Prof. Dr. Tahir Karadeniz

Üroloji - İstanbul

Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Böbrek Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi

Takvim talep et Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Hakkı Yeten Cad. Unimed İş Merkezi No: 19 Kat: 2 Fulya, Şişli/İSTANBUL (Acıbadem Fulya Hastanesi karşısı)  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Tahir KARADENİZ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 34340 Ulus - Beşiktaş/İstanbul (TRT Binası karşısı)  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital Ulus

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tahir Karadeniz Hakkında

Tahir Karadeniz Kimdir?

Prof. Dr. Tahir KARADENİZ 1957 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir.Orta ve lise öğrenimini TED Ankara Maarif Koleji'nde tamamlamıştır.1975-1982 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimi aldıktan sonra 1984- 1989 yılları arasında  ihtisasını  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır.

Mecburi hzimetini Kastamonu'da yaptıktan sonra Askerliğini Denizli Askeri Hastanesi'nde Üroloji Uzmanı, Tbp. Asteğmen olarak yapmıştır.1996 yılında "Üroloji Doçent" ünvanını almış; 1998 yılında Türkiye’de ilk ve tek yapılan ÖSYM’nin hazırladığı Klinik Şef Merkezi sınavını derece ile kazanıp çalıştığı "Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesine Üroloji Klinik Şefi (Direktörü) olmuştur. 2013 yılında Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde profesörlüğe atanmış ve hâlen Medicana International İstanbul (Beylikdüzü) Hastanesi'nde çalışmaktadır.

Prof. Dr. Tahir KARADENİZ'in üye olduğu dernekler arasında; European Association of Urology - EAU (Avrupa Üroloji Birliği),American Association of Urology - AUA (Amerikan Üroloji Birliği),Türk Üroloji Derneği,Türk Üroonkoloji Derneği,Türk Androloji Derneği,Türk Pediatrik Üroloji Derneği başlıcalarıdır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi
 • Böbrek Kanseri Ve Tedavisi
 • Prostat Kanseri Ve Tedavisi
 • Mesane Kanseri Ve Tedavisi
 • Testis Kanseri
Tedaviler
 • Radikal prostatektomi
 • Perkütan böbrek cerrahisi
 • İdrar yolu darlıkları

Tahir Karadeniz Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Prostat sorunu

  3 hafta önce pas 3.49çıktı.2 hafta antibiyotik tedavisinden sora psa 6.26. serbest psa 0.92 çıktı.ne tavsiye edersiniz.yaşım 59 saygılarımla.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tahir Karadeniz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sol testisim buyuk

  Hocam merhaba herkes busoruyu soruyor olabilir lakin yardima ihtiyacim var sorunum yaklasik 2 yildir benim sol testisim sagdakinden buyuk...beni korkutuyor kotu bir sey olsaydi simdiye kadar belli edermiydi ..ikinci sorunum testislerim surekli iceriye kaciyor cekince yerine geliyor..yardimci olurs... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tahir Karadeniz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tahir Karadeniz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Karadeniz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tahir Karadeniz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Karadeniz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tahir Karadeniz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Tahir Karadeniz Prof. Dr. Tahir KARADENİZ Muayenehanesi Liv Hospital Ulus bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tahir Karadeniz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Tahir Karadeniz Üroloji, uzmanıdır. Radikal prostatektomi, Perkütan böbrek cerrahisi, İdrar yolu darlıkları alanlarında hizmet veriyor ve Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi, Böbrek Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi, Mesane Kanseri Ve Tedavisi, Testis Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tahir Karadeniz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tahir Karadeniz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tahir Karadeniz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Karadeniz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tahir Karadeniz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Karadeniz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.