Prof. Dr. Serdar Akgün

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması

Takvim talep et

Serdar Akgün Hakkında

Serdar Akgün Kimdir?

Prof. Dr. Serdar AKGÜN, tıp eğitimini 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

1997 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Doçent Doktor olarak görev yapmıştır. Daha sonra Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde çalışmış olan Prof. Dr. Serdar AKGÜN, 2005 yılından beri Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde görev yapmakla beraber 2014 yılından beri İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okulu'nda da yarı zamanlı Öğretim Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Ağrısı
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Romatizması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
 • Kalp Hastalıkları
Tedaviler
 • Arteriyel switch ameliyatı
 • Karotis ameliyatı
 • Endarterektomi
 • Kalp transplantasyonu
 • Torakotomi
Fotoğraflar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Serdar Akgün Cevapladığı Sorular

 • Annemin kalp ağrısı

  Annemin kalp ve sırt ağrısı için kardiyolojiye gittik.doktor ekg,efor testi ve gizli kalp testi yapıldı .inferior duvarda iskemi lehine değerlendirilen reversibl hipoperfüzyon sonucuna bağlı olarak anjiyo gerekli görüldü ve bunun oncesinde bir süre ecopirin kullanması söylendi.. durumu hakkında bilg... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Serdar Akgün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Varis ve yüzeysel damar tıkanıklığı

  Öncelikle ilginize teşekkür ederim. yaş 40. r.dop sonucu.valsalva manevrası sirasinda sol safenomagnada grade 4 yetmezlik mevcuttur safenomagna capi safenofemoral bileske düzeyinde 8 mm'dir. trombiise ait olabilecek defektif alan görülmemiştir, sol uyluk 1/2 distal, diz medial ve posteriorda,... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Serdar Akgün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serdar Akgün kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Akgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akgün için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Akgün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Akgün ile anlaşmalı?
Serdar Akgün ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Yapı Kredi Bankası , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Yapı Kredi Emekli Sandığı )

Prof. Dr. Serdar Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Serdar Akgün bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Serdar Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Serdar Akgün Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Arteriyel switch ameliyatı, Karotis ameliyatı, Endarterektomi, Kalp transplantasyonu, Torakotomi, Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Konjenital kalp cerrahisi, Nükleer stres testi, Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Serdar Akgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Serdar Akgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Akgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Serdar Akgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Akgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.