Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - Adana
5.0

Reflü - Gastrit, Paratiroid Kanseri, Pankreas Kanseri

“Merhabalar; Ocak ayinda göğsümde bir sertlik hissederek endişelenmeye başladım ve doktor araştırması...” Devamı

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu

Prof. Dr. Tamer ÇOLAKOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2010 yılında ise Cerrahi Onkoloji yandal uzmanlığını almaya hak kazanmıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004 - 2016 yılları arasında Başkent Üniversitesi Adana Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde görev yaptığı sırada 2012 yılında sınavı başarıyla geçerek ‘Doçent’ 2017 yılında ise 'Profesör' unvanı almıştır. 2019 yılında Avrupa Meme Cerrahisi Yeterlilik Belgesi (Board) / (F.E.B.S) almaya hak kazanmıştır. Prof. Dr. Tamer ÇOLAKOĞLU, mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, ESSO (European Society of Surgical Oncology), Türk Cerrahi Derneği, Türk Senoloji Derneği, Çukurova Cerrahi Derneği ve Çukurova Meme Derneği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Hurmalı Mahallesi Kurtuluş Caddesi Central Plaza No 39 Kat:4 Daire 44 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Apandisit alınması Hemoroid tanı ve tedavisi Meme hastalıkları tanı ve tedavisi Meme koruyucu cerrahi Onkoplastik meme cerrahisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Tamer ÇOLAKOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2010 yılında ise Cerrahi Onkoloji yandal uzmanlığını almaya hak kazanmıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004 - 2016 yılları arasında Başkent Üniversitesi Adana Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde görev yaptığı sırada 2012 yılında sınavı başarıyla geçerek ‘Doçent’ 2017 yılında ise 'Profesör' unvanı almıştır. 2019 yılında Avrupa Meme Cerrahisi Yeterlilik Belgesi (Board) / (F.E.B.S) almaya hak kazanmıştır. Prof. Dr. Tamer ÇOLAKOĞLU, mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, ESSO (European Society of Surgical Oncology), Türk Cerrahi Derneği, Türk Senoloji Derneği, Çukurova Cerrahi Derneği ve Çukurova Meme Derneği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2004
Deneyim: 19 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Reflü - Gastrit Paratiroid Kanseri Pankreas Kanseri Mide Kanseri Kolorektal kanserler Devamı

Deneyimler

Tamer Çolakoğlu Özel Muayenehanesi (2021 - Devam ediyor)
Adana Özel Medline Hastanesi (2016 - 2021)
Başkent Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı (2004 - 2016)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 10 88

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mer*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhabalar; Ocak ayinda göğsümde bir sertlik hissederek endişelenmeye başladım ve doktor araştırmasına girdim,inrernette bu alanda en iyi bikaç doktor olan Tamer Çolakoğlu'u yercih ettim ve randevu aldım.Mart ayında gittim ve meme kanseri teşhisi kondu.Dünyam başıma yıkılmıştı, memografi, emar derken 5.günü kendimi kemoterapide buldum.Veysel hocamında sayesinde sureci iyi atlattım. 5 ay sonra Tamer hocam 2 memeyide boşaltarak başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.Üstelik ameliyatıma plastik cerrahi doktoru girmeden,estetiğini mükemmel gerçekleştirdi.Aynaya bakmadıkça kanser hastası olduğumu unutuyorum bile.Bana bu cesareti ve gücü verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum hocam, (Aynı zamanda bıkmadan her soruma cevap verdiğiniz içinde) Sizinle karşılaştığım için şükrediyorum🙏 Meryem Çetiner 14.09.2021

sa
Süh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba , meme kanseri teşhisi konduktan sonra ameliyat için doktor araştırmaya başladım , ilk ve tek isim Tamer hocanın adını verdiler. Ameliyat sürecim bazı nedenler ile uzadı ve bu süreçte Tamer hoca güleryüzü, nazikliği, bilgisi ve tecrübesi ile psikolojik olarakda beni inanılmaz destekledi ve rahatlattı. Güzel bir ameliyat süreci geçirdim , herkese tavsiye ediyorum , tereddüt etmeden gidebilirsiniz .Tamer hocam ilginiz, güleryüzünüz, nazikliğiniz için sonsuz teşekkür ederim.

AG
Ays*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

36 yaşındayım 2020 yılında meme kanseri teshisi konduktan sonra ilk işimiz iyi bir genel cerrah bulmak oldu arastirmalarimiz sonucunda Tamer Çolakoğlu hocamıza ulaştık iyi ki diyorum çünkü her iki meme içide boşaltıldı ve yerine protez meme konuldu tüm tedaviler bittikten sonra şuan kendimi okadar iyi hissediyorum ki sanki estetik operasyon geçirmiş gibiyim kanser hastası olduğumu unuttum😊 İnsanlığı ve kişiliğine zaten diyecek bir şey yok. Doktorumu çok seviyorum. Eğer sizede meme kanseri teşhisi konulmussa lütfen içiniz çok rahat olsun Tamer hocamıza güvenin. Şimdiden geçmiş olsun.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CG
Cen*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

ÇOK DEĞERLİ DOKTORUM TAMER ÇOLAKOĞLU SIZLERDEN O KADAR MEMNUN OLDUM KI RABBIMDE SIZLERDEN MEMNUN OLSUN SIZ HEM PSİKOLOK HEM CERRAHSINIZ BEN ÇOK ŞANSLIYIM SIZIN GIBI DOKTORLA KARŞILAŞTIĞIM IÇIN AYRICA MELTEM HANIMA COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ÇOK ILGILISINIZ🙏🙏🙏 ANSLIYIM

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SK
Sed*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba öncelikle doktorum Tamer hocama teşekkür ederim çok korktuğum mastektomi ameliyatımi başarılı bir sekilde gerçekleştirdiği için üstelik korktuğum kadar ağrı bile çekmedim diyebilirim aynı zaman da insana guven veren çok zarif biridir kendisi çok teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZA
Züb*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimin meme ca teşhisi sonrası hocama gittik, ilgisi, alakası, her safhadaki ayrıntılı bilgilendirmesi, mesleğindeki tecrübesi bizlere güven ve huzur verdi. Beraber çalıştığı asistan arkadaşlar olsun, diğer hastane personeli olsun hastanın ruh halini iyi çok ilgili ve kibarlar. Gerek prof Dr.Tamer Çolakoğlu hocama, gerekse ekibi ve Özel Medline Adana Hastanesi diğer çalışanlarına, sağlıklı huzur dolu bir yaşam dilerim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
yA
Yet*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Meme kanseri tedavimde ameliyatımı yapan Tamer Bey'e ne kadar teşekkür etsem azdır, zira kendisi muhteşem bir operasyon gerçekleştirmiş, operasyon sırasında ve sonrasında göğsümde hiçbir sorun çıkmamıştır. Uyguladığı kas çevirme yöntemiyle göğsümde hiçbir surette şekil bozukluğu ya da tahribat olmamıştır, ki internetten okuduklarım kadarıyla başka hastanelerde bu ameliyattan çıkmış birçok kişide bu tarz sorunlar çıkmıştır. Aynı şekilde, tedavi sürecinde durumumu yakından takip ederek büyük bir ilgi gösterip oldukça güven vermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum!

FG
Fat*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Üniversite hastanesinde meme kanseri teşhisinden sonra yaklaşık 6 ay kadar Medline hastanesinde kemoterapi aldım.Ameliyat aşamasına gelince ne kadar şanslıymışım ki, Tamer hocamla yollarımız kesişti.Ameliyat öncesi kafamda bir sürü soru işaretleri ile girdiğim odasından, her anlamda bilgilendirilmiş olarak gönül rahatlığı ile çıktım.Yaklaşık 3 ay önce başarılı bir ameliyat geçirdim.Bana göre kendi alanında çok başarılı bir cerrah ve de estetisyen.Alanında bilgili,hasta mahremiyetini en önde tutan, şefkatli, mütevazi, güleryüzlü insan.Umarım daha nice hastalara, sihirli parmaklarınızla hayat verirsiniz.İyi ki varsınız.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FG
Fat*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Üniversite hastanesinde meme kanseri teşhisinden sonra yaklaşık 6 ay kadar bu hastanede kemoterapi aldım.Ameliyat aşamasına gelince ne kadar şanslıymışım ki, Tamer hocamla yollarımız kesişti.Ameliyat öncesi kafamda bir sürü soru işaretleri ile girdiğim odasından, her anlamda bilgilendirilmiş olarak gönül rahatlığı ile çıktım.Yaklaşık 3 ay önce başarılı bir ameliyat geçirdim.Bana göre kendi alanında çok başarılı bir cerrah ve de estetisyen.Alanında bilgili,hasta mahremiyetini en önde tutan, şefkatli, mütevazi, güleryüzlü insan.Umarım daha nice hastalara, sihirli parmaklarınızla hayat verirsiniz.İyi ki varsınız.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Cen*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hastasıyla ilgili alakalı bilgilendirici sıcak tavırlarıyla insancıl mükemmel bir insan

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741088

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi uzmanıdır. Reflü - Gastrit, Paratiroid Kanseri, Pankreas Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Apandisit alınması, Hemoroid tanı ve tedavisi, Meme hastalıkları tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube