Prof. Dr. Nizamettin Kılıç, Bursa, Üroloji

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

Üroloji, Çocuk Ürolojisi - Bursa

Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı), İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Çocuklarda Fıtık

Randevu Al0 (850) 811 26 87Soru Sor

Doktorun Adresi

Evke medi Loft 1 Bağlarbaşı Mah. 1. Sedir Sok. No :15 (Bağlarbaşı Metro İstasyonu arkası)  Osmangazi, Bursa
Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit

Nizamettin Kılıç Hakkında

Nizamettin Kılıç Kimdir?

Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ, 1966 yılında Bursa’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1983 yılında Bursa Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989- 1990 yılları arasında 10 ay süre ile Amasya, Suluova, Akören Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak görev yapmış, 1990 - 1995 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Çocuk Cerrahisi ihtisasını tamamlamış ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ, 1995-1996 yılları arasında 4 ay süreyle İngiltere, Manchester Kraliyet Çocuk Hastanesi’nde David Gough ve Adrian Bianchi’den Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi eğitimi almıştır. 1996 yılından beri ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı’nda görev yapmaktadır.

1999-2000 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 2000 yılında İngiltere, Birmingham Çocuk Hastanesi’nde 6 ay boyunca Rona Slator ve Peter Gornall’dan Pediatrik Plastik Cerrahi eğitimi almıştır. Aynı süre zarfında Aivar Bracka ile birlikte Genitoüriner Cerrahi ve Hypospadias Teknikleri alanında çalışmalar yapmıştır.

2000 yılında Yardımcı Doçent, 2002 yılında Doçent, 2007 yılında ise Profesör olmuş olan Prof. Dr. KILIÇ, 2004 yılından beri Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı öğretim üyesidir. Ayrıca kendisi, Tıp Fakültesi fakülte kurulu üyeliği ve başhekim yardımcılığı gibi idari görevler de yürütmüştür. 2008-2014 yılları arasında YÖK, Eğitim Komisyonu, Tıp Çalışma Grubu ve SB Tıpta Uzmanlık Kurulu üyeliği yapmıştır. Ve halen Tıpta Uzmanlık Kurulu, Çocuk Ürolojisi Komisyonu üyesidir.

Türk Tabipler Birliği, Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği, Pediatrik Üroloji Derneği ve Avrupa Çocuk Ürolojisi Derneği (ESPU) gibi mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ, 2006 yılında Avrupa Çocuk Cerrahisi Board sınavını geçerek EBPS ve Joint Committee of Pediatric Urology tarafından verilen FEAPU ve 2011 yılında Çocuk Ürolojisi Uzmanlığı belgesi almaya hak kazanmıştır. Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi alanlarında çok sayıda ulusal ve uluslararası makale, bildiri ve kitap bölüm yazarlıkları bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 1990

Tecrübe: 29 yıl 7 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Akören Sağlık Ocağı , Pratisyen Hekim
  12 1990 - 11 1989
 • İstanbul Üniversitesi , Araştırma Görevlisi
  12 1995 - 11 1994
 • Manchester Kraliyet Çocuk Hastanesi , Misafir Dr
  12 1996 - 11 1995
 • Uludağ Üniversitesi, Tıp Fakültesi
  12 1999 - 11 1998
 • GATA Eğitim Hastanesi, İstanbul, Tabip Atğm
  12 2000 - 11 1999

İlgilendiği Hastalıklar

 • Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı)
 • İdrar Kaçırma (üriner inkontinans)
 • Çocuklarda Fıtık
 • Çocuk Ürolojisi Hastalıkları
 • Çocuklarda Varikosel

Tedaviler

 • Abdominal ultrasonografi
 • Böbrek ultrasonu
 • İntravenöz pyelografi ( ivp )
 • İntravenöz ürografi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 26 87

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • At nalı böbrek

  Hocam merhaba ben de doğuştan at nalı böbrek var 23. yaşındayım en son 2 sene önce bt yapıldı ılaclı hıcbır sorun çıkmadı daha sonra 6 ay önce ultrason yaptırdım sağ böbrek üst polde hafif kalıaktezi varmış bu böbrek büyümesi mi böbrek kanalı genişlemesi mi anlamadım hocam sorum şu ben 6 ay önce tüm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 31 çekerken boşalamiyorum

  Hocam ben 16 yaşındayım daha önce bi kaç kez uyku esnasında farkında olmadan boşaldım fakat 31 çekerken bi türlü boşalamiyom yalnış olmasın daha öce ilk denemelerimde belki 1 saat falan denedikten sonra sadece 1 kez tam hani geliyodu fakat bi anda kendimi tuttum muhtemelen kendimi tutmasam boşalı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 26 87

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç Üroloji, ,Çocuk Ürolojisi uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Böbrek ultrasonu, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı), İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Çocuklarda Fıtık, Çocuk Ürolojisi Hastalıkları, Çocuklarda Varikosel hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nizamettin Kılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 12 Ağu
Per 13 Ağu
Cum 14 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.