Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları, Ayak Bunyonu

5.0

“Herşeyden önce hasta doktor ilişkisi harika olan bir doktor'dur kendinleri , hayatım boyunca ilkkez ...” Devamı

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay

Prof.Dr. Nevzat Selim GÖKAY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi CerrahpaşaTıp Fakültesi'nde yapmış ve 2005 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2005-2006 yılları arasında Sarıkamış Asker Hastanesi’nde Yedek Subay olarak görev yaptı. 2006-2008 yılları arasında Okmeydanı Memorial Hastanesi'nde, 2008 yılında Hannover Üniversitesi, Annastift Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde, 2008 yılında Namık Kemal Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent kadrosunda Öğretim Üyesi olarak çalışmaya başladı. 2008-2010 yılları arasında Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı, 2012-2013 yılları arasında ise Namık Kemal Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı gibi idari görevleri yapmış ve 2013 yılında Doçent ünvanı almıştır. Aynı yıl içerisinde, Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Board Sınavını da (EBOT-European Board of Orthopaedics and Traumatology) geçerek eğitiminin akredite edilmesini sağladı. 

Prof.Dr. Nevzat Selim GÖKAY, 2014 yılı Ocak ayında itibaren, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı olarak akademik hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda Doktorlar Merkezi, Nişantaşı'ndaki özel muayenehanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji derneği (TOTBİD), Türk Spor Yaralanmaları ve Diz Cerrahisi Derneği (TUSYAD) ve Uluslararası Kıkırdak Tamir Derneği (ICRS-İnternational Cartilage Repair Society) gibi çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel derneklere üyedir. Ayrıca evli ve iki çocuk babasıdır.

Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
1. Kısım Mahallesi Doğa Parkı Caddesi No:13-15 HC Bahçeşehir Başakşehir Başakşehir/İstanbul
Hizmetler
Artroskopik cerrahi Artroskopik akromioplasti Artroplasti Artroskopik bankart onarımı Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Devamı
Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği
Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak No:12 İç Kapı No:436 Fulya Akademi Şişli/İstanbul
Hizmetler
Artroskopik cerrahi Artroskopik akromioplasti Artroplasti Artroskopik bankart onarımı Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Devamı

Hakkında

Prof.Dr. Nevzat Selim GÖKAY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi CerrahpaşaTıp Fakültesi'nde yapmış ve 2005 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları Ayak Bunyonu Karpal Tünel Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CI
Caf*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Herşeyden önce hasta doktor ilişkisi harika olan bir doktor'dur kendinleri , hayatım boyunca ilkkez ameliyat heyacanını yaşadıgım ve bunu en asgari şekilde bana hissetiren akabinde geçirdigim ameliyatın ne kadar başarılı oldugunu iyleşme sürecinde gördügüm çok başarılı bir doktor''dur kendileri umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi yerlerde ve daha çok insana bu başarısını ulaştırır tekrar tekrar teşşekürler hocam iyiki sizi tercih etmişim :)

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay
Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay 1 Aralık 2017
Geçmiş olsun Cafer...
et
Esm*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Gerçekten çok memnun kaldım teşekkürler Allah razı olsun nevzat bey

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay
Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay 1 Aralık 2017
Geçmiş olsun...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları, Ayak Bunyonu alanlarında hizmet veriyor ve Artroskopik cerrahi, Artroskopik akromioplasti, ArtroplastiArtroskopik cerrahi, Artroskopik akromioplasti, Artroplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube