Prof. Dr. Naci Gürses, İstanbul, Çocuk Cerrahisi

Prof. Dr. Naci Gürses

Çocuk Cerrahisi - İstanbul

Penis Ucundan Akıntı Gelmesi, Testis İltihabı (Orşit), Yanık Cerrahisi (Çocuk)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Valikonağı Cad. Ocak Apt. No:143 Kat: 2 Daire: 7 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Naci Gürses tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Naci Gürses kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. N Gürses ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Naci Gürses için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. N Gürses şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Naci Gürses nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Naci Gürses Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Naci Gürses hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Naci Gürses Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Solunum sistemi cerrahisi, Boşaltım sistemi ve üreme organlarına ait cerrahi, Onkolojik cerrahi, Çocuklarda baş ve boyun cerrahisi, Abdominal ultrasonografi alanlarında hizmet veriyor ve Penis Ucundan Akıntı Gelmesi, Testis İltihabı (Orşit), Yanık Cerrahisi (Çocuk), Küçük Penis (Mikropenis), Böbrek Çıkış Darlığı Ameliyatı (Piyeloplasti) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Naci Gürses için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Naci Gürses muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Naci Gürses hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. N Gürses ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Naci Gürses hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. N Gürses hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.