Prof. Dr. Osman Dönmez

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi - Bursa
5.0

Juvenil Romatoid Artrit, Sistemik Lupus Eritematozus (SLE), Reiter Sendromu

5.0

“2004 yılında ''Nefrolik Sendrom'' hastalığı teşhisi ile değerli hocamız Prof. Dr. Osman Dönmez'e baş...” Devamı

Prof. Dr. Osman Dönmez

Prof.Dr Osman Dönmez, 1958 yılında İzmir'de doğmuştur.. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Kastamonu İnebolu Hastanesinde zorunlu eğitimini tamamlamıştır. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı uzmanı olmuş,ardından 1998 yılında Ankara Üniversitesi ve Ege Üniversitesinde Nefroloji bilim dalı yan dal olarak tamamlamıştır. 

2011 yılından beri özel muayenehanesi'nde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi
Konak mah. Lefkoşe Cad . Ofis Artı İş Merkezi No:10/A Kat : 7 D. 38 Carrefoursa Koçtaş Karşısı Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Anti-ccp(sitrülin antikoru) Apgar skoru Büyüme hormonu testi Tüberkülin deri testi(tdt) Yenidoğan işitme taraması Devamı

İlgi Alanları

Juvenil Romatoid Artrit Sistemik Lupus Eritematozus (SLE) Reiter Sendromu Reaktif Artrit Poststreptokokal Reaktif Artrit Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YG
Yun*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2004 yılında ''Nefrolik Sendrom'' hastalığı teşhisi ile değerli hocamız Prof. Dr. Osman Dönmez'e başvurduk. O süreçte annesi olarak çok yıkıldım. Osman Hocamın söylediği söz bana rehber oldu. ''Annesi sen varsan Yunus var.'' Onun için hep güçlü olmaya çalıştım. Yüreğimi ve dualarımı hep umutla doldurdum. Hastalık süresince Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yattık. Her zaman Osman Hoca'mın ilgisi, sabrı ve merhameti hep bize umut oldu. Gece saat kaç olursa olsun aradığımızda daima sabırla cevap verdi ve ilgilendi. Kendisi ailemizin bir parçası oldu. En zor, en çaresiz günlerimizde bize şunu söyledi ''Onu sevin, sabredin. Göreceksiniz o kocaman bir delikanlı olacak.'' Bugünler bizim için bir hayaldi. Bize uzun yıllar boyunca Yunus'un hastalığına sabır ve merhamet ile destek olan Osman Hocam teşekkür ederim.

ÖO
Özl*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mükemmel bir insan 5 yaşındaki kızıma çocuk doktorumuzun koyduğu fmf teşhisini hemen doğrulayıp gen testini yaptırdı ve ilacımıza başladık. İnşallah daha iyi olacak

BH
Ber*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2013 Yılında Osman hocamın muayenehanesine gittim. Osman hocam yaptırdığı tahliller sonucunda SLE teşhisi koydu. Osman hocamın tedavisi ve verdiği ilaçlar sayesinde sağlığıma kavuştum. Hala kontrollere gidiyorum Osman hocama çok teşekkür ediyorum.

Hur*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Biz Prof. Dr Osman Sönmez hocamızı 20.11.2014 tarihinde tanıdık. Bunun öncesinde Emirhanın mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, ve bacak ağrısı şikayetleriyle Aile hekimine başvurduk ve orada yapılan testler sonucu Dörtçelik çocuk hastanesine sevk edildik. 10. 11.2014 tarihinde çıkan sonuca göre yatışımız gerçekleşti. 5 gün içerisinde araştırılan sonuçlara göre Emirhan'ın böbreklerinde sıkıntı olduğu ortaya çıktı. Araştırmalarımız sonucunda öğrendiğimiz referanslarla Prof. Dr. Osman sönmez, hocamıza randevu alarak gittik. Hocamız muayene sonrasında bizi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine yatışımızı gerçekleştirdi Burada hocamızın yapmış olduğu tetkikler ve araştırmalar sonucunda Emirhan inan'a Kronik böbrek yetmezliği tanısı konuldu. 28 Ay boyunca ayda en az iki kere düzenli bir şekilde giderek hocamızın her dediğini uyguladık. Bunun sonucunda Emirhan'ı diyalize vermeden 09.02.2017 benden alınan böbrekle nakilimiz gerçekleşti. Hocamızın mesleğinde güvenilir, başarılı, mütevazi, içten, samimi, bir babanın evlada olan sevgisi gibi yaklaşımı, hastalarını çocukları gibi sevmesi, şevkatli oluşu, ve her gittiğimizde bizleri güler yüzle karşılaması, bizim için hocamızın çok değerli bir hekim olduğunu buradan söylemek istiyorum. Biz ve emirhan hocamızı çok seviyoruz. ona çok minnettarız. Allah başımızdan eksik etmesin Ona ne kadar teşekkür etsek azdır. Sevgi ve Saygılarımızla.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Osman Dönmez ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Osman Dönmez için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Osman Dönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Osman Dönmez Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Osman Dönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Osman Dönmez Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi uzmanıdır. Juvenil Romatoid Artrit, Sistemik Lupus Eritematozus (SLE), Reiter Sendromu alanlarında hizmet veriyor ve Anti-ccp(sitrülin antikoru), Apgar skoru, Büyüme hormonu testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube