Prof. Dr. Mustafa Güler

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul
5.0

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Koroner Bypass

5.0

“Prof. Dr. Mustafa GÜLER, Op. Dr. Sinan GÖÇER ve ekibine, babami sağlığına kavuşturdukları için çok t...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Güler

Prof. Dr. Mustafa GÜLER, 1965 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1996 yılında tamamlayarak Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kalp Damar Cerrahisi uzmanı olmuştur. Uzun yıllar Klinik Şefi olarak görevine devam etmiştir. Bu süre zarfında Koroner Bypass ameliyatları,Minimal invaziv kapak cerrahisi (Küçük kesi ile ) Aort cerrahisi ve kalp nakli ameliyatlarını gerçekleştirdi. Ardından 1999 yılında 3 ay süreyle London UK. Great Ormond Street Hospital'da Konjenital Kalp Cerrahisi alanında ve 2002 yılında New York USA. School The Mount Sinai School of Medicine'da Aortic Symposium alanında çalışmalar yapmıştır.

2010 yılından itibaren özel sektörde çalışmalarına devam etmekte olup, mesleki çalışmalarına şu anda Medical Park Göztepe ve Medical Park Silivri Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler

The European Association for Cardio-thoracic Surgery, The European Society for Cardiovascular Surgery, The Asian Society for Cardiovascular Surgery, Türk Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği ve Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşlara üyedir. Kendisinin 100'ün üzerinde uluslararası yayın ve kongre bildirisi ve 200'ün üzerinde ulusal yayın ve kongre bildirisi bulunmaktadır.

Damar tikanikligi

Merhaba hocam kardesim 58 yazinda marmara arastirma hastanesinde enfeksiyon tedavisi gordu sag bacaginda kismi damar tikanikligi var enfeksiyon suan yok beyninde 7ile 8 kulaksinirlerine bagli timor var birtanedaha var 3+2 cm abim kiprasamiyor yemiyor kan sulandirici koldan igne yapmaktalar suan da taburcu etmek isdiyorlar bize bilgi verirseniz minttar kaliriz hocam sizce sizde buyontemlere tedavi sisteminiz var ise gelebiliriz

Prof. Dr. Mustafa Güler

Prof. Dr. Mustafa Güler tarafından cevaplandı

Verilen tedavi doğru. Geçmiş olsun Acil şifalar. Cevabı görmek için tıkla.

7 Mart 2019 tarihinde cevaplandı.

ELLERDE ÜŞÜME,AYAKLARDA VE DİZLERDE YANMA

Hocam merhaba; 3-4 senedir ,ellerimin ve dizlerimin üstünde soğuk bir akım ile başlayan ;yanma, uyuşma, üşüme ve ağrı şikayetiyle Sırasıyla ,Nöroloji, Romatoloji doktoruna gittim. EMG, EEG, Servikal MR, Normal MR çekildi ve akabinde birçok kan testi de yapıldı, hepsi de normal çıkıyor. Ancak benim şikayetlerim bir türlü geçmek bilmiyor. Nöroloji doktoru somatizasyon olduğunu belirtiyor ancak kendimde psikolojik olarak bir rahatsızlık görmüyorum. Acaba kalp damar ile ilgili bir sıkıntı olabilir m...

Daha Fazla
Prof. Dr. Mustafa Güler

Prof. Dr. Mustafa Güler tarafından cevaplandı

Selamlar: Bir dolaşım bozukluğu açısından değerlendirmek gerekir. Fizik muayene arkasından doppler ... Cevabı görmek için tıkla.

24 Haziran 2017 tarihinde cevaplandı.

renkli doopler ekokardi.

iyi günler hocam renkli doopler ekokardiyografi sonucumda sol ventrikül sistem normal hafif ve orta aort yetersizliği yazmakta aort kapak alanı 625 aoort kapagı kalsifik yazıyor tehlikelimi hocam

Prof. Dr. Mustafa Güler

Prof. Dr. Mustafa Güler tarafından cevaplandı

Selamlar. Kalp kapaklarınızda sorun var gözüküyor. Aort kapağında kireçlenme olmuş. Şu an kaçak faz... Cevabı görmek için tıkla.

24 Haziran 2017 tarihinde cevaplandı.

Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi
E-5 üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Arteriyel switch ameliyatı Endarterektomi Femoropopliteal bypass Yüzeyel ekokardiyografi Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka) Devamı

İlgi Alanları

Göğüs Ağrısı Kalp Sıkışması Koroner Bypass Kalp Kapağı Problemleri Mitral Kapak Replasmanı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Prof. Dr. Mustafa GÜLER, Op. Dr. Sinan GÖÇER ve ekibine, babami sağlığına kavuşturdukları için çok teşekkür ederim. Gerek ameliyat öncesinde, gerekse sonrasında yapmış oldukları bilgilendirmeler ve destekleri de çok değerliydi. Ayrıca Mustafa Bey’in asistanı Eda Hanim'a, hemşirelerimize ve kat hizmetlerine de çok teşekkürler. Sağlıklı günler dilerim.

EB
Eyü*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yaklaşık 2 ay evvel çay içerken şiddetli bir taşikardi atağı geçirdim ve kalbim düzensiz ve hızlı atmaya başladı. Nabız dakikada 160-170'lere çıkıyordu. Kardiyoloğumun yaptığı tetkikler sonucunda pulmoner kapak, aort kapağı ve aort damarında sorunlar olduğu ortaya çıktı. Beni hemen konusunda uzman dediği Mustafa Güler hocaya yönlendirdi. Mustafa Hoca'nın ekibi tekrardan TEE ve Koldan anjiyo yaparak durumu netleştirdi ve kalbimde doğuştan kaynaklanan fistür olduğunu da öğrenmiş oldum. Açık kalp ameliyatı olacaktım. Ameliyat günü olarak 5 Ağustos belirlendi ve birgün öncesinde Medical Park Göztepe hastanesine yattım. Ameliyat sabahı 9'da ameliyathane'ye girdim gözlerimi yoğun bakımda açtığımda saat 17 olmuştu. Mustafa hoca ve ekibi açık kalp ameliyatı ile pulmoner kapağı,aort kapağını, aort damarının belli bir kısmını değiştirmiş, kalbimi normal düzenine sokmuş ve fistürü de klipslereyek ameliyatı sonlandırmıştı. Tek seferde 5 ameliyatı aynı anda yapmışlardı. Beyin cerrahı olan kız kardeşim bile hocanın ve ekibinin yaptıkları karşısında hayranlığını gizleyemedi. Ameliyat sonrası gerek hastanede gerekse evde bakım sırasında, sürekli irtibat halinde kalarak moral motivasyonumuzun yüksek kalmasını sağladılar. Ameliyattan sonra 24 gün geçti ve eskisinden daha iyiyim. Mustafa hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Hayatımın 2.devresine çok güçlü giriyorum. Eğer kalp probleminiz var ise hiç düşünmeden kendinizi emin ellere bırakınız.

ek
Ere*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Babamın ameliyat süreci boyunca heran yanında olan ,sonsuz güven veren ve ameliyat sonrasında çok kısa zamanda toparlanmasını sağlayan başta doktorlarımız kardiyolog Ali Mete Esen, kalp cerrahlarımız Mustafa Güler,Sinan Göçer , asistanımız Eda hanım ve kat sorumlusu tüm hemşireler ve görevli personele tüm yardımlarından ve ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Kalp ameliyatlarında moral ve motivasyonun çok önemli olduğunun farkında olan doktorlarımızın ,ameliyat sonrası da bu anlamda destek veren tutumlarının iyileşme sürecini hızlandırdığını gözlemleme şansım oldu.Gerçekten yaptıkları işin hakkını veren muhteşem bir ekip..SOnsuz teşekkürlerimle..

AA
Azi*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

12 ekim de koltuk altından kapalı kalp ameliyati oldum kalbimin doğuştan delik olduğunu öğrendiğim ilk an dünyam başıma yıkılmıştı spora devam edemeyeceğimi söylemişti oturduğum şehirdeki doktorlar ama mustafa bey ve ekibi bana umutlarımı,hayallerimi geri verdiler spor hayatımı tamamı ile onlara borçluyum şuan kendimi çok daha iyi hissediyorum ve sporuma devam ediyorum . Mustafa bey ve ekibi (Sinan bey ,Eda hanım) ilginizden dolayı sizlere çok teşekkür ederim

ES
Ero*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Göztepe Medical park hastanenize geldiğim günden bugüne kadar gördüğüm yakın ilgiden dolayı Mustafa Hocama ve diğer yardımcı hocama tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Önce Allaha sonra Mustafa hocam olmak üzere ekibine güvendiğim, sizden aldığım cesaret sayesinde şu an kendimde bulduğum gücü kuvveti sizlere borçlu olduğumu bilmenizi istiyorum. Hemşireleriniz çok sıcak ve cana yakınlar. Hepsinden memnun ayrılıyorum her şey güzel geçti emeği geçenlere teşekkür ederim.

EB
Eme*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumuz Mustafa Güler Bey'den çok memnunuz. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası hastalığımız ile ilgili verilen bilgilendirmeden memnun kaldık. Mesleği ile ilgili tüm bilgi ve donanımlara en üst dereceye sahip olduğunu düşünüyoruz. Hastamızın ameliyat sonrası iyileşme süresi için gerekli özen gösteriliyor, önem veriliyor. Bütün bunlar hasta ve hasta yakınları için ihtiyacımız olan GÜVEN'i sağlıyor. Hocamızın emeğine, hastane personeline teşekkürlerimizi sunarız

Fat*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hastanenizde yapmış olduğunuz ameliyattan çok memnun kaldık. Hiç bir sıkıntı olmadı. Doktorumuz Mustafa Güler hocamızdan çok memnun kaldık. Bizimle çok ilgileneli Mustafa Güler Hocamız, sekreteri ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

SC
Sem*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

07.02.2018 tarihinde annemin kalp by pass ameliyatı için Medical Park hastanesine yatış yapılarak 5 gündür burada kalıyoruz. Öncelikle Kardiyolog Özer Soylu'ya çok teşekkür ederiz. Kendisi annemin yıllardır kalp sorunlarıyla ilgili yaşadığı süreçte ilgisini bilgisini bizimle paylaştı ve takibini sağladı. Kendisiyle annemin kalp sorunlarıyla ilgili ameliyat aşamasında bizi doktorumuz Sinan Göçer'e yönlendirmesi asistanı Eda hanımın ilgi ve alakası herşeyden önce güven ve samimiyetleri bizi oldukça bilgilendirmeleri rahatlatmaları bu ameliyatı yapmaya hemen karar vermemizi sağladı. Sayın Mustafa Bey ( Kalp Cerrahı) ve Sayın Sinan Göçer'e çok ama çok teşekkür ederiz. Bizi ameliyat öncesi odamıza gelerek bilgilendirmeleri o güveni vermeleri ve ameliyat sonrasındaki süreçte ki bizim duyduğumuz korku ve stresimizi başarıyla sonuçlandırdıkları için sonsuz teşekkür ederim. Sonraki süreçte hemşire ve personel oldukça kibar ve ilgililerdi. Medikal park ailesiyle yaklaşık 6 yıl önce tanıştık. ve kalabalık ve geniş bir aileyle tüm aile buraya geliyoruz. Onlarca ameliyatımız yatışlarımız oldu. Herkese teşekkürler.

BE
Ban*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mustafa bey ve ekibi (Sinan bey, Eda hanım) her aşamada bizi bilgilendirdiler. Ameliyat sırasında ve sonrasında aileyide bilgilendirdiler. Hemde hasta ile yakinen ilgilendiler.

A.
A. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bizler başka bir özel hastane yöneticileri olarak siz değerli medical park doktoru Mustafa GÜLER hocamızın büyük bir kazanım olduğunu ifade etmek isteriz. Prof. Dr. Mustafa hoca ve bir çok hocalarımızın tavsiyeleri ile geldiğimiz Mustafa Hocamızın ellerine sağlık diyorum. Eşim 3 günde ayağa kalktı ve kısa sürede hastane bizi taburcu ediyor. Cerrahisi güzel insan sizlere de çok çok teşekkürler emeğinize, yüreğinize sağlık

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Güler ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Güler için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Güler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Güler Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Güler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Güler Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Koroner Bypass alanlarında hizmet veriyor ve Arteriyel switch ameliyatı, Endarterektomi, Femoropopliteal bypass hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube