Prof. Dr. Orhan Ziylan, İstanbul, Üroloji

Prof. Dr. Orhan Ziylan

Üroloji, Çocuk Ürolojisi - İstanbul

Mikro Penis, Pyelonefrit, Prostat İltihabı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bahçelievler Mah. Güneş Sok. No: 2/4  Bahçelievler, İstanbul
Memorial Hizmet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Turgut Özal Cad. (Millet Cad.) Çapa  Fatih, İstanbul
Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Ürolojisi Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Orhan Ziylan Hakkında

Orhan Ziylan Kimdir?

Prof. Dr. Orhan ZİYLAN, 22 Temmuz 1961 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 1972 yılında Halide Edip Adıvar İlkokulu’ndan, 1979 yılında ise Ankara Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin hemen ardından Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1985 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1987-1993 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda ihtisasını yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. 1991-1992 yılları arasında 1 yıl süreyle University of Pennsylvania, Children’s Hospital of Philadelphia’da John Warner Duckett ile beraber Clinical Research Fellow olarak çalışma fırsatı bulmuştur.

1993 yılında Balmumcu Jandarma Bölge Komutanlığı’nda Dispanser Baştabip olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı’nda 1997 yılında Doçent Doktor, 2005 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. Halen buradaki görevine devam etmekte olan Prof. Dr. Orhan ZİYLAN, İstanbul - Fatih’te bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Orhan ZİYLAN, Türk Tabipler Birliği (TTB), Türk Üroloji Derneği (TÜD), American Urological Association (AUA), European Society for Pediatric Urology (ESPU) ve European Association of Urology (EAU) üyesi olup Türk Çocuk Ürolojisi Derneği’nde 1996 -2005 yılları arasında kurucu üyelik - genel sekreterlik, 2005-2007 yılları arasında başkanlık ve 2008-2011 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği görevlerini yerine getirmiştir.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olan Prof. Dr. Orhan ZİYLAN, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Güneş Sigorta
  • YapıKredi Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ail..durmacı

Hipospadias hastalığını öğrendikten sonra araştırmaya başladık ameliyatın zorluğunu ve ilk müdahalenin ve ameliyatın ne kadar önemli olduğunu bu işi gerçekten ehli olan birinin yapmasının kesinlikle önemli olduğunu kavrayınca İzmir İstanbul Ankara vb.. gibi illerde doktor araştırmaya başladık..Seçtiklerimizden randevu alarak görüşmelere başladık..2 operasyon 3 operasyon diyen hocalar ameliyatın zorluğu görüntüsü vs.. içimiz iyice kararmaya başlamıştı ki..Allah Pof.Dr Orhan ZİYLAN hocamızı karşımıza çıkardı verdiği güven yaklaşım iyi niyetli telkinleri tecrübesi bilgisi mütevazılığı ve en önemlisi hemen hemen devamlı bu operasyonları yapması içimizi rahatlattı ve karar verip ameliyat gününü alarak ayrıldık..21 NİSAN 2018 de Hizmet Hastanesinde operasyonumuzu başarıyla gerçekleştirdi ve 1 gün sonra taburcu etti akabininde hergün telefon ve görüntülü mesajla oğlumuzu kontrol altında tuttu (şehirdışından geldiğimiz için çanakkale)..Herşey yolunda gitti ve oğlum gayet iyi ve sağlıklı şekilde bu hastalıktan 2.bir operasyona gerek kalmadan kurtuldu..Bu operasyonu gerçekleştirecekler muhakkak işin ehlini bulsun Orhan hocam gibi..Tekrar teşekkürler Hocam. 17-01-2019

et..ldırım

Merhabalar Orhan hocamız doğustan VUR tanısıyla doğan kızımın ameliyatını yaptı çok memnun kaldık gerek ilgisi ve profösyönelliğiyle mükkemel bir doktor...Benim kızıma umut oldu Allah incitmesin sağlıklı ömürler versin hocamıza isini hakkıyla yapan bir doktor... 15-01-2019

bra..r

Merhabalar. Orhan hocam 2.5 yaşındaki kızımın vur(böbrek reflüsü) yani idrar kaçağı ameliyatını gerçekleştirdi.cok başarılı geçti sonrasındada hicbir sorun yaşamadık. Yavrunuzu gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Biz uzun uğraşlar sonucu orhan beyi tavsiye üzerine bulduk ve iyiki allah sizi karşımıza çıkarmış allah size uzun ömür versin hergun şükredip size dua ediyoruz Sizi çok seviyoruz orhan hocam. eylül yağmur kır ve annesi. ☺ 08-01-2018

lşah..ulut

Hocamızın hakkında dile getirilen,yazılan tüm güzel yorumlara katılıyorum.Aynen anlatıldığı gibi bir profesör Allah razı olsun. 14-12-2017

�e..a

Doğuştan upj darlığı olan 8 aylık kızımıza ameliyat kararı verildikten sonra takibimizi yapan Ahmet Nayır hocamızın yönlendirmesi üzerine Orhan Ziylan hocamızın yanında bulduk kendimizi. Konuyu ele alışı, aileyi bilgilendirmesi ve 'ameliyat sonrası çocuğunuzu hemen kucağınıza alacaksınız' demesi bizi çok rahatlattı. Gerçekten de ameliyathane kapısından kucağımda bebeğimle çıktım. Hemen sonrasında yanımıza gelerek bize bilgi verişi, ilgisi, desteği, etik kurallara saygısı, işine bağlılığı, bebeğe olan özeni takdire şayan.Hastanede kaldığımız 3 gün süresince her sabah ve akşam yanımıza uğrayarak hem kontrollerini yaptı, hem sorularımızı yanıtladı. Başka hiç bir doktoru araştırmadığımız için hiç pişman değiliz. Doktorluğunun yanında insani desteği anlatmakla bitmez. Kızımızı gözümüz kapalı teslim ettik. Makamının hakkını veren nadir doktorlardan olduğu için ömür boyu duacısı olacağız. 13-02-2016

e..ldız

Öncelikle Merhabalar, yaklaşık 1.5 sene kadar önce başta www.doktorlarsitesi.com olmak üzere birçok sitede Hipospadias'la ve bu ameliyatı yapan doktorlarla ilgili araştırmalar yaptım. Çünkü oğlumun doğuştan böyle bir sorunu vardı. Araştırmalarımızın sonunda İstanbul'a gelerek randevu aldığımız doktorların hepsiyle görüştük. Aralarında eşime ve bana en güven vereni, içimize en sineni Orhan Bey oldu. Hem bu ameliyatı defalarca yapmış olması, konuya hakimiyeti oğlumuza ve bize karşı yaklaşım tarzı hem de durumu, yapılacak ameliyatı, risklerini net bir şekilde anlatması bizim çok hoşumuza gitti. Çünkü oğlumun hipospadias'ı ağırdı ve iki ameliyat gerekebilirdi. Oğlum 9. ayını bitirdikten sonra tekrar İstanbul'a geldik ve evladımızı Orhan Bey'e emanet ettik. Evvel Allah'ın izni sonra da Prof. Dr. Orhan Ziylan'ın tecrübesi ve başarısıyla 2. ameliyata gerek kalmadan oğlum sıhhatine kavuştu. Oğlumun ameliyatının üzerinden bir yıl geçti. Bugünlerde İstanbul'a gelmişken oğlumuzu Orhan Bey'e tekrar muayene ettirdik. Muayenede Orhan Bey'e de söylediğim gibi yaklaşık iki senelik bir babayım ve evladımı geçen sene buraya getirirken çok korkmuştum. Bu sefer gelirken rahattım çok şükür. Eşim ve ben iyi ki bu ameliyatı Prof. Dr. Orhan Ziylan'a yaptırmışız diye düşünüyoruz. Bu yazıyı benim gibi korku içinde araştırmalar yapan babalar ve anneler için yazmak istedim. Biz Orhan Bey'in yaptığı operasyondan, operasyon öncesi ve sonrası yaklaşımından ve ücret konusundaki anlayışından çok memnun kaldık. Aynı durumda olup da kara kara düşünenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 13-12-2014

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Orhan Ziylan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Orhan Ziylan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. O Ziylan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Ziylan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. O Ziylan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Ziylan ile anlaşmalı?
Orhan Ziylan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta , Vakıfbank , Akbank , Ziraat Bankası , Ziraat Sigorta )

Prof. Dr. Orhan Ziylan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Orhan Ziylan Memorial Hizmet Hastanesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Ürolojisi Anabilim Dalı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Orhan Ziylan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Orhan Ziylan Üroloji, ,Çocuk Ürolojisi uzmanıdır. Keratinin kan testi, Kriyoablasyon, Abdominal ultrasonografi, Böbrek ultrasonu, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi, Kan elektrolit testi alanlarında hizmet veriyor ve Mikro Penis, Pyelonefrit, Prostat İltihabı, Prostat Hastalıkları, Prostat Büyümesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Orhan Ziylan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Orhan Ziylan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Ziylan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. O Ziylan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Orhan Ziylan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. O Ziylan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.