Prof. Dr. Semih Görgülü

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - Ankara
5.0

Tiroid Nodülü, Onkoplastik Meme Cerrahisi, Meme Hastalıkları

“Çok memnunum” Devamı

Prof. Dr. Semih Görgülü

Prof. Dr. Semih GÖRGÜLÜ 1962 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde  başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, 1989 yılında aynı üniversitede başlamış ve 1993 yılında başarıyla tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuş 2001 yılına kadar Elazığ ve Samsun'da Genel Cerrahi uzmanı olarak görev yapmıştır.

Uzmanlık eğitimi süresince 1 yıl boyunca Johns Hopkins Hastanesi'nde (Baltimore - ABD) Onkolojik Cerrahi konusunda Refearsch Fellow olarak çalışmış, 2001 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde, ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı ile göreve başlamış ve 2006 yılında ''Doçent Doktor unvanı almıştır.

Prof. Dr. Semih GÖRGÜLÜ, 2007 - 2008 yılları arasında Tatvan Askeri Hastanesi'nde Baştabip olarak görev yapmış, 2008 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde öğretim üyeliğine devam etmiş ve 2012 yılında ''Profesör Doktor'' unvanı almıştır. Uluslararsı ve ulusal dergilerde bir çok makalesi bulunmakta ve bu makalelerine 200'den fazla atıfta bulunulmuştur. Mesleki çalışmalarına ise, Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Memede ağrı

Merhaba doktor bey 24 yaşındayım ve memelerime ara ara yanma batma tarzında ağrılar giriyor çok stres oldum çok korkuyorum kötü bişey çıkar diye kendimi muayene ediyorum elime gelen bi kitle falan Yok sadece batma ve ağrılarım var ne olur cevap yazın doktor bey

Prof. Dr. Semih Görgülü

Prof. Dr. Semih Görgülü tarafından cevaplandı

Merve Hanım şikayetleriniz hakkında yorum yapabilmek için muayene olmanız ve meme dokunuzu ultrasonl... Cevabı görmek için tıkla.

22 Kasım 2017 tarihinde cevaplandı.

Hocam nolur yardım.edin

Sol meme saat 2 -3 radyosunda meme başı 1 cm uzaklıkta 35,5x20mm boyutlarında birbirine komşu milimetrik intemal ekojeniteler içeren düzgün-lobule konturlu kistik lezyon mevcuttur. Sol meme saat 5 radiusu meme başı 1 cm uzakta 6,6x7,4 mm boyutlarında ince hipoekoik halosu bulunan santrali hafif ekojeniteler düzgün sınırlı nodüler lezyon mevcuttur ( intramamarian lenf nodu?) Her iki meme cilt kalınlık normal sonuç: sol meme de tarif edilen kistik lezyon+intramamarian lenf nodu (BIRADS3)

Prof. Dr. Semih Görgülü

Prof. Dr. Semih Görgülü tarafından cevaplandı

Ayşe Hanım ultrasonunuzda sol memede bir adet büyükçe (3,5x2 cm) kist izlenmiş. Bu büyüklükte bir ki... Cevabı görmek için tıkla.

22 Kasım 2017 tarihinde cevaplandı.

Meme us inceleme

Meme us inceleme Her iki meme yaşa uygun oranda parankim ve yağ dokusu içermemektedir. her iki memenin cilt yağı uygun oranda parankim ve yağ dokusu içermemektedir. Sol memede usg ile saptanabilen kistik ya da solid kitle lezyonu izlenmemiştir. sağ meme üst dış kaftanda ele gelen lokalizasyonda 8 mm çaplı intramammarian lenf nodu ile uyumlu görünüm izlenmiştir.her iki aksiler bölgede patolojik görünümde lenf nodu saptanmamıştır. Hocam usg sonucum 20 yaşındayım sağ mememde ağrılı bir beze me...

Daha Fazla
Prof. Dr. Semih Görgülü

Prof. Dr. Semih Görgülü tarafından cevaplandı

Melek Hanım ultrason raporunuza göre meme dokusunda ağrıya yol açacak bir problem görülmüyor. Sağ me... Cevabı görmek için tıkla.

21 Kasım 2017 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Semih Görgülü Özel Muayenehanesi
Tunalı Hilmi Cad. No:112/6 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Onkoplastik meme cerrahisi Tiroid cerrahisi Tiroid kanseri cerrahisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Semih GÖRGÜLÜ 1962 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde  başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, 1989 yılında aynı üniversitede başlamış ve 1993 yılında başarıyla tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuş 2001 yılına kadar Elazığ ve Samsun'da Genel Cerrahi uzmanı olarak görev yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Tiroid Nodülü Onkoplastik Meme Cerrahisi Meme Hastalıkları Tiroid Kanseri Meme Kanseri

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 78 37

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EY
Eda Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Çok memnunum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ST
Sib*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Çok tesekkur ederim ilgili alakalı

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ST
Sib*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Meme kanserinde teşhis on numara

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Hül*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

İlgili, isinin ehli ve guven veren Semih Hocama teşekkürler. Gayet temiz bir ortam, guler yüzlü asistani sayesinde de kendinizi iyi hissediyorsunuz. Konuyla ilgili sağlık hizmeti almak isteyenlere tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İE
İlk*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Doktorum Sayın Semih Bey işinde en başarılı doktorlardan biri. 5 aydır onun kontrolündeyim. Her görüşmemizde oldukça ilgili, güler yüzlü ve güven veriyor. Ve herşey daha iyiye gidiyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine. İyi ki var.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Zah*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Semih bey en büyük şansımdır Alanında bir numara doktordur Ben çok güveniyorum sizde güvenle tercih edebilirsiniz Rabbim uzun ömürler versin size iyiki varsınız Semih bey

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AB
Ayd*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Türkiye'nin en iyi meme cerrahi doktoru 🥰🥰 Hastaya doktor gibi değil bir abi baba gibi yaklaşan önce insan sağlığını ve psikolojisini düşünen ince düşünceli ve en önemlisi yüreği güzel kelimelerle anlatılamayacak kadar çok şey var aslında canım doktorum iyi ki sizi canım arkadaşım sekreteriniz Ebru sayesinde tanıdım iyi ki varsınız ve hep olun inşallah Allah size sağlıklı ömür versin sizde hep bizlerin yanında olun ☺️ ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR 🎗️

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Nur ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Hastaya güven veren, empati yapan ve en önemlisi saygı duyan değerli bir hocamız.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NS
Nur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Meme CA sebebiyle bir hastasının tavsiyesi ile Semih Bey ile tanıştık. Çok iyi bir cerrah olması bir yana o kadar harika bir kalbi var ki anlatmaya kelimeler yetmez. Iyiki hayatımıza girmiş diyebileceğiniz, güvenebileceğiniz canım doktorum. Kimse meme kanseri olmasın ama eğer böyle bir durumunuz varsa kesinlikle Semih GÖRGÜLÜ ye görünmeden ameliyat olmayın

Yorum randevu sonrasında eklendi.
PY
PEL*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Teşekkürler, bilgisine çok güveniyorum. Hekim olarak gayet ilgili. Yıllık muayene zamanımın geldiğini anımsattığı için sekretarya sistemine de teşekkür ediyorum..

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Semih Görgülü ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Semih Görgülü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Semih Görgülü için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Semih Görgülü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117837

Prof. Dr. Semih Görgülü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Semih Görgülü Prof. Dr. Semih Görgülü Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Semih Görgülü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Semih Görgülü Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi uzmanıdır. Tiroid Nodülü, Onkoplastik Meme Cerrahisi, Meme Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Onkoplastik meme cerrahisi, Tiroid cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube