Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel

Genel Cerrahi - İstanbul

Rektum Kanseri, Karaciğer Hemanjiomu, Ülser

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Fulya Mah. Yeşil Çimen Sok. No: 12 Polat Tower (Banka Girişi Zemin Kat)  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehmet Ali Yerdel Hakkında

Mehmet Ali Yerdel Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, 3 Kasım 1961 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini 1967-1978 yılları arasında T.E.D. Ankara Koleji'nde bitirmiştir. 1978 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi esnasında 1982 yılında gönüllü olarak Northern General Hospital, Sheffield, İngiltere' de 2 ay süre ile Genel Cerrahi alanında çalışmalarda bulunmuştur. İhtisasınaise 1986 yılında Ankara Numune Hastanesi 6. Cerrahi Kliniği'nde başlamıştır. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'na transfer olmuş ve ihtisasını 1993 yılında burada tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. 1991 yılında burslu olarak Hiroshima Üniversitesi'nde Japonca eğitimi almıştır. 1991-1992 yılları arasında Japonya Okayama Universitesi Tıp Fakültesi 1. Cerrahi Departmanı'nda Araştırma Görevlisi olarak Abdominal kanser cerrahisi ve laparoskopik cerrahi, deneysel solid organ transplantasyonu üzerine çalışmalar yapmıştır. 

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, yurtiçi eğitimlerinin yanı sıra yurtdışında da burslu olarak pek çok mesleki eğitim almış ve saygın hastanelerde görev yapmıştır. 1995 yılında TÜBİTAK Nato Science Fellowship Programme ile 6 aylık burs kazanmış ve İngiltere, Birmingham Üniversitesi Tıp Fakültesi, The Queen Elizabeth Hospital Epatobilier Cerrahi ve Karaciğer Transplantasyonu” ünitesinde görev yapmıştır. 1996 yılında aynı hastanede Clinical Fellow olarak Registrar kadrosunda çalışmıştır. 1998 yılında ABD Yale Üniversitesi Genel Cerrahi Departmanı Laparoskopik Cerrahi Ünitesinde 2 aylık Advanced Laparoscopic Skill Acqusition Programı ve anti-reflü cerrahisi eğitimini tamamlamıştır. Aynı yıl Atlanta - Mariettta'da Center for Videoscopic and Laser Surgery kuruluşunda Dr. J. Barry McKernan direktörlüğünde ileri laparoskopik cerrahi ve laparoskopik fıtık tamiri eğitimi almış olan Dr. YERDEL, 1999 yılında Fransa Hükümeti Bilim Bursunu kazanmış ve Paris/ Villejuif, Paul Brousse Hastanesi, Centre Hepatobiliarie'de Prof. Henri Bismuth direktörlüğünde ileri hepatobilier cerrahi eğitimi almaya hak kazanmıştır.

1993 yılında Siirt'te kısa dönem askerlik hizmetini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, 1994- 1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzman doktor olarak hizmet verirken, 1997 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. 

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, 2004 yılından beri mesleki çalışmalarına İstanbul Cerrahi Hastanesi Genel Cerrahi Departmanı Başkanı ve Reflü Hastalığı Tanı ve Tedavi Merkezi Başkanı olarak devam etmektedir. Ayrıca Şişli'de bulunan özel merkezinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA ÜNIVERSITESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..RGATAY

Kendisine reflü tedavim için gittim fakat hastalığıma bir çözüm bulamadı. Hiç memnun değilim kendisinden. Ekrem Ç. 01-04-2018

ih..inç

Merhabalar hocam size 2008 de ameliyat oldum çok memnunum arkadaşlarımı size yonlerdirdim onlarda ameliyat oldular çok memnunlar yine bir arkadaşımı yönlendiriyorum o da sağlığına kavuşur.her şey için teşekkürler.saygılar. 28-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Yerdel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Yerdel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel Genel Cerrahi, uzmanıdır. Pankreas Hastalıkları, Onkoplastik meme cerrahisi, Pankreas cerrahisi, Boyun diseksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Rektum Kanseri, Karaciğer Hemanjiomu, Ülser, ERCP, Perianal Apse hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Yerdel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Yerdel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.