirma Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Klinigi
Okmeydani EAH Beyin ve Sinir Cerrahisi Klinigi Şişli/İstanbul
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Epiduroskopi Mikrodiskektomi Devamı

İlgi Alanları

Beyin Damarlarındaki Problemler Bel Fıtığı Genel Beyin Cerrahisi Beyin Kanamaları Hipofiz Adenomları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
SK
Sib*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
SBU Okmeydani Egitim ve Arastirma Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Klinigi

Mehmet Bey. İnanın hakkınızda buraya ne yazsam anlamsız kalır her şey. İşinin ehli, hoşgörülü, güleryüzlü ve sıcak samimi bir klinik şefi. Sizinle olmak, sizin gibi doktorlara nefesimizi teslim edip, bıçak altına yatmak grur verici. Zor bir boyun fıtığı ameliyatı geçiren hastanız olarak, şimdi çok iyiyim. Ameliyatımı Ahmet Yasin bey yapmıştı. Her sabah vizitede benimle çok yakından ilgilendiniz. Benden kurtuldunuz ama, ayın 26' sında annem ve babam için sizden randevu aldım. Koridorlarda yine sizi bekleyeceğim :) Her şey için sonsuz teşekkürler Mehmet bey. Saygılarımla

NK
Nes*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

15.11.2019 sayın mehmet volkan aydın hocama mikro cerrahi bel fıtığı ameliyatı oldum nere gittiysem igne ilac ama fayda etmiyordu fıtıgım patlamıs ve riksli bir ameliyattı hocam sayesinde ameliyat öncesi ve sonrası hic birsey hissetmedim gayet memnun kaldım hocamdan Allah razi olsun herzaman güvenebileceğim bir dr hic tereddut etmeden gidebilirsiniz sihirli eller diyorum kendisine gercekten eli cok hafif teşekkur ederim saygılarımla ??????

GG
Gam*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın hocam 18 Temmuz 2019 da mikrocerrahi yöntemiyle bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi. Ben 2018 hazirandan beri bel fıtığı agrilariyla yaşamaya çalışıyordum.Her doktor mr sonucuna göre ameliyat platin ve çivi takilmasi gerektiğini söyledi. Yaşım 32 2 yaşında kızım var böyle büyük bir ameliyat olmaktan çok korkuyordum.mr sonucunu internetten araştırdığım doktorlara da göndererek fikir aldım aynı şeyler platin ve çivi dediler. Aynı zamanda fizik tedavi, ozon iğnesi,akapunktur, masajcı, çekici, yüzme derken herşeyi denedim.Sonuc alamadım ve bacaklarım tutmaz ayağa kalkamaz oldum. Çok ağrılarım vardı hiçbir ilaç dikloron bile fayda vermiyor hergun 4 saatte bir ağrı kesici hap iciyor yada iğne vurunuyordim. Hayattan bezmiş kendimde gelecek görmüyordum. İstanbul'da çok tanınmış bir nöroloji hekimi yakınımın tavsiyesiyle hocamdan randevu aldim.muayene oldum mr sonucuna göre ameliyat olmam gerektiğini söyledi bilgilendirdi çivi ve platin takilmasina gerek olmadığını söyledi. Hocam için yapılan yorumlar dan çok etkilendim özellikle eli hafif yorumu. Volkan Hocamın ameliyatla ilgili bilgilendirmesi risklerden açıkça fakat güven verici şekilde bahsetmesi benim gözüm kapalı masaya yatmama sebep oldu.gercekten eli hafif 2 saatlik mikrocerrahi yöntemiyle operasyonla beni hayata döndürdü. Ameliyat olacaklara yardımcı olabilmek adına yazıyorum kendisine ameliyat sonrası da rahatlıkla ulasabilirsiniz bu da çok önemli bir nokta. Allah sayılarını arttırsın denecek bir cerrah, hekim ve saygıdeğer bir insan Volkan hocam. Saygılarımla.

FE
Fer*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocamın doktorluğu hakkında fikir yürütmek haddim değil kaldiki olağanüstü doktorlugunun yanı sıra insanlığı hastaya yaklaşımı hastasının psikolojisini dikkate alarak yaklaşımı bu mesleği en iyi yapan şimdiye kadar tanıdığım tek doktordur. Kedisine çok teşekkür ederim beni korkularımdan arındırarak ameliyata hazırlayıp sağlığıma kavuşmamı sağladığı için... F. Engin

Zek*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın prof dr m.volkan aydın hanı derler beni türk hekimlere emanet edın ta kendisıdır hastasına ılgi bi zat samimiyet ve yakın alakalı olması hastanın moralı tavan yaptırıyor ve sonraki aşamalara oğlanüstü yakınlık göztermesi insanı dahada mutlu ediyor allah tan sağlık ve afiyetler dilerim

Ali*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Volkan bey'e bundan 5 yıl önce bel fıtıgı ameliyatı oldum ve o günden beri hiçbir şikayetim yok. Aynı şekilde annemin bel fıtığı ameliyatınıda Volkan bey yaptı ve anneminde rahatsızlığı sona erdi. Sağolsun çok ilgili ve işinin erbabı olan bir doktor. Hiç tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim abi kadar yakın bir doktordur kendisi.

EK
Emi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Allah yolunu açık etsin.Başarıları daim olsun.

EK
Emi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Ben Emine Kara.Volkan beye muayene oldum .3 kez hast yatış yaptı yatmadım korkumdan.Bel fıtığı öyle kolay bir ameliyat değil.omirliğe zarar gelirse felç oldun demektir.Ağrılarım dayanılmaz hal alınca mecburen ameliyatımı oldum.2007 yılında.Bir gece hast yatıp taburcu oldum.2 gün sonra kontrole yalnız gittim 3.gün evde bulaşık yıkadım.Eli çok hafif ve güvenilir doktordur.Kendisine çok tşk ederim.Bu arada bel fıtığı ameliyatı olan bazı kişilerde tekrar oluşuyor.Bende böyle bir durum olmadı.tabii ki buda doktora bağlı...

Cen*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

6 yıl kadar önce kızımın spina bifida ameliyatını yapmıştı bilmem hatırlarmı sanliurfa ismet nur hala dua ediyoruz Allah'ın sayesinde volkan beyin sayesinde şuan çok rahat yuruyor sinirlerde bir sıkıntı yok Allah razı olsun.

CG
Cah*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Ben cahide Gürbüz volkan beye bel fıtığı ameliyatı oldum çok memnunum kendisine teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Volkan Aydın ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Volkan Aydın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Volkan Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Volkan Aydın SBU Okmeydani Egitim ve Arastirma Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Klinigi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Volkan Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Volkan Aydın Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Beyin Damarlarındaki Problemler, Bel Fıtığı, Genel Beyin Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube