Prof. Dr. Serhan Tuncer

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Bacak germe, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Botoks Ve Dolgu

Takvim talep et Değerlendir

Serhan Tuncer Hakkında

Serhan Tuncer Kimdir?

Prof.Dr Serhan Tuncer, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Özel Medicana International Ankara Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bacak germe
 • Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği)
 • Botoks Ve Dolgu
 • Boyun Germe
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
Tedaviler
 • Boyun germe(kozmetik cerrahi)
 • Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın)
 • Baldır protezi
 • Prp saç tedavisi
 • Botoks - Dolgu
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Serhan Tuncer Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

de..k
Zamanlama
İlgi
Ortam

Serhan Hoca, hem insan olarak hem de bir cerrah olarak kelimenin tam anlamıyla mükkemmel... bebeğimizin doguştan olan ve 6 ay boyunca gezdiğimiz diğer doktorların nice testler sonucu koyabildikleri tanıyı ilk görüşte koyup sonrasında da harika bir cerrahi müdahale ile sağlığına kavuşturdu en kıymetlimizi.Bu süre zarfında bizlerle olan o candan iletişimiyle bu zorlu süreci çok daha kolay atlamamıza yardımcı oldu. Sağlığa öncelik verip maddiyatı düşünmeyen nadir insan diyebiliriz...hastalarını ailesi gibi gören ve işini layıkıyla yapan böyle bir doktorla tanıştiğımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz, Serhan Hoca ülkemiz için hem gurur hem de ümit verici bir insan. Ne kadar teşekkur etsek azdır🙏 18-04-2021

..�kıran

07.10.2016 medicana hastanesine burun ameliyatında doktorum Serhan Tuncer in ilgi alakasindan ve başarısından dolayı teşekkür ederim.Saygılar. 25-10-2016

rin..ol

Ulkem namina gurur duydum.harika bir cerrah. 10-11-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Serhan Tuncer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serhan Tuncer kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Tuncer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Serhan Tuncer için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Tuncer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serhan Tuncer ile anlaşmalı?
Serhan Tuncer ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Serhan Tuncer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Serhan Tuncer bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Serhan Tuncer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Serhan Tuncer Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Boyun germe(kozmetik cerrahi), Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Baldır protezi, Prp saç tedavisi, Botoks - Dolgu, Dudak ve yüz dolgusu, Göz kapağı estetiği, Kök hücre tedavisi, Kol germe, Kulak estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Bacak germe, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Botoks Ve Dolgu, Boyun Germe, Burun Estetiği (Rinoplasti) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Serhan Tuncer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Serhan Tuncer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Serhan Tuncer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Tuncer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Serhan Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Tuncer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.