Prof. Dr. Umut Barbaros

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri, Da Vinci Robotik Cerrahi, Endokrin Cerrahi

5.0

“Umut hoca kimsenin yapmak istemediği, 4. Evre over ca ve başlangıç evresindeki kolon ca ameliyatını ...” Devamı

Prof. Dr. Umut Barbaros

Prof. Dr. Umut BARBAROS, 1972 yılında Çankırı'da doğmuştur. 1987 yılında Naip Hüseyin Ortaokulu'nu, 1990 yılında ise Antalya Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Hemen ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1997 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1997-2003 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır.

2006-2007 yılları arasında Catania Üniversitesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, İtalya, Minimal İnvaziv Cerrahi ve Cerrahide Modern Teknikler isimli Master programını tamamlamış olan Prof. Dr. Umut BARBAROS, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda 2009 yılında Doçentlik kadrosuna atanmıştır.

Türk Cerrahi Derneği, Türk Obezite Cerrahisi Derneği, Uluslararası Obezite Cerrahisi Federasyonu, Endokrin Cerrahi Derneği, Travma ve Acil Cerrahi Derneği, Türk Hepato- Pankreato Bilier Cerrahi Derneği, Ulusal Endoskopik- Laparoskopik Cerrahi Derneği, Fleboloji Derneği, Endokrinolojide Diyalog Derneği, Avrupa Endokrin Cerrahları Derneği ( European Society of Endocrine Surgeons), Avrupa Endoskopik Cerrahi Derneği (EAES) ve Uluslararsı Endokrin Cerrahi Derneği (IAES) gibi ulusal ve uluslararası kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Umut BARBAROS, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Umut Barbaros Genel Cerrahi Merkezi
Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sokak Metropol İstanbul Sitesi A-1 Blok Kat:52 Daire: 651 Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Robotik cerrahi Mide - bağırsak hastalıkları cerrahisi Meme hastalıkları tanı ve tedavisi Anal fissür tanı ve tedavisi Obezite Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Umut BARBAROS, 1972 yılında Çankırı'da doğmuştur. 1987 yılında Naip Hüseyin Ortaokulu'nu, 1990 yılında ise Antalya Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Hemen ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1997 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1997-2003 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Vüsal Aliyev

Elnur Hüseynov

Berna Göbeloğlu

Cansu Kavasoğlu

İlgi Alanları

Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri Da Vinci Robotik Cerrahi Endokrin Cerrahi Onkoloji Cerrahisi Tüp mide Devamı

Hobiler

Dalış Kayak Motor Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SE
Saa*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Umut hoca kimsenin yapmak istemediği, 4. Evre over ca ve başlangıç evresindeki kolon ca ameliyatını aynı anda yapan süper bir doktor. Gerçekten adı gibi bize umut oldu. Şu an kemoterapi sürecim bitti. Önümüzdeki ay bağırsak ameliyatimi yapacak inşallah. Allah kendisinden ve ekibinden razı olsun. Bu zorlu süreçte desteklerini hastane dışında da esirgemedı. Sonsuz teşekkürler.

eu
Erc*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

sevgili doktorum tesadüfen öğrendiğim siroz aşamasına gelmiş karaciğerimin ve diyalize girme ihtimalinin belirlendiği şeker ve tansiyon hastalıklarımın sizin teşhisiniz sayesinde acil bir şekilde operasyonla daha fazla tahribata uğramadan hastalıklarımın gerilemesi gerektiğini anlaşılır bir dille doktorların hasta doktor ilişkilerinde olması gereken ve unuttuğumuz özlediğimiz doktor tavrınızla beni bilinçlendirerek operasyona ikna ettiniz operasyonun üzerinden 3 ay geçti her gün kullanmakta olduğum 11 adet tedavi edici haplarımın hiç birisini şimdi kullanmıyorum ve tansiyonum düşürmek için kullandığım haplar zamanında dahi 17 altına düşüremediğim tansiyonum hemde kullanmak zorunda olduğum ilaçlarım hatta beslenmeme dikkat etmeme rağmen düşüremediğim şekerim 221 altına düşmüyordu şimdi hem tansiyonum 12 /8 oldu şekerim de 90/ 100 seviyesine geldi son derece sağlıklı bir genç kadar düzenli oldu sizi tanımak ve sizin içten samimi yaklaşımınızla geçirdiğim operasyon bana ikinci bir hayat oldu dilerim yaşamınız boyunca ihtiyacı olan hastalara şifa olursunuz olar da benim kadar mutluluğu yaşarlar her daim sağlıkca kalın mutlu yaşayın sevgilerle ercan uğumlu .)

TT
Tuğ*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ameliyat sürecimizden ve sonraki süreçte ki ilgi alakasından dolayı umut hocama minnettarız. Emeği için teşekkürü borç bilirim.

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 16 Ocak 2019
Samimi duygularınız için biz teşekkür ederiz geçmiş olsun.
A
Ahm*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Umut hocama minnet borçluyum. Hatalı teşhisler sonucu yaşadığım sorunları ilgiyle ve tecrübesi ile çözdü. Hastası ile yakından ilgili, her konuda sonuna kadar bilgilendiren açık yürekli bir insan. Çok teşekkürler.

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Sevgili Ahmet bey biz teşekkür ederiz tekrar geçmiş olsun
GO
Gök*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocaların Hocası Çapa Tıp Fakültesi öğretim üyesi Emsey Hastanesi Başkanı Değerimiz Prof.Dr.Umut Barbaros beyefendi ve ekibine sonsuz Şükran’larımı iletiyorum Yeniden doğdum elleriniz dert görmesin Umut Meleğim ? Harika bir insan ve muhteşem Hocam Prof.Dr.Umut Barbaros ekibi @dr.elnur_huseynov BernaGobeloglu Sizi tanımak bir onurdur ?? #profdrumutbarbaros #kansercerrahisi #obezitecerrahisi #endokrincerrahisi#endoskopikcerrahi #laporoskopikcerrahi #rabotikcerrahi #gastrikbypass #diyabetcerrahisi Acıbadem Sağlık Grubu Acıbadem Altınizade Hastanesi @altunizadeacibadem B blok özverili Güleryüz’lü hemşireleri titiz kusursuz Ameliyat anestezi ekibi emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ? ?‍♀️#yenidendoğdum #diyabetcerrahisi #metabolikcerrahi #umutbarbaros #umutbarbarosgenelcerrah #türkiyedetekgenelcerrah #insanötesi #hocalarınhocası #profdrumutbarbaros #meleğim #19Eylül2018 #hoşgeldinhayat

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Sevgili Göksu hanım güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Beraber hafif senelere...
TK
TC *** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Umut abiye ilk defa gogsumdeki fibro adenon icin ameliyat oldum ikinci ameliyatimda safra kesemi aldi ve en son gecen hafta gobek fitigi ameliyatimi gerceklestirdi.. eger hastaysaniz ve hayatiniz prof. umut barbaros ile kesiştiyse bilin ki o an gercekten cok sanslisiniz.. rahatsizliginizi teshis etmesi icin sizi ordan oraya suruklemez tonlarca test istemez aninda teshisi de careyi de bulur ve sadece doktorunuz degil abiniz babaniz olur.. Ozetle gozlerinizi kapatip kendinizi gonul rahatligi ile emanet edebileceginiz ender doktorlardan biridir o... iyi ki varsin, iyi ki bu kutsal meslegi secmissin Allah senden binlerce defa razi olsun. Sevgi Kaynak

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Sevgi hanım sizde iyi ki varsınız çok teşekkürler.
DB
Dor*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

harikasin hocam tesekkur ederim. yalcin amcamin safrasini 3 yerinden delerek aldin, buyuk dertten kurtardin bizi.

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Sevgili Doruk bey teşekkürler.
MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Allah razı olsun hocam dan aneeme ikin ci hayatı sundu kolon ca tanısı konulunca anneme dünyam başıma yıklıdı hocamı bana yölendiren cok deyerli gaffar abi mede cok teşekür ederim beni umut hocam ı taşıntırması oldu annemi bi cok hastane amelyat yapmaktan cekindi ama hocam bu konuda bize cok rahat olun basit bir amelyat demsi yüreyimize adı gibi umut oldu anenimi n kalp yetmezliği ritim bozukluğu ve yaşı 76 ileri yaş olmasına ramen cok başarılı bir amelyat yaptı kendisinden allah razı olsun memleketimiz için önemli hocalarından biri dir ben burda cok detaya girmek istemiyorum kısacası hozamıza her konuda güvene bilrsiniz dr dr gezmeye gerek duymayın.umut hoca ya ulaşmışsanız dr unuzu bulmuşsunuz dur .

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Sevgili Mehmet bey değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
TY
Tac*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Canim abim Cemalettin YILMAZ in hastalik surecinde.Hem insani hemde mesleki yaklasimi ailemizi cok mutlu etmistir.Yaptigi başarili operasyonuyla hastamizi sagligina kavusturmustur.Güzel ulkemin Umut hocam gibi degerlerinin var olmasi dilegigle ailemiz adina tesekkur ve saygilarimi iletirim.

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Sevgili Taceddin bey teşekkürler.
Sel*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bende kendisini 7 yil once tanimistim.troid hastasiydim.basedow teshisi konulmustu.once Allahin sonrada umut beyin sayesinde 9 ay gibi kisa bir surede tedavimi oldum ve şuan gayet iyiyim.Allah sizden razi olsun umut bey.

Prof. Dr. Umut Barbaros
Prof. Dr. Umut Barbaros 14 Ocak 2019
Selma hanım geçmiş olsun.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Umut Barbaros ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Umut Barbaros için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Umut Barbaros nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Umut Barbaros Prof. Dr. Umut Barbaros Genel Cerrahi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Umut Barbaros hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Umut Barbaros Genel Cerrahi uzmanıdır. Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri, Da Vinci Robotik Cerrahi, Endokrin Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Robotik cerrahi, Mide - bağırsak hastalıkları cerrahisi, Meme hastalıkları tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube