Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Rektum Kanseri, Karaciğer Hemanjiomu, Ülser

5.0

“Gerçekten çok çok iyi hem doktorluğu ,hasta ve hasta yakını ile ilgisi , bilgisi ,kıymeti bilmesi g...” Devamı

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, 3 Kasım 1961 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini 1967-1978 yılları arasında T.E.D. Ankara Koleji'nde bitirmiştir. 1978 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi esnasında 1982 yılında gönüllü olarak Northern General Hospital, Sheffield, İngiltere' de 2 ay süre ile Genel Cerrahi alanında çalışmalarda bulunmuştur. İhtisasınaise 1986 yılında Ankara Numune Hastanesi 6. Cerrahi Kliniği'nde başlamıştır. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'na transfer olmuş ve ihtisasını 1993 yılında burada tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. 1991 yılında burslu olarak Hiroshima Üniversitesi'nde Japonca eğitimi almıştır. 1991-1992 yılları arasında Japonya Okayama Universitesi Tıp Fakültesi 1. Cerrahi Departmanı'nda Araştırma Görevlisi olarak Abdominal kanser cerrahisi ve laparoskopik cerrahi, deneysel solid organ transplantasyonu üzerine çalışmalar yapmıştır. 

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, yurtiçi eğitimlerinin yanı sıra yurtdışında da burslu olarak pek çok mesleki eğitim almış ve saygın hastanelerde görev yapmıştır. 1995 yılında TÜBİTAK Nato Science Fellowship Programme ile 6 aylık burs kazanmış ve İngiltere, Birmingham Üniversitesi Tıp Fakültesi, The Queen Elizabeth Hospital Epatobilier Cerrahi ve Karaciğer Transplantasyonu” ünitesinde görev yapmıştır. 1996 yılında aynı hastanede Clinical Fellow olarak Registrar kadrosunda çalışmıştır. 1998 yılında ABD Yale Üniversitesi Genel Cerrahi Departmanı Laparoskopik Cerrahi Ünitesinde 2 aylık Advanced Laparoscopic Skill Acqusition Programı ve anti-reflü cerrahisi eğitimini tamamlamıştır. Aynı yıl Atlanta - Mariettta'da Center for Videoscopic and Laser Surgery kuruluşunda Dr. J. Barry McKernan direktörlüğünde ileri laparoskopik cerrahi ve laparoskopik fıtık tamiri eğitimi almış olan Dr. YERDEL, 1999 yılında Fransa Hükümeti Bilim Bursunu kazanmış ve Paris/ Villejuif, Paul Brousse Hastanesi, Centre Hepatobiliarie'de Prof. Henri Bismuth direktörlüğünde ileri hepatobilier cerrahi eğitimi almaya hak kazanmıştır.

1993 yılında Siirt'te kısa dönem askerlik hizmetini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, 1994- 1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzman doktor olarak hizmet verirken, 1997 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. 

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL, 2004 yılından beri mesleki çalışmalarına İstanbul Cerrahi Hastanesi Genel Cerrahi Departmanı Başkanı ve Reflü Hastalığı Tanı ve Tedavi Merkezi Başkanı olarak devam etmektedir. Ayrıca Şişli'de bulunan özel merkezinde de hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL Muayenehanesi
Fulya Mah. Yeşil Çimen Sok. No: 12 Polat Tower (Banka Girişi Zemin Kat) Şişli/İstanbul
Hizmetler
Pankreas Hastalıkları Onkoplastik meme cerrahisi Pankreas cerrahisi Boyun diseksiyonu Devamı

İlgi Alanları

Rektum Kanseri Karaciğer Hemanjiomu Ülser ERCP Perianal Apse Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Mes*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gerçekten çok çok iyi hem doktorluğu ,hasta ve hasta yakını ile ilgisi , bilgisi ,kıymeti bilmesi gereken bir hekim 🙏🙏🙏🙏

Ekr*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kendisine reflü tedavim için gittim fakat hastalığıma bir çözüm bulamadı. Hiç memnun değilim kendisinden. Ekrem Ç.

fp
Fat*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Merhabalar hocam size 2008 de ameliyat oldum çok memnunum arkadaşlarımı size yonlerdirdim onlarda ameliyat oldular çok memnunlar yine bir arkadaşımı yönlendiriyorum o da sağlığına kavuşur.her şey için teşekkürler.saygılar.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel Prof. Dr. Mehmet Ali YERDEL Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel Genel Cerrahi uzmanıdır. Rektum Kanseri, Karaciğer Hemanjiomu, Ülser alanlarında hizmet veriyor ve Pankreas Hastalıkları, Onkoplastik meme cerrahisi, Pankreas cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube