Prof. Dr. Murat Dayanç

5.0

İnmemiş Testis, Sünnet, Hipospadias (Peygamber Sünneti)

“5 yaşında ki kızımın iye sorunu için gittik.cok şükür ki murat hocam her yönüyle bizi aydınlattı.uyg...” Devamı

Prof. Dr. Murat Dayanç

Prof. Dr. Murat Dayanç, 1958 yılında Tekirdağ'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamlamasının ardından lise eğitimini 1975 yılında Kuleli Askeri Lisesi'nde, tıp eğitimini ise 1981 yılında Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı.

Dr. Dayanç, 1981 ile 1982 yılları arasında GATA'da mezuniyet sonrası eğitimini aldı. 1982 ile 1984 yılları arasında İstanbul Merkez Komutanlığı'nda Sağlık Şube Müdürlüğü görevini yaptı, 1984-1988 yılları arasında ise Erzurum Mareşal Fevzi Çakmak Asker Hastanesi'nde Üroloji Klinik Şefi olarak çalıştı. 1989 yılında GATA Üroloji Anabilim Dalı'na Yardımcı Doçent olarak atandı.

Dr. Dayanç, 1991 ile 1992 yılları arasında ABD'de Minnesota Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Üroloji bölümünde klinik ve araştırma faaliyetlerine katılarak pediatrik üroloji eğitimi aldı. 1993 yılında doçent, 1999 yılında ise profesör oldu. 2007-2011 yılları arasında GATA Üroloji A.D. Başkanlığı görevini yürüttü ve bu süreçte çocuk ürolojisi konusunda klinik ve deneysel alandaki bilimsel çalışmalarını da sürdürdü.

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Dr. Dayanç, evlidir ve iki çocuk babasıdır. Halen American Urologic Association (AUA), American Academy of Pediatrics Section of Urology (AAP), Society of Pediatric Urology (SPU), European Society of Pediatric Urology (ESPU), Ulusal Çocuk Ürolojisi Derneği ve Türk Üroloji Derneği üyesidir. 

Prof. Dr. Murat Dayanç Muayenehanesi
Tunalı Hilmi Cad. 90/7 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Hizmetler
İdrar kaçırma tedavileri Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi Testis hastalıkları Testis biyopsisi Penis protezi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Murat Dayanç, 1958 yılında Tekirdağ'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamlamasının ardından lise eğitimini 1975 yılında Kuleli Askeri Lisesi'nde, tıp eğitimini ise 1981 yılında Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EI
Esr*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12.06.2017

5 yaşında ki kızımın iye sorunu için gittik.cok şükür ki murat hocam her yönüyle bizi aydınlattı.uygulanan tedaviler fizyoterapist Yelda hnm eşliğinde artık içimiz rahatladı.kizim için en iyisini araştırıp bulmak bizi de kızımida çok mutlu etti.hersey için tskler.cocuk üroloji dalında onerebilecegim tek isim Prof.Murat Dayanc. Görüşü Şikayet Et

Mb
Mur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
29.05.2015

Türkiyenin yetiştirdiği ender insanlardan biri güler yüzlü kişiliği ve kalitesi hem kendinin hem yardımcılarının sunmuş olduğu kaliteli ve başarılı hizmetlerden dolayı çok teşekkürederim... Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Dayanç ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Murat Dayanç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Murat Dayanç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Murat Dayanç Prof. Dr. Murat Dayanç Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Murat Dayanç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Murat Dayanç Üroloji, Çocuk Ürolojisi uzmanıdır. İnmemiş Testis, Sünnet, Hipospadias (Peygamber Sünneti) alanlarında hizmet veriyor ve İdrar kaçırma tedavileri, Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Testis hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube