Prof. Dr. Mustafa Özkan, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Mustafa Özkan

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Omuz-Kol-El Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 433 41 23Soru Sor

Adres

Atatürk Cad. No: 244 Gündoğdu Apt. K:3 D:3  Konak, İzmir
Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Mustafa Özkan Kimdir?

Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, 1978 yılında Ankara Gaziosmanpaşa İlkokulu'nu, 1984 yılında ise Bornova Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1996 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1995 yılında burslu olarak Çin, Hong Kong Universitesi Queen Mary Hastanesi'nde 3 ay süreyle Mikrocerrahi Eğitimi (El Cerrahisi), 2003 yılında ise İngiltere Reading Shoulder Unit Bölümü'nde Temel ve İleri Omuz Artroskopisi Eğitimi almıştır.

1991-1996 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak, 1996-1998 yılları arasında ise aynı üniversitede Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda, 1998 yılında Yardımcı Doçent, 2002 yılında Doçent, 2010 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, üniversiteski görevinin yanı sıra, Türk Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneği'nde ve Türk El ve Üst Ekstremitesi Derneği El Cerrahisi Eğitim Konseyi'nde Yönetim Kurulu Sekreteri olarak idari görev de yürütmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, halen Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki görevine devam etmekle beraber İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

Omuz-Kol-El Hastalıkları

Tedaviler

Ayak ve ayak bileği cerrahisi

Yeni doğan kalça ultrasonu

Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon)

Kapalı eklem aspirasyonu

Karpal tünel ve sinir basısı onarımı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 23

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..va

Doktorumdan memnunum çok iyi ilgileniyor ayrıca işinize güzel yapıyor. Şu an bir problem Yok bir çok doktor ile görüşmüştüm ama şuana kadar en iyisi Mustafa bey. 01-03-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
a..DEKÇİ

kısa zamanda cevapladığınız için teşekkürler. 08-02-2017

va..�

Kısa zaman da sorumu cevapladiginiz için teşekkür ederim hocam. 29-01-2017

em..a

Hocamız soru ve sorunlarınızla ilgili mesajlarınıza anında geri dönüş yapıyor. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim hocam.. 12-09-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Özkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.