Prof. Dr. Mustafa Özkan

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir
4.9

Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi, Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları, uyluk yaralanmaları

“Annem de düşme sonucu kol ve omzunda ciddi kırık meydana gelmişti, ilk gittiğimiz doktor sinir e yak...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Özkan

Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, 1978 yılında Ankara Gaziosmanpaşa İlkokulu'nu, 1984 yılında ise Bornova Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1996 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1995 yılında burslu olarak Çin, Hong Kong Universitesi Queen Mary Hastanesi'nde 3 ay süreyle Mikrocerrahi Eğitimi (El Cerrahisi), 2003 yılında ise İngiltere Reading Shoulder Unit Bölümü'nde Temel ve İleri Omuz Artroskopisi Eğitimi almıştır.

1991-1996 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak, 1996-1998 yılları arasında ise aynı üniversitede Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda, 1998 yılında Yardımcı Doçent, 2002 yılında Doçent, 2010 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, üniversiteski görevinin yanı sıra, Türk Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneği'nde ve Türk El ve Üst Ekstremitesi Derneği El Cerrahisi Eğitim Konseyi'nde Yönetim Kurulu Sekreteri olarak idari görev de yürütmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, halen Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki görevine devam etmekle beraber İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Atatürk Cad. No: 244 Gündoğdu Apt. K:3 D:3 Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Halluks amputasyonu Kök hücre tedavisi Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma Kıkırdak ve kök hücre tedavisi Kıkırdak nakli Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, 1978 yılında Ankara Gaziosmanpaşa İlkokulu'nu, 1984 yılında ise Bornova Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1996 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları uyluk yaralanmaları Ulnar Sinir Sıkışması Travma Sonrası Oluşan Deformiteler Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 41 23

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
Gül*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Trauma surgery - kırık ve çıkık ameliyatları
Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN Özel Muayenehanesi

Annem de düşme sonucu kol ve omzunda ciddi kırık meydana gelmişti, ilk gittiğimiz doktor sinir e yakın bir kırık olduğu ıcın işinin ehli bi profesor un ekıbıyle bu amelıyatı yapması gerektıgını soyledı. Cevremızden arastırdıgımız kadarıyla bırkac kısıden Mustafa bey ı duyduk. Bızım ıcın dokuz eylül uzantılı olması da onemlıydı cunku annemın kanser sonrası tum saglık taramaları burdan yurutuluyordu. Mustafa bey ıle gorusur gorusmez. Hemen kendısınde karar kıldık cunku kendınden cok emın , cok pratık , cok dınamık ve cok pozitif geldi bize. Olabılecek en kısa surede amelıyatımızı yaptı, bızım ıcın en önemlısı annemın doktorunu sevmesı ve guvenmesıydı. Amelıyat basarılı gectı, suan iyileşme ve takip surecındeyız. Iyi ki Mustafa Bey diyoruz, hem manevı olarak hem de maddi olarak kendısi bize destek oldu. Alanında cok basarılı bır hekim, kesinlikle gözünüz kapalı kendinizi teslim edebilirsiniz

HA
Hav*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumdan memnunum çok iyi ilgileniyor ayrıca işinize güzel yapıyor. Şu an bir problem Yok bir çok doktor ile görüşmüştüm ama şuana kadar en iyisi Mustafa bey.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Esr*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

kısa zamanda cevapladığınız için teşekkürler.

HB
Hav*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Kısa zaman da sorumu cevapladiginiz için teşekkür ederim hocam.

EK
Erd*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hocamız soru ve sorunlarınızla ilgili mesajlarınıza anında geri dönüş yapıyor. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim hocam..

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Özkan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Özkan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Özkan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mustafa Özkan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334123

Prof. Dr. Mustafa Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Özkan Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Özkan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi, Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları, uyluk yaralanmaları alanlarında hizmet veriyor ve Halluks amputasyonu, Kök hücre tedavisi, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube