Prof. Dr. Tacettin Güçer, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Prof. Dr.

Tacettin Güçer

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Yüz Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme

Randevu Al 0 (850) 811 80 42Soru Sor

Adres

Küpe sok. 9/3 Büyükesat  Çankaya, Ankara
Plastik Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Tacettin Güçer Kimdir?

Prof. Dr. Tacettin GÜÇER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1977 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında...
Daha Fazla

Diploma aldığı kurum

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • 1- Güçer T, Durak H, Özgür F, Akıncı M : The value of Xenon 133 skin scintigraphy in preoperative evaluation of burn scars. The 6th. Congress of the European Section of the lnternational Confederation for Plastic and Reconstructive Surgery, İstanbul 1989.
 • 2- Güçer T, Özgür F, Keçik A, Maral T: Wringer injuries in children. The 6th. Congress of the European Section of the International Confederation for Plastic and Reconstructive Surgery, Istanbul : 1989.
 • 3- Güçer T, Özgür F, Gürsu G: A new and safe criteria for tissue expansion. The 6th. Congress of the Asian-Pacific Section of the International Confederation for Plastic and Reconstructive Surgery, İstanbul 1989.
 • 4- Güçer T, Özgür F, Erk Y: The importance of estrogen receptors in female pattern adipozis. The 6th. Congress of the European Section of the lnternational Confederation for Plastic and Reconstructive Surgery, İstanbul 1989.
 • 5- Güçer T, Özgür F, Maral T : Exaggerated tricotic response to minoxidil in expanded scalp. The 6th. Congress of the European Section of the International Confederation for Plastic and Reconstructive Surgery, lstanbul 1989.

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

İlgi Alanları

Yüz Germe

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Rinoplasti

Dudak Damak Yarıkları

Tedaviler

Meme estetiği

Liposakşın

Fue yöntemiyle saç ekimi

Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın)

Burun estetiği (Rinoplasti)

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Fotoğrafçılık
 • Pilot

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 80 42

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya ..n

Dakik ve ilgili olması gereken ne ise onu söylüyor, Ticari yaklaşmıyor hastam yabancı olmsına rağmen tesbitleri ve muayenesinden memnun kaldı, teşekkür ederim kendisine. 27-02-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
yma..

İlgisi ve bilgisinden çok memnun kaldığım bir doktor oldu Tacettin Güçer. Yaptırmak istediğim işlem konusunda beni bilgilendirdi ve olası her konuda uyarılarını yaptı. Onayımı aldıktan sonra işlemimi gerçekleştirdi sonuç tabi ki çok güzel ve doğal oldu. Ellerinize sağlık Tacettin bey. 06-04-2017

..

Tacettin Güçere kuzenimin tavsiyesi üzerine gittim. Mesleğini severek yapan tecrübeli bir doktor. Benim yaptırmak istediğim işlemi de gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Tacettin bey aynı zamanda çok titiz bir çalışma sergiliyor. Teşekkür ediyorum kendilerine. 09-12-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tacettin Güçer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.